به عنوان Aug. 18 انتخابات محلی نزدیک, هیئت تحریریه, برنامه, توصیه, فیلم | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:51 PM EDT Jul 7, 2020COVID-19 چهره, پوشش بد, پلیس, نژادپرس

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

نظر

COVID-19 چهره, پوشش بد, پلیس, نژادپرستی در آمریکا, تاریخچه ورزش کثافت و ریاست جمهوری است.

چگونه در مورد صحبت کردن در مورد چیزی کمتر تفرقه?

مانند انتخابات محلی ؟

سال پیش انتخابات محلی گاهی اوقات منجر به زشت تفرقه — حتی در گنج ساحل جوامع است که به شدت با تکیه به سمت یک حزب: حزب جمهوری خواه در مارتین و رودخانه هند شهرستانهای; دموکرات در سنت لوسی شهرستان است.

در این سال, اما من به دنبال به جلو به ملاقات با نامزدهای محلی صحبت با آنها نه تنها در مورد مسائل اما در مورد آنچه آنها را به آنچه که قرار بود به یک مشورتی و همکاران می روند.

ما هیئت تحریریه سالانه ورزش از دیدار با نامزدهای انتخابات شروع می شود در 10:30 صبح روز شنبه هنگامی که ما مصاحبه سه به دنبال باز County کمیسیون صندلی در رودخانه شهرستان است.

ما برنامه ریزی شده 12 این جلسات بیش از دو هفته آینده. هر رود که شامل همه نامزدها در حال اجرا برای یک صندلی خاص از جمله به عنوان بسیاری از چهار به دنبال تبدیل شدن Indian River County بعدی کلانتر.

اگر این تکنولوژی کار می کند به عنوان به خوبی به عنوان آن را در آزمایش های ما جلسات مجازی را می توان در زندگی TCPalm را در Facebook و کانال های یوتیوب و سپس پخش در اوقات فراغت خود را در TCPalm.

TCPalm و گنج ساحل روزنامه ها یک سنت کامل انتخابات پوشش. ما همچنان آن را در این سال با دو مولفه های کلیدی.

 • TCPalm.com/elections تلفیقی از همه انتخابات ما پوشش. تمام داستان های ارسال شده وجود دارد زمانی که آنها در حال منتشر شده در TCPalm.
 • TCPalm.com/elections لینک به چهار پرسشنامه و مرتبط با منابع داستان یکی برای مقدماتی در هر یک از این گنج در سواحل استان ها و یکی برای یک قاضی منطقه ای مسابقه. در این داستان انتخاب اولیه داوطلبان باید پاسخ پرسشنامه ما آنها را فرستاده.

بیشتر: پیدا کردن تمام گنج ساحل داستان انتخابات در TCPalm.com/elections

بیشتر: Indian River, پرسشنامه, هیئت تحریریه, توصیه های, فیلم

بیشتر: St. Lucie پرسشنامه, هیئت تحریریه, توصیه های, فیلم

بیشتر: مارتین پرسشنامه, هیئت تحریریه, توصیه های, فیلم

بیشتر: مدار قاضی پرسشنامه, هیئت تحریریه, توصیه های, فیلم

در ماه ژوئن ما فرستاده پرسشنامه به نامزدها در مسابقات ما فکر می تواند منجر به presumptive officeholders بر اساس Aug. 18 نتایج اولیه. پس از مصاحبه های ویدئویی با نامزدهای هیئت تحریریه تصمیم خواهد گرفت که آیا به توصیه ها در این مسابقه است.

"اولیه انتخابات 2020: نامزدهای پاسخ به پرسشنامه" داستان عبارتند از نامزد پروفایل اولویت های لینک به گذشته هیئت تحریریه توصیه ویدئوها از نامزد بحث ها و بیشتر.

در حال حاضر ما هیئت تحریریه قصد دارد به مصاحبه با نامزدها در زیر نژادها:

 • Indian River County: شهرستان کمیسیون (دو) مدرسه (دو) کلانتر جمع آوری مالیات.
 • سنت لوسی شهرستان: استاد راهنما از انتخابات است.
 • Martin شهرستان: شهرستان کمیسیون تقویم اموال استوارت شورای شهر (دو).
 • گنج ساحل: 19 قضایی مدار قاضی.

ترین نژادها هستند و انتظار می رود به شدت مورد بحث و مجادله.

چرا ما مصاحبه داوطلبان و به طور بالقوه به توصیه یکی یا بیشتر ؟

هر سال من دریافت تماس و یا ایمیل از خوانندگان به دنبال مشاوره در مورد که آنها باید برای رای دادن. من معمولا نمی احساس راحتی به آن مگر من انجام مشق شب من و در مورد آن نوشته شده.

من راحت تر پس از ما هیئت تحریریه آن را در تحقیقات و مصاحبه نامزدها — و سپس در مورد آن نوشته شده.

من همکار سابق حوا نمونه توضیح داد: اکثر خوانندگان منافع خوبی در یک ستون او نوشت: دو سال پیش:

"(خوانندگان) در حال شک و تردید را از اتهام دست داشتن در حمله تبلیغات و متظاهر شعارهای انتخاباتی در نشانه" او گفت:. "آنها نمی خواهند به کورکورانه رای دادن به یک حزب سیاسی.

"این رای دهندگان می خواهند بهترین نامزد برای جامعه خود — صادق صالح مقامات منتخب که صرف پول مالیات عاقلانه محافظت از محله و اطمینان ما را به کیفیت مدارس. آنها نمی خواهند بی تجربه کلاهبرداران."

خوشبختانه ما به طور مداوم وجین کردن دومی در توصیه های ما. خبر خوب این است که ما در انتخاب برخی از صالح مقامات محلی در طول سال — اینکه آیا یا نه ما با آنها موافق در مورد مسائل مختلف.

حزبی و ایدئولوژی نیست و عامل به ما نامزد را انتخاب کند.

قبل از سال 2016 انتخابات ما توصیه می شود یک مستقل سه جمهوریخواهان چهار دموکرات و یک تخته سنگ از حزبی نامزد. در سال 2018 ما توصیه می شود یک مستقل از شش جمهوری خواهان سه دموکرات و حزبی نامزد.

به ارزیابی نامزدها ما با استفاده از معیارهای با تغ به نگه داشتن ما صادق است. در میان آنها:

 • رهبری و تجربه است.
 • حفاظت از پول مالیات دهندگان.
 • ایجاد توازن میان رشد اقتصادی و کیفیت زندگی است.
 • هند رودخانه مرداب و سیاست های زیست محیطی.
 • اخلاق و تعهد به شفافیت

برای نامزدهای هیئت مدیره مدرسه وجود دارد تاکید بیشتری بر آموزش و پرورش مسئولیت پذیری.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

شانس هستند چند توصیه آسان خواهد بود. ما را به مبارزه با اکثریت است.

ما این مراحل را جدی بگیرید. ما باید به زندگی با آنچه که ما بنویسید. مانند شما ما را به زندگی می کنند با اقدامات برنده شدن نامزد ما تایید شده است.

پیوستن من به عنوان سرمقاله اعضای هیئت مدیره انتظار می رود برای شرکت در دور اول مصاحبه این هفته: آدم نیل سردبیر و مدیر اخبار; گیل هوشمند نویس; Louise Phillipine و تری Schlitt شهروند مشاوران به هیئت تحریریه.

با ما موافق است یا نه, ما امیدواریم که شما پیدا کردن این روند مفید است. ما قصد داریم به انتشار تمام توصیه های ویرایش توسط Aug. 2. آنها در دسترس خواهد بود در چاپ و یا اگر شما یک اشتراک به TCPalm.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب