تاریخی گنج ساحل رستوران ها باید به طور دائم بسته میان COVID-19 همه گیر

Catie Wegman و لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:19 PM EDT Jun 19, 2020یادداشت سردبیر: این لی

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: این لیست به روز خواهد شد. آیا می دانید از هر رستوران است که به طور دائم بسته ؟ ایمیل خبرنگار Catie Wegman در catie.wegman@tcpalm.com.

این هیچ راز شش هفته خاموش کردن اتاق ناهارخوری اثر مخرب در صنعت رستوران نه تنها در فلوریدا اما در کل ایالات متحده

در مارس 25, 3% از 5000 رستوران های مورد بررسی در سراسر کشور بسته شده بود به طور دائم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و 11 درصد پیش بینی شده انجام می دهند تا ظرف 30 روز با توجه به انجمن ملی رستوران. دیگر کارشناسان و تحلیلگران مالی گزارش پیش بینی کرده اند به عنوان بسیاری از 20 درصد از ایالات متحده رستوران می تواند به طور دائم.

انجمن نظر سنجی همچنین نشان داد:

  • فروش پایین 47 درصد از مارس 1-22.
  • 54 درصد از رستوران های روشن کرده بود و به خارج از محل ،
  • بیش از 6 در 10 رستوران تا به حال خود را کاهش ساعت کار.
  • 7 در 10 رستوران تا به حال گذاشته کارکنان و کاهش ساعت کار خود را.
  • نیمی از پیش بینی بیشتر اخراج و ساعتی کاهش در 30 روز آینده.

این گنج در سواحل باید در برابر بحران:

Indian River County

پاسیو غذاهای دریایی میخانه

یاد ساحل Vero رستوران بسته است و ذکر شده برای فروش در برکشایر هاتاوی خانه, خدمات, دلار قیمت 995,000.

"در این نقطه وجود ندارد هر گونه نظرات و یا بیانیه هایی که صادر خواهد شد" یک نماینده TCPalm از طریق Facebook پیام ژوئن 2.

رستوران وب سایت نشان نمی دهد که آن را بسته است اما شماره تلفن قطع است, نقد و بررسی کسب و کار شرکت Yelp از لیست آن را به عنوان بسته, آخرین توییت شد مارس 12 و آخرین آن Facebook ارسال شد مارس 12.

21 خیابان رستوران دستخوش بسیاری از صاحبان و تغییرات پس از آن ساخته شد در سال 1930 توسط والدو سکستون تاریخی Indian River County اقامت با اعتبار ساخت تخته پاره روی اب مسافرخانه اقیانوس کوره و در حال حاضر با نام McKee باغ گیاه شناسی.

یک سری از رستوران قادر به نگه داشتن پاسیو پس از رفتن تام گربه که تا به حال اجرا رستوران برای حدود 25 سال از کسب و کار.

پریما پیتزا و ماکارونی

نسبتا جدید ایتالیایی رستوران اعلام کرد در اواخر ماه مارس آن را نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن coronavirus همه گیر قرار داده و این محل برای فروش در $79,000.

"این خواهد بود که آخرین بار من پست برای کسب و کار من است" با توجه به, مارس 26 Facebook post. "از آن شده است یک لذت برای خدمت به جامعه ما, اما به عنوان یک رستوران جدید ما (نمی تواند) استطاعت برای زنده ماندن این بیماری همه گیر. ما با شروع کسب و کار بزرگ و برجسته در بررسی!"

پریما پیتزا و پاستا تا به حال سه نانامی به بازی در Indian River County پس از 1980s.

صاحب گلن Pacicca باز برای اولین بار در محل Miracle Mile زد که برای 10 سال پس از آن او باز دوم در محل سباستین که در عمل برای تقریبا 25 سال است.

Pacicca فروش سباستین محل در سال 2005 افتتاح شد و در روز 4 خیابان پاییز گذشته.

شهرستان سنت لوسی

فورت پیرس 212° قهوه خانه

مرکز شهر فورت پیرس قهوه خانه بسته اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و "کسب و کار کوچک سندرم" صاحب کاتلین فضل گفت TCPalm.

فضل سرطان بازمانده افتتاح دومین محل خیابان Feb. 25, 2019, ناخواسته در سالگرد یک سال از روز او شروع به شیمی درمانی.

او به نام قهوه خانه پس از دمایی که در آن آب جوش و یا نقطه ای که تغییر اتفاق می افتد.

برداشت میز رستوران و بار,

برداشت میز رستوران و نوار بسته در اواخر ماه مارس با توجه به آن در Facebook صفحه. در اوایل ممکن است این رستوران اعلام کرد در رسانه های اجتماعی آن را نمی خواهد دوباره به خاطر آن بود که "فقط یک مصدوم از COVID-19."

آن را به حال "همیشه یک رویا" برای شوهر و همسر صاحبان جیمز و جینا کانینگهام زمانی که آنها باز رستوران در مرکز شهر استوارت در سال 2012 پس از دو سال بازسازی. زن و شوهر می خواست آن را به احساس می کنم مثل آشپزخانه مادربزرگ است.

آنها خود را منتقل Martin County رستوران به یک فضای بزرگتر در هاچینسون جزیره در سنت لوسی شهرستان در شمال جنسن بیچ جاده در تابستان 2017.

مارتین کانتی

این Prawnbroker

این استوارت eatery اعلام کرد در وب سایت خود را ممکن است 1 آن را نمی خواهد بازگشایی پس از 35 سال در کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سه نفر از صاحبان دیگر Martin County رستوران — Shrimper را سحر و جادو صدف و کف شهر کوره — باز باقی می ماند و دیگری سیاه مارلین است که به طور موقت بسته برای بازسازی.

"ما امیدواریم که برای دیدن شما در یکی از رستوران های دیگر بسیار به زودی" این سایت می گوید. "ما گواهی هدیه استقبال در هر یک از دیگر رستوران ها."

مترو, کسی که شام میخورد

این استوارت رستوران اعلام کرد در اواخر ماه آوریل آن را خواهد دید به طور دائم.

"ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را به طور دائم نزدیک مترو این رستوران محل با توجه به چالش های ما با آن مواجه اطراف COVID-19 همه گیر" با توجه به Facebook post. "ما قدردانی از حمایت خود را در طول سال و مفتخر شده اند به بخشی از جامعه خود را."

بیشتر: ساکنان محلی, تعجب, مترو, کسی که شام میخورد سرور با $850 نکته برای کریسمس

مترو, کسی که شام میخورد باز استوارت در اوایل سال 2018 اما زنجیره ای سرچشمه در جکسون ویل. آن را در حال حاضر ده ها تن از مکان در سراسر جنوب شرقی.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن