Coronavirus فلوریدا: کارشناسان بهداشت و نگرانی در مورد بازگشایی بدون بهتر تست

زک اندرسون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 6:49 PM EDT May 27, 2020فلوریدا شیوع کروناویروس شده است reined در کا

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

فلوریدا شیوع کروناویروس شده است reined در کافی به آرامی شروع به بازگشایی دولت اگر مناسب بهداشت عمومی اقدامات در محل برای نگه داشتن ویروس های موجود, اما تست و ردیابی تماس باقی می ماند ناکافی کارشناسان می گویند.

"ما انجام یک کار عالی از نظر خم منحنی در شرایط کاهش انتقال" دکتر گلن موریس مدیر دانشگاه فلوریدا در حال ظهور پاتوژنهای موسسه روز دوشنبه گفت:.

اما نگرانی وجود دارد که این ویروس می تواند دوباره اگر دولت بازگشایی بدون بهتر تست و عمیق تر نیمکت از تماس با ردیاب که می تواند پیگیری کردن افرادی که ممکن است در معرض.

"نگرانی من در حال حاضر این است که کفایت از تست ظرفیت در درون دولت و توانایی واقعا در واقع نظارت چه می گذرد" موریس گفت.

بیشتر: Coronavirus و بیکاری: می دانم فلوریدا در پشت آمار و ارقام

این مستند سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شامل coronavirus منقضی می شود در روز جمعه. DeSantis در حال حاضر وزن, آیا برای بلند مستند و بازگشایی تمام یا بخشی از دولت است.

موریس گفت: نگرانی در مورد بازگشایی تا تست را بهبود می بخشد و چیزی که او امیدوار است به دست آورد می تواند در عرض چند هفته.

"همه چیز امیدوار کننده منحنی است که به وضوح خم کردن" موریس گفت. "ما باید آن را تحت کنترل. حال سوال این است که چگونه ما آن را نگه دارید تحت کنترل است."

ظاهر می شود در یک کنفرانس خبری با DeSantis در تمپا دوشنبه, USF سلامت معاون ارشد رئیس جمهور دکتر چارلز Lockwood نیز وجود دارد گفت: باید خیلی بیشتر تست و تماس با ردیابی.

"ما واقعا افتخار می کنم که در آن فلوریدا است" Lockwood گفت: "ما در موقعیت خوبی برای شروع بازگشایی اقتصاد ما وجود دارد اما چهار پیش شرط های مورد نیاز برای موفق شدن در آن است."

Lockwood گفت فلوریدا باید تست حدود 150 نفر روزانه برای هر 100,000 ساکنان و یا در مورد 31,800 مردم هر روز در یک حالت 21.2 میلیون.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده دریافت نتایج آزمون به صورت 10,261 مردم جمعه و 19,342 شنبه. بیشترین تعداد نتایج آزمون DOH دریافت در یک روز بود 21,282 در آوریل 23.

Lockwood گفت: Hillsborough County نیاز به تست در مورد 2,250 نفر در روز به نگه داشتن این ویروس در بررسی اما در حال حاضر تنها آزمون بین 500 تا 1000 روزانه.

"ما نیاز به تست خیلی بیشتر مردمی" Lockwood, گفت:, و اضافه کرد که افراد بدون علائم باید تست شده.

تعداد زیادی از مردم انجام تماس ردیابی نیز نیاز به افزایش قابل توجهی Lockwood گفت.

"هر کس که مثبت ما نیاز به قرنطینه; ما نیاز به قرنطینه خود را قرار گرفتن در معرض. ما باید مردمی را به انجام این کار," او گفت:. "ما 60 در حال حاضر. ما نیاز به حدود 300 و ما ramping که تا."

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis می بیند "نور در انتهای تونل'

Hillsborough County نشان میدهد که چگونه فلوریدا با موفقیت محدود coronavirus انتقال. وجود دارد فقط 35 نفر در بیمارستان بستری با COVID-19 یکشنبه شب در شهرستان از 1.4 میلیون نفر DeSantis گفت.

تعداد coronavirus موارد در سطح ایالت است plateaued بدون قریب به اتفاق قربانیان سیستم بیمارستان. وجود دارد مقدار زیادی از مراقبت ويژه تخت در دسترس است.

اما یک مدل توسعه یافته توسط دانشگاه فلوریدا آمار استاد ایرا Longini پیش بینی سنبله در موارد و یک تخت ICU کمبود بیش از تابستان اگر مدارس همچنان تعطیل ماند اما دولت بازگشایی در مارس 1 و "همه چیز به حالت عادی برمی گردد."

"بزرگ مقیاس تست, تماس, ردیابی و درمان آمادگی لازم برای آسانسور های اجتماعی فاصله," Longini نتیجه می گیرد. "برخی از سطح اجتماعی فاصله باید در محل باقی بماند."

DeSantis گفت: او در حال کار برای افزایش تست. او همچنین گفت که او نه در عجله به طور کامل بازگشایی شده است.

یک وظیفه نیروی ایجاد شده توسط فرماندار به ارائه توصیه هایی در مورد نحوه بازگشایی با خیال راحت قرار است به ارائه گزارش به دفتر والی اوایل این هفته.

"It's gonna be 'آهسته و پیوسته برنده مسابقه,'" DeSantis روز دوشنبه گفت:. "جاوا بسیار روشمند بسیار داده می شود."

کسب و کار شده اند فشار فرماندار به بازگشایی و نیز وجود دارد یک آوازی مشروط در یمن است که فشار برای پایان دادن به مستند.

"بدیهی است که فرماندار در یک موقعیت دشوار," موریس اذعان کرد. "او تحت فشار زیادی برای باز کردن, اقتصادی, اما از سوی دیگر ما هنوز نمی کلا باید همه چیز در جای خود است که به ما اجازه می دهد برای نظارت بر همه چیز است."

"در بهترین همه جهان یکی را بیش از چند هفته آینده — به سرعت به سطح شیب دار بالا و تست آن در یک سطح که در آن ما می خواهم که قادر به منطقی نظارت بر آنچه که در جامعه" موریس اضافه شده است.

بیشتر: Coronavirus: عدم دسترسی به آزمون مانع مراقبت در تالاهاسی را فقیر محله

حتی با بهداشت عمومی اقدامات در محل موریس گفت: رهبران دولت باید آماده به backpedal اگر عفونت سنبله.

"ما باید آن را به آرامی عقلانی با آگاهی است که ما ممکن است نیاز به عقب نشینی," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن