Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Plumas County نیاز به صورت پوشش در

مت Brannon, جسیکا Skropanic میشل چندلر و Mike Chapman ردینگ رکورد افکنانتشار: 10:35 PM EDT مه 6 2020Plumas Cou

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

Plumas County نیاز به صورت پوشش

6:30 p. m., چهار شنبه, مه 6

Plumas County, به زودی نیاز ساکنان و بازدید کنندگان به پوشیدن صورت پوشش هنگام بیرون رفتن ، اجباری سفارش صادر شده توسط بخش سلامت افسر اثر طول می کشد جمعه.

با توجه به شهرستان مطبوعاتی اعلام سفارش صورت پوشش نشان داده شده است به کاهش گسترش COVID-19 به عنوان کسانی که بدون علائم هنوز هم می تواند حمل و انتقال این ویروس با صحبت کردن سرفه یا عطسه.

متن سفارش می پرسد کلانتر, برای اطمینان از انطباق. آن ایالت تخطی از سفارش به منزله "یک تهدید قریب الوقوع و تهدید برای بهداشت عمومی به منزله یک مزاحم و مجازات جریمه, حبس و یا هر دو."

استثنا شامل کودکان 2 یا جوان (با توجه به خطر خفگی) و کسانی که توصیه شده است متفاوت با یک حرفه ای پزشکی به دلایل مرتبط با سلامت با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان آژانس بهداشت عمومی.

Shasta County برای لغو برخی از محدودیت های

4 p. m. 6 مه سال 2020

Shasta County روز دور از شل شدن COVID-19 اقامت در خانه نظم و برنامه به فاش کردن آن دستورالعمل های پنج شنبه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: برخی از ایالت محدودیت خواهد بود آرام شروع جمعه و شهرستان آماده به صورت فاز 2.

"ما مشغول آماده شدن برای آن است. پیش بینی می کنیم که قادر به شرکت در آنچه که فرماندار به عنوان یک شهرستان توانایی حرکت با سرعت بیشتری از طریق فاز 2" Shasta County بهداشت عمومی افسر دکتر کارن Ramstrom گفت: در روز چهارشنبه رسانه های توجیهی.

فاز 2 اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی مانند کتاب فروشی, فروشگاه های لباس و گل با منظقه وانت و اجازه تولید به راه اندازی مجدد احتمالا همراه با کم خطر دفاتر.

"ما مشتاقانه منتظر دیدن که ارشاد از فرماندار روز پنج شنبه" گفت: Ramstrom.

شهرستان بازگشایی اطلاعات خواهد بود ارسال شده در بهداشت و خدمات انسانی, سایت سازمان در ShastaReady.org.

"که شما باید اطلاعات کامل در مورد آنچه که ما قادر به پیاده سازی در Shasta County طوری باشید که" Ramstrom گفت.

Shasta County بهداشت و خدمات انسانی مدیر Donnell Ewert هشدار داد که برخی از جنبه های فاز 1 محدودیت را برای سفر و اجتماعات بزرگ.

Ewert به شدت تشویق می کند Shasta County ساکنان به سفر خارج از شهرستان و پس از آن بازگشت از مکان های به خصوص که در آن وجود دارد خطر ابتلا به کوروناویروس.

"ما درک می کنیم وجود دارد برخی از شرایط اضطراری و فوق العاده ضروری چیزهایی که گاهی اوقات مردم برای حضور در, که قابل فهم است," او گفت:. "اما اگر ما می تواند تمام خودداری از سفر فاصله زیادی برای تفریح و سرگرمی و سایر چیزهایی مانند آن است که شما واقعا کمک به جامعه ما حفظ وضعیت ما در حال حاضر است."

Ewert گفت: این شهرستان است که علاقه مند به داشتن تعداد زیادی از مردم می رسند از جاهای دیگر برای تفریح و سرگرمی از آنجا که آنها می تواند ویروس ها با استفاده از آنها.

اجتماعات بزرگ هنوز هم مجاز نیست.

"ما می خواهیم برای رسیدن به محل کار. ما می خواهیم به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به کار گرفته شود و درآمد دارند اما ما واقعا نیاز به خودداری از اجتماعات بزرگ به دلیل این است که این ویروس می تواند واقعا رفتن و آلوده کردن تعداد زیادی از مردم در یک زمان" Ewert گفت.

او گفت: Shasta County هیئت ناظران در روز سه شنبه وجود دارد ممکن است باز برای تجمعات کوچک مانند خانواده و یا دوستان چند گرفتن با هم.

فاز 2 می تواند اجازه تجمعات از 10 یا کمتر مردم با فرماندار, اجازه, اما باید وجود داشته باشد یک مخلوط از گروه های.

"ما شنیده نمی, فرماندار صحبت در مورد جمع آوری اندازه هنوز" Ramstrom گفت: صبح روز چهارشنبه.

دختر سابق برای دریافت $5 میلیون مراقبت گرانت

 1:52 بعد از ظهر, مه 6 2020

این ردینگ منطقه, اتوبوس, اقتدار را دریافت 5 میلیون دلار کمک هزینه برای خدمات در طول COVID-19 بحران با توجه به اطلاعیه صادر شده توسط ایالات متحده حمل و نقل وزیر ایلین چائو در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

اعطای پول اختصاص داده شده برای حمل و نقل هزینه های عملیاتی در طول COVID-19 اضطراری و برنامه ریزی خودرو تدارکات.

وزارت حمل و نقل فدرال حمل و نقل دولت اعطا کمک هزینه از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که در دسترس ساخته شده از 25 میلیارد دلار به صندوق ایالات متحده سیستم حمل و نقل عمومی. کمک های مالی همچنین ارائه پشتیبانی برای حمل و نقل کارمندان قادر به کار به دلیل coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی.

سیمپسون به راه اندازی مجدد تمام در دانشگاه آموزش در سپتامبر

12:17 p. m. 6 مه سال 2020

سیمپسون دانشگاه سر گرفته خواهد شد همه در دانشگاه آموزش که از آن باز می شود برای ترم پاییز در سپتامبر. 7 پس از حرکت کلاس به صورت آنلاین/کنترل از راه دور قالب در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در پردیس مسکن و مواد غذایی خدمات عملیات از سر گرفته خواهد شد که در آن زمان.

سیمپسون رئيس دانشگاه نورمن هال گفت که او را منصوب کرده است "بازگشایی" کمیته ارائه یک چارچوب برای بازگشایی.

دانشگاه را "همکاری با دولت های منطقه ای و دولت برای اطمینان از ما به ملاقات و یا بیش از همه فاصله و پروتکل های ایمنی مربوط به مسکن مسکونی ناهار خوری کلاس درس و روش, دو و میدانی, نمازخانه اجتماعات پردیس, ایمنی, و بیشتر."

سالن گفت: این دانشگاه "را انعطاف پذیر باقی می ماند به عنوان مورد نیاز با جایگزین استراتژی های مشخص شده به خوبی در پیشبرد."

شاستا کالج, سه شنبه گفت که آن خوابگاه ادامه خواهد داشت بسته به دانش آموزان این سقوط به دلیل های مختلف بهداشت عمومی پیش بینی های بالقوه تجدید حیات coronavirus بعد از آن در سال.

این تغییر می تواند به طور بالقوه تحت تاثیر دو خوابگاه ساختمان است که می تواند در خانه در مجموع 126 دانش آموزان است. خوابگاه و مرتبط با فضا خواهد بود به طور موقت استفاده می شود به عنوان کارکنان فضای کاری.

برنامه های ساخته شده به رزومه فرد در آموزش, در حالی که مطابق با, فیزیکی, فاصله اجباری و محدودیت های مسافرتی.

جانباز مراسم روز یادبود لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

1:37 بعد از ظهر روز شنبه, مه 6

برای جلوگیری از گسترش coronavirus به محلی جانبازان و سالمندان در این سال سالانه جانبازان روز یادبود مراسم لغو شده است به عنوان مقیاس بزرگ تجمعات ممنوع باقی می ماند در زیر ایالت اقامت در خانه جهت تصویب توسط فرماندار گاوین Newsom در ماه مارس است.

در این مراسم برگزار می شود به رسمیت شناختن محلی جانبازان سالانه برگزار شده در سالن اجتماعات مدنی جانبازان یادبود بیشه. سازمان پیش بینی از سرگیری جشن سالانه در 2021.

به جای حضور در این رویداد جامعه را تشویق به احترام و به یاد داشته باشید کاهش یافته جانبازان با نمایش پرچم آمریکا در صفحه اصلی گفت: بیانیه ای از شهر ردینگ.

Shasta County می رود یک هفته بدون هیچ گونه موارد جدید

7 صبح چهار شنبه, مه 6

از صبح روز چهارشنبه Shasta County رفته فقط بیش از هفت روز بدون هیچ گونه جدید کروناویروس موارد گزارش شده توسط مقامات بهداشت عمومی. که کشش طولانی ترین شهرستان رفته و بدون گزارش هر گونه مثبت COVID-19 آزمون از مارس.

تعداد کل موارد در میان ساکنان شهرستان می ایستد در 31 از جمله چهار مرگ و میر. آخرین مورد جدید اعلام شد شب از 28 آوریل.

در مورد 1,665 coronavirus آزمایشات انجام شده بر روی ساکنان با توجه به Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان است. که به اندازه کافی برای حدود 0.94% از ساکنان شهرستان (جمعیت 178,029).

به عنوان Shasta County آماده برای شروع فاز 2 از فرماندار بازگشایی طرح در جمعه مقامات ارسال شده یک ابزار برای کسب و کار آماده بازگشایی در ShastaReady.org.

شاستا آماده بازگشایی: صبر در ماشین خود را برای قرار ملاقات منظقه وانت

موارد در Northern California counties

Butte County گزارش یکی جدید COVID-19 مورد در جمعه آوردن آن در مجموع به 18 از شیوع آغاز شد.

در اینجا که در آن صورت مجموع ایستاده در دور شمال کالیفرنیا روز چهارشنبه بعد از ظهر:

 • Shasta County, 31 مورد
 • Butte County, 18 مورد
 • Glenn County 5 مورد
 • Siskiyou County 5 مورد
 • Plumas County 4 مورد
 • Colusa شهرستان 3 مورد
 • Tehama County, 1 مورد
 • Lassen, شهرستان, موارد
 • Modoc شهرستان هیچ مورد
 • تثلیث شهرستان هیچ مورد

شهرستان ساحلی

 • Humboldt County 54 مورد
 • Mendocino County 12 مورد
 • Del Norte شهرستان 3 مورد

COVID-19 موارد ایالت

تعداد کل تایید COVID-19 نفر در کالیفرنیا بود 58,815 بعد از ظهر سه شنبه, the California Department of Public Health گزارش روز شنبه. کالیفرنیا مرگ و میر رسیده 2,412 از COVID-19 شیوع آغاز شد.

Coronavirus: Red Bluff رستوران ذکر شده دو بار برای نقض coronavirus محدودیت

در اینجا این است که چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 1,937 موارد
 • سنی 18-49: 28,968 موارد
 • سن 50-64: 14,974 موارد
 • سن 65+: 12,842 موارد
 • Unknown/گم شده: 94 موارد

کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخته شده 6,368 کالیفرنیا COVID-19 موارد به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، از این تعداد 36 فوت کرده اند.

کالیفرنیا coronavirus موارد توسط شهرستان

ما اطلاعات مرکزی صفحه: شامل نقشه های تعاملی است که آهنگ تایید COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر ناشی از اطراف دولت, ملت و جهان است.

نقشه به طور خودکار به روز را نشان می دهد و نزدیک از هر California county است.

و یا زوم کردن برای دیدن شماره از سراسر کشور و جهان است.

ما و جهانی مورد اعداد

از بعد از ظهر چهارشنبه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده بالغ بر حدود 1.22 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این تعداد شامل بیش از 72,600 افرادی که مردند و تقریبا 190,000 افرادی که بهبود است.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده بود در مورد 3.73 میلیون. که در مجموع بیش از 261,500 نفر کشته شده اند و تقریبا 1.23 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه.

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب