موسیقی متن فیلم از زندگی او و در حال حاضر او در "بت آمریکایی' Top 20

سوفیا جیمز رشد کرد تا به تماشای "بت آمریکایی." در حال حاضر UCLA در مقطع کارشناسی است که در 20 بالا نشان می دهد

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

سوفیا جیمز رشد کرد تا به تماشای "بت آمریکایی." در حال حاضر UCLA در مقطع کارشناسی است که در 20 بالا نشان می دهد 18 فصل و وقار و استعداد ممکن است خود را بسیار دورتر.

نشان می دهد زندگی می کنند قسمت رقابت با شرکت کنندگان و داوران تمام ظاهر می شود از خانه های خود شروع پنج شنبه, مارس 26 در 8 p. m. (7 p. m. مرکزی وقت) در ABC.

جیمز — تولد او نام سوفیا Wackerman — یک خواننده, ترانه سرا و پیانیست و جهانی جاز عمده مطالعات و او توضیح می دهد موسیقی خود را به عنوان ترکیبی از راک, روح, موسیقی پاپ و تلفیقی. در مصاحبه با UCLA Newsroom او در مورد آواز تحصیل در UCLA خانواده اش پس زمینه های موسیقی و غیر منتظره تعریف او دریافت شده از Katy Perry.

چگونه شما واکنش نشان می دهند هنگامی که شما شنیده ام "بت آمریکایی" بود علاقه مند در شما ؟

من صادقانه فکر می کنم من دست هایش را در زمان. هرگز در یک میلیون سال بود که من فکر می کنم من به اندازه کافی ماهر برای رقابت در یک نمایش مانند "بت آمریکایی" اما من رفتم به خاطر من نمیفهمد من تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن. خدای من خوشحالم که رفتم.

یکی از این فصل قسمت ثبت شد در هاوایی است. چگونه است که اضافه کردن به خود را تجربه ؟

ما فیلم برداری این قسمت در ژانویه. آن را یکی از بهترین سال زندگی من است. من خیلی نزدیک با دیگر شرکت کنندگان است. ما رو به شنا در اقیانوس آرام غذا خوردن, مواد غذایی فوق العاده و جم [و] موسیقی را با هم. انجام وجود دارد یک تجربه باور نکردنی; من به از آن لذت ببرید بر روی صحنه در حالی که آواز خواندن در مقابل برق جمعیت. همه چیز در مورد آن فقط پرسیده شور و شوق من برای آنچه که من انجام. شنیدن بازخورد از قضات بود و سردرگم به عنوان به خوبی — هرگز در زندگی من من فکر می کنم که من می شنوید کتی پری به من بگویید که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با عملکرد و ساز و برگ من.

چه شد شما هنگامی که شما شروع به آواز خواندن و هنگامی که شما شروع به فکر می کنم شما می تواند به دنبال یک حرفه ای در موسیقی ؟

من دیر شد یک خواننده حرفه ای بنابراین من برداشت آواز خیلی زود از شنیدن او آواز خواندن در اطراف خانه در همه زمان ها. من فکر می کنم به عنوان به زودی به عنوان من آگاهانه به اندازه کافی به شکل افکار خود من من می دانستم که من می خواستم به خواندن برای بقیه زندگی من است. آن را برانگیخت چیزی در من است که هیچ چیز دیگری می تواند. خوشبختانه پدر و مادر من به اشتراک گذاشته شده عشق من [James' پدر, چاد Wackerman یک درامر که با تور James Taylor] بنابراین آنها سریع به امضای من برای پیانو و آواز درس وقتی که من حدود پنج.

چه نقش موسیقی در زندگی خود را پس از آن ؟

موسیقی است که بسیاری از چیزهایی که برای من: خانواده, بیان, رشته, هنر, کنجکاوی, جنگ, صلح, و همه چیز را در میان. این نوع از همه من تا کنون شناخته شده است و من همیشه نگاه به زندگی از طریق موسیقی لنز. این هر دو غرق من و توصیه من هم ضعف من و آرام من. وجود دارد یک موسیقی متن برای هر لحظه ای که تا کنون تجربه کرده اید. اگر من به مجموع آن همه من می خواهم بگویم موسیقی و زندگی مترادف هستند برای من قشنگ است که به عنوان برای تلفن های موبایل.

چه جلب شما را به مطالعه موسیقی در UCLA?

مردم اغلب از من بپرسید که چرا من را انتخاب کرد UCLA بیش از یک کنسرواتوار موسیقی و من به سادگی به آنها بگویید که UCLA با بهترین و درخشان ترین در سراسر همه افراد. به عنوان یک هنرمند من می خواهم که قادر به نگه داشتن ذهن باز به تمام دیدگاه های مختلف و یادگیری یک آرایه از همه چیز — و نه فقط موسیقی است. به علاوه ما مشهور جاز برنامه.

چگونه است که آن را دستکاری نشان می دهد تلویزیون خود را با UCLA courseload?

آن را قطعا دشوار دستکاری مدرسه و بت آمریکایی در این سال, اما خوشبختانه من تا به حال واقعا درک و حمایت اساتید شده اند که مایل به همکاری با من در اطراف من دیوانه روم. واقعا ممنون میشم که.

► تصویری: یک UCLA استودیو 22 مشخصات سوفیا جیمز

شما همچنین عضو UCLA a cappella گروه ScatterTones. چه شده است که به معنای به شما ؟

آواز با ScatterTones شده است یکی از من تمام زمان های مورد علاقه, همه چیز در مورد دانشگاه. نه تنها آنها بسیار با استعداد گروه از افراد, اما آنها تا حد زیادی برخی از بهترین مردم من تا به حال لذت بردن از دانستن. آنها بوده ام یک هسته واحد خانواده برای من از زمانی که من وارد UCLA و آنها را تحت فشار قرار دادند من به بهترین نوازنده و فرد می تواند.

وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواهم برای گفتن به شما UCLA مخاطب ؟

بله! من شماره 1 تاثیر فوق العاده با استعداد Sara Bareilles یک UCLA فارغ التحصیل. من شک دارم که او می داند که, درباره من, اما من یکی از بزرگترین طرفداران او را!

همچنین من ممکن است نیاز به کمک شما در هنگام رای گیری می آید در اطراف به طوری نگه داشتن چشم را برای من در "بت آمریکایی!" من همیشه افتخار می کنم که بخشی از UCLA جامعه است. برو برونز!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن