سمی جلبک های سبز-آبی بلوم در دریاچه اوکیچوبی: می تواند از آن به سنت لوسی رودخانه ؟

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:55 PM EDT May 14, 2020خبر بد: جلبک های سبز-آبی شکوفه حداقل ی

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

خبر بد: جلبک های سبز-آبی شکوفه حداقل یکی از آنها سمی هستند که گزارش شده در دریاچه اوکیچوبی و کانال پیشرو از دریاچه به سنت لوسی رودخانه.

خبر خوب: آن را بسیار بعید است که شکوفه را به رودخانه — حداقل برای مدتی.

شکوفه شروع به ظاهر در دریاچه ای و در اطراف بندر Mayaca قفل و سد در اوایل ماه آوریل.

"من به یاد نمی شکوفه اتفاق می افتد این در اوایل سال نه در 20 سال من شده است به دنبال مسائل" گفت: هند ice watch ltd مایک Conner.

شکوفه گزارش 6 آوریل در دریاچه ای در کانال های منتهی به سد موجود در سم microcystin در یک سطح از 36 قسمت در میلیارد با توجه به فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست.

چهار برابر بیش از حد سمی

که کمی بیش از چهار بار در سطح هشت قسمت در میلیارد در نظر گرفته بیش از حد سمی به لمس توسط فدرال آژانس حفاظت از محیط زیست.

پس از سد دروازه را باز شده است و آب سرازیر شد به عقب و جلو بین دریاچه O و C-44 کانال که متصل به دریاچه و سنت لوسی رودخانه.

فقط در هفته گذشته حدود 400 میلیون گالن آب جریان از این دریاچه به کانال و حدود 260 میلیون گالن جریان از کانال به دریاچه.

جای تعجب نیست که شکوفه دیده شده است هر دو در دریاچه و در کانال.

"آب در کانال ها و دریاچه تقریبا یکسان" کانر گفت.

اوایل این ماه, Jacqui Thurlow-Lippisch یک فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه عضو هیئت مدیره پرواز با خلبان اد Lippisch بیش پورت Mayaca.

قهوه و جلبک

"ساحل شرقی دریاچه شبیه قهوه سیاه با جلبک های سبز-آبی در آن" Thurlow-Lippisch افزود سبز روشن جلبک صف هر دو طرف کانال حدود نیم مایل از دریاچه.

خوشبختانه سنت لوسی قفل و سد که جدا کانال و رودخانه بسته شده و هیچ شکوفه جلبک باید جریان را به رودخانه است.

"خدا را شکر هیچ دلیلی برای باز کردن آن دروازه" کانر گفت. "من بسیار سپاسگزار دریاچه خیلی کم است حداقل برای ما بهره مند شوند."

بیشتر: بسیار سمی جلبک شکوفه در بندر Mayaca قفل و سد

سه شنبه صبح تمام باقی مانده است که از شکوفه بود یک نوار سبز روشن آب دمیده شده توسط southerly بادها بر روی ساحل شمال حوضه شرق از سد.

بیشتر: مطالعه لینک سمی شکوفه جلبک کشنده بیماری کبد

بیشتر مردم در امتداد سنت لوسی رودخانه نفس در جلبک های سبز-آبی سم گزارش نشان می دهد

"این نشان می دهد که وجود دارد مقدار زیادی از مواد مغذی آلودگی در دریاچه در حال حاضر حتی بدون مقدار زیادی از جریان آب در آوردن بیشتر" کانر گفت: با اشاره به مواد مغذی نیتروژن و فسفر از کود رواناب. "رسوب در پایین دریاچه بسیار مغذی آلودگی در آن است که باد تکان دهنده آن را بالا و تغذیه جلبک شکوفه."

تصویری: هندی, ice watch ltd مایک کانر در بندر Mayaca جلبک شکوفه

شکوفه "در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر" کانر گفت: "از آنجا که آن را فقط رفتن به داغتر و داغتر می شود. تقویم ممکن است آن را می گویند اما ما در تابستان."

اما همه آن را به بالا بردن لک سرعت و نیروی ترشحات گفت: Mark Perry, مدیر اجرایی, فلوریدا, اقیانوس شناسی جامعه استوارت, است, باران, پر, تابستان طوفان یا طوفان.

"سوال بزرگ این است: آیا شکوفه جلبک در دریاچه در طول تابستان اگر سپاه مهندسان ارتش تصمیم می گیرد وجود دارد باید تخلیه" پری گفت.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن