نظرسنجی برای کمک به ناپل تصمیم می گیرید که آیا برای آرام پر سر و صدا و برگ دمنده

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:42 PM EDT May 22, 2020حدود 55 درصد از پاسخ دهندگان در یک بررسی انج

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

حدود 55 درصد از پاسخ دهندگان در یک بررسی انجام شده توسط شهر ناپل می گویند این شهرستان باید تنظیم سطح سر و صدا از برگ جمع کن.

در ماه مارس در این شهر منتشر شد یک نظرسنجی که خواسته محوطه سازی پیمانکاران و ساکنان شهر یک سری از سوالات در مورد استفاده از برگ دمنده و چگونه آنها می توان نهفته در هر یک از قوانین تصویب شده توسط شهر.

ناپل اخبار روزانه به دست آمده از بررسی نتایج از طریق یک درخواست سوابق.

این نظر سنجی تا به حال نزدیک به 200 پاسخ. حدود 31 درصد از پاسخ دهندگان به پیمانکاران استخدام برای شغل است که با استفاده از یک برگ دمنده در داخل شهر با توجه به نتایج نظر سنجی.

دیگر نزدیک به 69 درصد از پاسخ دهندگان به ساکنان شهر با سطوح مختلف برگ دمنده استفاده و مالکیت. حدود 55 درصد از کسانی که پاسخ دهندگان به استخدام یک شرکت پیمانکار به استفاده از یک برگ دمنده در اموال خود را با توجه به نتایج نظر سنجی.

ناپل است که در ادامه به ارزیابی این که آیا برای اصلاح این شهر سر و صدا فرمان ممنوعیت بنزینی برگ جمع کن و باتری و برق-طراحی برگ جمع کن که سر و صدا بیشتر از 65 دسی بل است.

ناپل شورای شهرستان ساخته شده است هیچ تصمیم گیری در یک کارگاه آموزشی در دسامبر 2019 در مورد تغییرات احتمالی به سر و صدا فرمان با هدف قرار دادن برگ دمنده قبل از این سال را به شهر انتخابات که در آن رای دهندگان انتخاب شهردار جدید و سه جدید اعضای شورای.

"ما هنوز در حال کار به سمت این زمینه گفت:" دانا Souza, شهرستان, جامعه, مدیر خدمات. "این موضوع ممکن است رفته اند قبل از اینکه شورای شهر در حال حاضر اگر آن را به حال شده است برای COVID-19."

بیشتر: ناپل طرح رای در اخلاق ناپل رفراندوم برای اوت اولیه

و: ذغال سنگ ناپل و مارکو جزیره با استفاده از ویدئو برای بازرسی ساختمان در میان COVID-19 همه گیر

این شهر در حال کار بر روی تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از این بررسی به منظور تعیین که در آن پیمانکاران و ساکنان ایستاده در موضوع Souza گفت.

"کارکنان است که واقعا در تلاش برای انجام یک سیاست جامع تجزیه و تحلیل در این. ما می دانیم که مردم باید نظرات قوی در هر دو طرف از این" سوزا گفت. "ما یک های مختلف شورای شهر در این در حال حاضر بیش از حد."

Souza گفت: کارکنان شهرستان خواهد شد در نهایت در حال حاضر گزینه برای شورای شهر که ارائه خواهد شد کارکنان با جهت هر گونه اصلاحات به سر و صدا فرمان.

این شهرستان می خواهد به برگزاری یک جلسه در یک زمان که در آن بسیاری از صداها شنیده می شود در این موضوع Souza گفت.

"ما نمی خواهیم به یک جلسه که نظر عمومی خواهد بود بیشتر محدود شده است," او گفت:.

برای برخی از ساکنان ناپل سطح سر و صدا از برگ دمنده است که مخل به کیفیت زندگی در شهر است.

"مقدار سر و صدا واقعا ما تاثیر می گذارد. شما باید landscapers هر روز هفته وجود دارد نه فقط در یک زمان خاص" گفت: جانت کشتی از ناپل انجمن. "این زمانی که شما در حال چرت زدن بودند. آن زمانی که نوه های خود را خواب هستند. آن را هر زمان شما با داشتن یک گفتگو."

بیشتر: ناپل ارشد مرکز داوطلبان توزیع مواد غذایی و مواد غذایی به محلی سالمندان

و: فاصله و دیالیز نمی تواند جداگانه این ناپل, زن و شوهر

قدیمی, ناپل, انجمن در سال 2019 آورده دادخواست به ناپل شورای شهر درخواست الزامات مورد نیاز برای پیمانکاران به استفاده از برگ جمع کن که بیش از 65 دسی بل در ناپل محله.

جیم کرد, رئیس, پیر ناپل انجمن محله کمیته گفت: این سازمان هنوز هم در دفاع از اصلاح در شهرستان سر و صدا فرمان به رسمیت می شناسد اما این شهر تا حد زیادی به آدرس با بیماری همه گیر کوروناویروس جدید شورای شهر.

"ما در حال گرفتن یک موقعیت است که ما در حال رفتن به فشار همه چیز را" کرد گفت.

محوطه سازی شرکت ها گفت: تغییرات پیشنهادی می تواند ایجاد فشار مالی بر کسب و کار خود را برای پوشش هزینه تجهیزات جدید.

مناظر ناپل انجام کار در محدوده این شهر. صاحب دیو اسمیت گفت که او اذعان می کند برگ دمنده می تواند پر سر و صدا اما پیشنهاد این شهرستان نگاه محدود کردن ساعت برگ دمنده استفاده می شود.

"این یک بخش ضروری از تمیز کردن حیاط کسی است که قادر به ضربه آن را با یک دمنده," او گفت:.

"شما می توانید با استفاده از چنگک جمع کردن. برومس تنها می تواند شما را تا کنون" اسمیت گفت. "(باطری) دمنده مصرف مقدار زیادی از باتری. شما را به یک تن از باتری. آن را خوب است برای محیط زیست است."

این شهرستان قبلا در مورد تنظیم برگ دمنده سر و صدا در سال 2007.

در سال 2017 شهر پالم بیچ ممنوع استفاده از گاز برگ دمنده در ملک کوچکتر از یک هکتار.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب