نویسنده می گوید داستان از شخصیت های رنگارنگ با Siskiyou County به عنوان پس زمینه

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 4:42 PM EDT Jul 3, 2020دیرین وایریکا مقیم نوشته شده است یک کتاب داستان

توسط ABTINNEWS در 14 تیر 1399

دیرین وایریکا مقیم نوشته شده است یک کتاب داستان است که در گذشته و حال ساکنان Siskiyou County باید در پیدا کردن لذت بخش است.

اورسولا Bendix نوشت خود منتشر شومیز "زمین-خانه-Mountain View; داستان از Siskiyous" بر اساس 25 سال تجربه زندگی و کار در پرت و دور افتاده شمال کالیفرنیا شهرستان است.

"Siskiyou County است که از لحاظ جغرافیایی منحصر به فرد در بسیاری جهات در کالیفرنیا" Bendix گفت.

این کتاب مجموعه ای از داستان های به گفته نیمه شخصیت داستانی اینگرید اساسی یک نماینده املاک و مستغلات که در توصیف برخورد با بازیگران رنگارنگ و نامتعارف مشتریان. نه محتوا با زندگی در جای دیگر شخصیت ها به دنبال آغازی جدید در شهرستان روستایی امتداد از دسته شمشیر به Dunsmuir.

در زندگی واقعی Bendix رفت از عامل املاک و مستغلات به کار در حال حاضر او به عنوان یک کارگزار پس از حرکت به وایریکا در سال 1976. در 1980s Bendix حتی تا به حال روی لئامت دادن به زندگی سردبیر در Siskiyou اخبار روزانه.

Bendix گفت: برخی از فصل ها را بر اساس تجارب واقعی به عنوان یک عامل و برخی از آنها از تخیل او.

"داشتن یک عامل املاک و مستغلات شما شنیدن داستان های مختلف," او گفت:.

بیشتر: چهارم جولای آتش بازی و رژه در شمالی وزارت امور خارجه: از کجا و چگونه به سازمان دیده بان آنها را

در حالی که کتاب داستان های پس زمینه مکان های واقعی هستند در Siskiyou County است. زمان و ساکنان سابق می تواند خاطره در مورد مکان های که در فروم کار در زمان او از آلاینده Klamath رودخانه املاک کشور به راه آهن-عصر Dunsmuir صفحه اصلی.

داستان شامل بیش از 20 ارجاع به تن. شاستا عمدتا به دلیل این کتاب شخصیت اصلی ترویج انداز کوه به مشتریان املاک و مستغلات. برف-کوه. شستا یک نقطه فروش به out-of-towners.

در یک فصل از Bendix توصیف Dunsmuir به عنوان "پنهان در دره عمیق و باریک در زیر اتوبان کفن در یک پتو از درختان و درختچه ها و گل و ثروت توسط پاشش صداها را از رودخانه ساکرامنتو."

خوانندگان چپ حدس زدن در مورد اینگرید فروم نظر از این منطقه بهترین رستوران (spoiler alert: کافه مادالنا).

این موضوع بیشتر در مورد افرادی که خرید ملک در شهرستان نه با انگیزه کسب سود اما در مورد پیدا کردن یک حس از خانه و فرار از گذشته خود.

"آنها آن را به یک محل امن و یا انگیزه های مختلف" Bendix گفت. "آنها در اینجا که در آن آن را آسان تر برای خرید یک مکان. من تو را دیدم که به عنوان یک تغییر در منطقه ما است."

Bendix شروع به نوشتن این کتاب در سال 2008 زمانی که بازار املاک و مستغلات در کالیفرنیا در زمان شیرجه رفتن. داستان های او توصیف یک زمانی اقتصادی است که تا به حال منتقل شده از چوب برداشت و تولید به ورود بزرگ-شهر پناهندگان بسیاری از آنها هنرمند, انواع که این شهرستان را به میل خود.

"این منطقه به خود جلب فردی از نفرت-به-دنبال-قوانین نوع که باور کدهای ساختمان بودند فقط شکل دیگری از دولت همه گفتن آنچه که بهترین است" با توجه به یکی گذشت.

بیشتر: این گرما آوردن مارهای زنگی به حمام افتاب گرفتن. در اینجا چگونه به اجتناب از آنها

Bendix, 75 شروع به عنوان یک نویسنده در حالی که نوشتن خلاق کلاس از طریق کالج Siskyous از مربی Jacalyn مک نامارا.

"او به من کمک کرد یک معامله بزرگ است. او را نگاه بیش از برخی از چیزهایی که من نوشتم. او فکر خبرهایی که ارزش چاپ و نشر" Bendix گفت.

Bendix قادر به ملاقات هفتگی و یک در یک با یک COS نوشتن مربی مک نامارا گفت.

"از ابتدا من را تحت تاثیر قرار با او آرام سبک منحصر به فرد و موضوع و او را تشویق به نوشتن نگه دارید. من نقش در توسعه, ویرایش, اقدام به عنوان یک صدایی هیئت مدیره برای هر فصل و مشاوره در محصول نهایی" مک نامارا گفت.

او خواستار Bendix یک "ناظر مشتاق" که صدای "سنجیده و با احتیاط."

"او بازتاب معاصر Siskiyous در حال متفکر و هوشمند است. تحمل و مراقبت از اینگرید فروم تنها مسکن من می خواهم به من کمک کند ایجاد یک جای پا در Siskiyous" مک نامارا گفت.

او گفت: Bendix می داند Siskiyou County خوبی است و قادر به ارائه بینش برای افرادی که تنها آشنا با این منطقه بیابان و یا دولت از Jefferson.

"او قادر به شیر را به عمیق تر فرهنگ عامه از محل که در دراز مدت شهروندان را به رسمیت شناختن و قدردانی مانند لعنت بر خرید در Dunsmuir" مک نامارا گفت.

Bendix نیز دریافت تشویق از لری جکسون صاحب هایدلبرگ گرافیک در چیکو که منتشر شده او کتاب.

"من می خواهم راه این کتاب نشان دهنده در تجارب" جکسون گفت. "من فکر می کنم این داستان سرگرم کننده هستند. هر یک نقشی در آن خود را," او گفت:.

"زمین-خانه-Mountain View; داستان از Siskiyous" می تواند خریداری شده در طبیعت را باد صبا و جعبه پست الکترونیکی در وایریکا و Siskiyou موزه هنر در Dunsmuir.

آن را نیز در دسترس آنلاین از طریق آمازون و بارنز و اشراف خارج شده; به عنوان یک کتاب در کیندل آمازون و گوگل بازی.

Bendix گفت: کتاب بعدی پروژه می تواند بر اساس تجارب خود را به عنوان یک زبان انگلیسی داوطلب در یک دبیرستان در شیلی و یک داوطلب سپاه صلح در جنوب امریکا.

بیشتر: Save Mart باز ژوئیه 1 در ردینگ. در اینجا یک پیش نمایش از فروشگاه

Mike Chapman یک خبرنگار و عکاس برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن