23 سال بعد خانواده هنوز هم سوال در مورد یک مرد سیاه و سفید را حلق آویز مرگ در Anderson

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:16 PM EDT Jun 16, 2020نزدیک به 23 سال پس از یک مرد سیاه و سفید مرده پی

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

نزدیک به 23 سال پس از یک مرد سیاه و سفید مرده پیدا شد و آویز گردن خود را از یک درخت بلوط در Anderson, خانواده او همچنان مشکوک در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

این مقام پزشکی قانونی گزارش آن را به نام یک خودکشی است. اما خانواده لئو کلمن جونیور بود که 31 در آن زمان می گوید وجود دارد برخی از چیزهایی که در مورد مرگ و متعاقب آن تحقیقات که نمی اضافه کنید.

و مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس — به عنوان به خوبی به عنوان دو مرد سیاه و سفید به تازگی به دار آویخته شدند به مرگ در کالیفرنیا — باید دوباره رانش شرایط اطراف کلمن مرگ از سایه از تاریخ است.

"اگر شما تعجب کنید که در صورتی که هر گونه اشاره به جورج فلوید ما به عنوان مردم سیاه و سفید — و من از آنها بدم میاید به آن می گویند — من نه تعصب مرد باشه ؟ — اما ما هرگز درمان همان است که یک زوج فرد را گفت:" کلمن پدر نیز لئو کلمن.

که منعکس شده است در تحقیقات مربوط به جوان کلمن مرگ او گفت:.

"من نمی گویم پلیس مسئول مرگ او اما برخی از چیزهایی که آنها انجام و یا انجام نمی شد و گمان می برند," the elder کلمن گفت. "برخی از چیزهایی که من فکر می کنم آنها باید به دنبال من فکر می کنم آنها باید مورد بررسی بیشتر به طور کامل. اما ما هرگز هر گونه رضایت."

کلمن جونیور بدن داشت Nov. 24 سال 1997 حلق آویز در یک درخت بلوط در یک منطقه پوشیده شده از درخت در غرب اندرسون-Cottonwood منطقه آبیاری کانال بین آسیاب و مدرسه و خیابان در اندرسون با توجه به Shasta County, دفتر پزشکی قانونی در گزارش به دست آمده توسط ضبط می شوند.

یکی آستین نایلون, ژاکت پیچیده شده بود در اطراف کلمن گردن و آستین دیگر گره خورده بود به یک شاخه درخت در حدود 12 فوت کردن زمین, این گزارش می گوید.

"این به نظر می رسد که بدن حلق آویز شده بود وجود دارد برای مدتی" بر اساس این گزارش نوشته شده توسط معاون پزشکی قانونی جرالد Shearman.

وجود دارد هیچ نشانه ای از مبارزه در منطقه وجود دارد و چندین کوچکتر شکسته شاخه های درخت و در نزدیکی بوته که اگر کسی تا به حال صعود درخت Shearman نوشت.

"من از درخت بالا رفت زیر مسیر شاخه های شکسته و دوباره این رویداد به عنوان شواهد دیکته آن اتفاق افتاده است. از ارتفاع شعبه و محل بدن حلق آویز, از, وجود خواهد داشت هیچ راهی برای بدن می تواند قرار داده شده در اینجا توسط هر کسی به غیر از مرحوم" این گزارش می گوید.

اما کلمن ارشد معتقد است محققان با عجله به قضاوت و نه دنبال شواهد دیگر.

او گفت: وجود دارد نژادپرستانه نقاشی های دیواری در منطقه که در آن او در بر داشت. کسی که همچنین ترک توجه داشته باشید در درب کلمن جونیور دختر آپارتمان به نظر می رسد که به طعنه او را در مورد مرگ.

گزارش پزشکی قانونی می کند و شامل اطلاعات در مورد نژادی گرافیتی و یا توجه داشته باشید در سمت چپ برای بابی Culver, Coleman, جونیور ،

وجود دارد هیچ نشانه ای از خشونت, اگر چه, این گزارش می گوید. کلمن بینی و لب ها به نظر می رسد "فشرده" اما این گزارش می گوید ممکن است آنها زده شده است در حالی که بدن در حال نقل مکان کرد.

سالمند کلمن گفت پسرش بینی نیز می توانست شکست در مبارزه.

"به نظر می رسد به من مانند او را در برابر خواسته های خود و احتمالا خفه و سپس شاید در آویزان درخت," او گفت:.

این Commemorator یک روزنامه در ارتباط با حزب پلنگ سیاه و سفید اختصاص داده شده به یک موضوع در مارس 1998 به اخبار در مورد کلمن جونیور مرگ است. صفحه اول داستان می گوید کلمن جونیور آلت تناسلی مرد "به نظر می رسد خونین و disattached از جسد" زمانی که اعضای خانواده رفت و برای شناسایی بدن.

گزارش پزشکی قانونی تنها می گوید: آلت تناسلی مرد نشان داد "گسترده پوست لغزش است."

این گزارش همچنین می گوید یک آزمایش ادرار نشان داد که حضور سطح بالای مت آمفتامین کوکائین و دیگر آمفتامین. آزمایش خون می تواند انجام نمی شود به دلیل عدم خون در کلمن جونیور بدن, این گزارش می گوید.

کلمن Sr. به تازگی گفت که او ناراضی بود که پزشکی قانونی تنها انجام یک معاینه خارجی پسر خود را بدن و نه کامل کالبد شکافی. او گفت: پزشکی قانونی مقامات در آن زمان به او گفت که او نیاز به ارسال درخواست کتبی برای کالبد شکافی.

جیم پاپ بود که پزشکی قانونی و کلانتر در آن زمان گفت: او به خاطر کلمن جونیور مرگ است. اما او نمی دانست که چرا یک کالبد شکافی انجام نشد چون یکی باید پس از یک مرگ مشکوک.

"من شرط می بندم که ما تا به حال یک کالبد شکافی. آن را کار کرده بود خیلی به طور کامل. احساس کردم در واقع با آن راحت" پاپ گفت. "من هرگز معتقد بسته شدن یک پرونده تا زمانی که آن را انجام داده بود."

هیچ گزارش کالبد شکافی موجود در گزارش پزشکی قانونی ارائه شده به رکورد افکن و کلمن Sr. گفت: به او گفته شد که یکی انجام نشد.

پس از یک درخواست از رکورد افکن پزشکی قانونی را ارائه چندین صفحه از اسناد و گزارش ها از جمله "کالبد گشايی" خارجی معاینه بدن. اما کالبد شکافی را شامل نمی شد.

این گزارش شامل اطلاعات از یک دوست کلمن جونیور جولی بارکر گفت که Shearman که دوست او بود "اقدام بسیار غم انگیز است."

Berker گفت Shearman او به کلمن جونیور سوار شدن به ردینگ در Nov. 1 و او متوجه کاهش در مچ دست خود را. به پزشکی قانونی گزارش همچنین اشاره کرد کاهش در کلمن را به مچ دست.

"بارکر خواسته کلمن جونیور چه اتفاقی افتاد به مچ دست خود را, و او گفت که او بسیار ناراحت بود و سعی کرده بود به قطع مچ دست خود را و پایان دادن به مشکل" Shearman گزارش می گوید.

کلمن ظاهرا ناراحت در مورد مشکلات او با دوست دختر خود بابی Culver, این گزارش می گوید.

بارکر خواسته کلمن اگر او می خواست به بهداشت روانی و درمان, اما او کاهش یافته است به کمک این گزارش می گوید. به جای او سوار او را به مارتین لوتر کینگ جونیور پارک در ردینگ و او کاهش یافته ، بود که آخرین بار او را دیدم او Shearman گزارش می گوید.

کلمن جونیور پسر نیز به نام لئو کلمن گفت: او به صحبت کولور سیتی مادرش که گفت: کلمن جونیور بود و نه افسرده در زمان مرگ او.

او گفت: مادرش به او گفت میزان اندرسون تحقیقات پلیس بود و به درخواست او هنگامی که او در گذشته شاهد کلمن جونیور

سالمند کلمن گفت: با وجود سوالات او در مورد مرگ, پلیس بسته مورد سه روز پس از پسرش پیدا شد.

"من نمی توانم بگویم چه اتفاقی افتاده است اما من می خواهم گفت من مشکوک مورد بررسی است. من نمی دانم چرا آنها نمی بررسی آن را به طور کامل تر" او گفت:.

رئیس پلیس مایکل جانسون بازگشت نیست چند تماس به دنبال نظر برای این داستان. و هنگامی که رکورد افکن درخواست یک کپی از پلیس گزارش های تحقیقی در مورد گروه خواسته این روزنامه به ارائه کالیفرنیا سوابق عمل درخواست برای اسناد.

کلمن ارشد و خانواده دوست باب والدن از ردینگ گفت که آنها برنامه ریزی برای رفتن به اندرسون اداره پلیس روز سه شنبه به درخواست برای کپی از گزارش و صحبت با جانسون.

کریس Solberg خود توصیف بی خانمان مدافع در ردینگ شده است و تلاش برای جلب حمایت از رسانه های اجتماعی برای نشان دادن در Anderson اداره پلیس. از هواداران می خواهم برای بازگشایی این تحقیقات به کلمن مرگ, با توجه به رسانه های اجتماعی پست.

سالمند کلمن گفت: او تماس گرفته شد یک اندرسون افسر پلیس چند سال پیش که به او گفت او بازگشایی بررسی است. اما او به زودی از دست رفته تماس با خود را حتی پس از او بارها و بارها سعی کردم برای رسیدن به او از طریق تلفن, او گفت:.

Fran بردی از ردینگ که شناخته شده Colemans پس از دهه 1960 گفت: او به صحبت جانسون هفته گذشته است. او به او گفت که دفتر او در ادامه به بررسی حلق آویز.

بردی خوشحال بود وجود دارد یک تظاهرات برنامه ریزی شده در مورد کلمن جونیور

"مردم فقط نیاز به عقب نشینی," او گفت:. "مردم در حفظ و قرار دادن در خارج وجود دارد, 'عدالت برای لئو کلمن, عدالت برای لئو کلمن.' همه این است که فقط تکان دهنده خانواده است. هر بار که آن را می آید تا آن را فقط ریپ آنها را."

لئو کلمن ارشد گفت: هیچ کس به او صحبت کرد قبل از سازماندهی یک رویداد در Anderson.

بردی پیشنهاد کرد که اگر مردم واقعا می خواهید برای کمک به Colemans آنها باید با پلیس و ارائه آنها را با هر گونه اطلاعات آنها کمک خواهد کرد که بیشتر بررسی است.

او گفت که سازمان دهندگان این تظاهرات در حال انجام آن به نفع Colemans.

 دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب