یک منظره خیره کننده به عنوان رادار داپلر قطاری پرواز پرندگان مهاجر بیش از کلید غرب

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:26 PM EDT مه 6 2020برای دومین بار در کمتر از دو ماه خدمات مل

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

برای دومین بار در کمتر از دو ماه خدمات ملی آب و هواشناسان کشف چیزی بیش از رعد و برق بیش از فلوریدا آب.

پرواز پرندگان مهاجر نشان داد تا در داپلر رادار خاموش کلید های فلوریدا جمعه شب با توجه به خدمات ملی آب و هوا, کلید غرب است.

غیر هواشناسی پژواک نشان می دهد تا در زرد و پرتقال. سه شنبه شب مهاجرت پرندگان نشان داد تا نزدیکی غروب آفتاب به عنوان آنها را از شمال به رهبری از کوبا.

بخش عمده ای از پرنده مهاجرت از طریق فلوریدا اتفاق می افتد در ماه مارس از طریق ممکن است اما یک مطالعه منتشر شده در ماه دسامبر در بر داشت گرم شدن جهان در حال حرکت بود تا بهار مهاجرت.

در حالی که قبل از تاریخ سفر به طور متوسط کمتر از دو روز در هر دهه, محققان گفت: این مفاهیم می تواند رسیدن به مراتب اگر مهاجرت سقوط همگام با منابع غذایی.

مرتبط با: تغییر آب و هوا می تواند از بین بردن آمریکای شمالی گونه های پرنده تازگی منتشر Audubon بینی نشان می دهد

قبلا: کلید غرب رادار قطاری مسحور تصویر

این مطالعه که در مجله Nature منتشر شده تغییر آب و هوا استفاده می شود 24 سال از رادار آب و هوا اطلاعات از سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره. این نگاه در 2,115 بهار شب و 2,152 پاییز شب پیدا کردن یک ارتباط قوی تر در الگوهای مهاجرت در بهار.

"در بهار ما شاهد انفجار از مهاجران در حال حرکت در یک نسبتا سریع, سرعت, در نهایت برای رسیدن به زمینه پرورش گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو-استاديار Kyle هورتون در آزادی مطبوعات.

"با این حال در طول پاییز وجود دارد نه به عنوان فشار زیادی برای رسیدن به زمینه های زمستان و مهاجرت تمایل به حرکت کمتر و بیشتر مربوط به سرعت."

علاقه مند در بیشتر پرنده ها ؟

به دنبال این وب سایت:

  • مراقب پرنده هضم
  • فلوریدا اودوبان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن