به عنوان کالیفرنیا بازگشایی آغاز می شود Newsom می گوید انتظار می رود به زودی

کاتلین Ronayne آسوشیتد پرسمنتشر شده 8:55 PM EDT آوریل 8 سال 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — مهم ترین بازگشایی

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — مهم ترین بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جمعه آغاز شده و دهها هزار نفر از کسب و کار پاک برای باز کردن با محدودیت و فرماندار ابراز خوشبینی ساکنان ممکن است به زودی قادر به غذا خوردن در رستوران ها و فروشگاه در فروشگاه ها.

نزدیک به دو دوجین شهرستانهای خواهید به حرکت بیشتر که به دولت اجازه خواهد داد که تحت معیارهای اکید بر تعداد موارد مرگ و میر و آزمون Newsom گفت. ایالت او امیدوار است به سهولت محدودیت به طور منظم حتی برای شهرستان است که می تواند برآورده نمی مورد نیاز آن.

"ما می خواهیم برای دیدن شهرستانهای کار با ما را به حرکت کمی سریعتر" Newsom گفت. "من می دانم که وجود دارد عمیق اضطراب است که مردم احساس تمایل به بازگشایی شده است."

فرماندار به اخبار روزانه جلسه از ساکرامنتو flower shop یکی از خرده فروشان برای باز کردن منظقه وانت در نظم جدید فقط در زمان برای روز مادر. خرده فروشان مانند کتاب پوشاک و لوازم ورزشی فروشگاه همچنین می توانید برای وانت تنها. تولید کنندگان و لجستیک کسب و کار می تواند بازگشایی نیز با محدودیت. تقریبا 70 درصد از دولت کسب و کار می تواند در حال حاضر باز با محدودیت Newsom گفت: اما در روز جمعه بازگشایی به نظر می رسد به تدریج اتفاق می افتد به عنوان کسب و کار نگاه کرد به دیدار با تمام تغییرات مشخص شده توسط دولت است.

بیشتر: "من یک گوشی معجزه': Shasta County زن که گرفتار COVID-19 منتشر شده از بیمارستان

این بخشی از مفصل چهار مرحله فرآیند Newsom گذاشته و با دولت در حال حاضر در فاز دو. اگر استان ها می تواند نشان می دهد آنها تا به حال صفر و میر و فقط یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در طول یک هفته دو کشش و همچنین به عنوان قوی تست و ردیابی و توانایی به خانه تا 15 درصد از بی خانمان ها در صورت نیاز می توانید آنها اجازه بازگشایی, رستوران ها, مراکز و ساختمان های اداری مهد کودک و خدمات مانند ماشین شستشو و نظافت حیوان خانگی.

بسیاری از کوچک و متوسط استان ها ممکن است در حال حاضر با این شرایط گفت: گراهام Knaus از ایالت کالیفرنیا انجمن از شهرستانهای استان است. هیچ مرگ و میر گزارش شده در 21 عمدتا روستایی شهرستان در دو هفته گذشته. بزرگتر شهرستانهای در ضمن نمی قادر خواهد بود برای دیدار با معیارهای و باید صبر کنید به حرکت به جلو تا زمانی که دولت شل محدودیت.

"این بیماری همه گیر در حال رفتن به یک رقص بین ایمنی و سرعت در حال تغییر شرایط زمین" Knaus گفت.

بیشتر: Stay-at-home منظور مهار بازدید کنندگان در Whiskeytown; برعکس اتفاق می افتد

کوچکتر شهرستانهای در حال حاضر بودند تا نقشه های جمعه از جمله در ساتر و شهرستان یوبا سیتی که در حال حاضر باز, بازار, مو سالن و رستوران ها. The Orange County هیئت ناظران برنامه ای برای دیدار شنبه برای رای دادن در یک پیشنهاد به دولت گفت: این دو شهرستان' بهداشت عمومی افسر گواه آنها با معیارهای دولت برای گسترده تر بازگشایی.

کوچک Sierra County, فقط با 3,200 ساکنان قصد دارد به ارسال آن بازگشایی طرح در هفته آینده گفت: شهرستان مدیر بروس Swingle.

Calaveras County را در بخش بهداشت و درمان است که پیش نویس طرح خود گفت: Merita Callaway صندلی از هیئت ناظران.

"ما امیدواریم که قبل از روز یادبود ما می گویند شما می توانید مشتریان خود را در داخل درب" به جای چیدن کالا در خارج, او گفت:. "و اگر شانس با وجود موج عظیمی, ما در حال راه اندازی است."

San Luis Obispo County, در امتداد ساحل مرکزی کالیفرنیا در شمال لس آنجلس فرستاده دولت آن گواهینامه جمعه که آن را می توانید در دیدار با فرماندار مورد نیاز است و در انتظار چراغ سبز دریافت کنید.

اما در لس آنجلس, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: هیچ شانسی برای دولت پرجمعیت ترین شهرستان به حرکت سریع تر از دولت است.

"این ممکن است اعمال می شود بسیار آسان تر برای کسانی که بسیار کوچک استان ها که در حال حاضر در واقعیت دیده می شود قابل توجهی کاهش و یا ممکن است هیچ مرگ و میر در همه تاریخ. اما برای شهرستانهای بزرگتر ما تنها قادر خواهد بود به درخواست برای یک واريانس در این شرایط زمانی که این بیماری همه گیر است," او گفت:.

بیشتر: ردینگ Rancheria قرار می دهد و آن برنده شدن در رودخانه کازینو گسترش طرح در 'مکث'

لس آنجلس کانتی این ایالت با 10 میلیون نفر بیش از نیمی کالیفرنیا حدود 2,700 ویروس مرگ و میر.

در حالی که مراکز و رستوران ها به احتمال زیاد تلقی OK در حال حاضر با محدودیت دولت در نظر مو و ناخن سالن های در معرض خطر و آماده نیست و آنها را به باز کردن در هر نقطه. Newsom را ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید که فاز سه که شامل چنین کسب و کار نیست ، که فاز نیز اجازه می دهد تا برای بازگشایی کلیساها سینما و برخی از خدمات مهمان نوازی.

"فاز سه است نه یک سال و دور آن را شش ماه دور آن را حتی سه ماه دور. آن را حتی ممکن است بیش از یک ماه دور," او گفت:. "ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما یک پروتکل در محل برای تضمین ایمنی مشتری و کارفرما و ایمنی و اجازه می دهد تا کسب و کار به رشد در راه است که پایدار است."

Newsom هشدار داد که کسب و کار است که باز موعد مقرر صورت می تواند عواقب مانند جریمه و یا حذف آنها مجوز کسب و کار اگر آنها یکی است. نوشیدنی الکلی کنترل و هیئت دولت به Barbering و لوازم آرایشی در حال حاضر ارائه هشدارها و در مناسبت ظ اقدام انضباطی علیه کسب و کار سرپيچي از دستور دولت است.

"این واقعا مهم است که ما با هم کار کنند به عنوان رهبران کسب و کار به عنوان یک اجتماع وسیع تر و کار با ما بهداشت عمومی مقامات" Newsom گفت.

بیشتر: این دو و میدانی دونده خلاق در خانه ردینگ به نگه دارید تا با آموزش

وی کالیفرنیا به فروشگاه خود را به تازگی افتتاح شد کسب و کارهای محلی با اشاره به عمده فروشان که باقی مانده اند باز داشته اند استفاده بیش از کسب و کارهای کوچک.

"نگاه کردن به محله خود را کسب و کار. آنها نیاز به حمایت شما. و آنها بدست نوع حمایت آنها سزاوار است. به شما خواهد شد تعیین کننده اینکه آیا یا نه آنها زنده خواهد ماند" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن