آلما لی لوی بانوی اول ساحل Vero می میرد در سن 90

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:03 PM EDT May 10, 2020ورو بیچ خود را از دست داده بانوی اول.آلما

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

ورو بیچ خود را از دست داده بانوی اول.

آلما لی لوی محبت به نام بانوی اول ساحل Vero به دلیل تعهد خود به جامعه و به شهرستان, جمعه درگذشت. او 90.

او در پشت برگ یک میراث است که دهانه کسب و کار و سیاسی و بشردوستانه جامعه است.

نفوذ خود را در رودخانه شهرستان مشهود است در ساختمان و سازه ها و جوایز که حمل به نام او از جمله آلما لی لوی پل در خیابان 17 و آلما لی لوی Indian River County Chamber of Commerce ساختمان در مرکز شهر ورو. نام او بر روی نیمکت پارک و متعدد جامعه-سرویس و داوطلب جوایز داده شده در هر سال توسط سازمان ها از جمله اتاق بازرگانی و فرهنگی شورای Indian River County است.

لوی بود که بخشی جدایی ناپذیر از 100 سال سابقه و مفتخر شد در سال گذشته به عنوان بزرگ مارشال در شهر سده رژه.

"این فقط یک روز عالی," لوی گفت: پس از رژه. "افرادی که متوقف شده اند توسط دوستان قدیمی, دوستان جدید, افرادی که در اینجا بوده است مدت زمان طولانی و برخی که فقط در اینجا نقل مکان کرد. در این روز واقع شده است پر از شگفتی است."

متولد سال 1929 لوی اختصاصی زندگی خود را به جامعه و دستیابی به بسیاری از اولین ها را به عنوان یک زن. یک سال 1947 ورو بیچ دبیرستان فارغ التحصیل او فارغ التحصیل از دانشگاه میامی در سال 1952 با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی. او یکی از دولت, اولین زن روزنامه های ورزشی, نوشتن تحت byline "یک دستفروش دن" برای ورو بیچ مطبوعات مجله قبل از باز کردن کسب و کار خود را در سال 1955.

او عمل آلما لی لوی را لباس کودکان در ورو بیچ برای 42 سال است. در سال 1968 او اولین زن منتخب به Indian River County کمیسیون بعد از تبدیل شدن به اولین زن رئیس و یکی از اولین زنان در فلوریدا به سر یک county کمیسیون. لوی خدمت در کمیسیون شهرستان تا سال 1980.

در سال 2009 او منصوب شد توسط رژیم صهیونیستی. Charlie Crist به Indian River County بیمارستان منطقه و یکی از اعضای اصلی این رودخانه هند مرکز پزشکی هیئت مدیره. در سال 1963 او اولین زن به عنوان رئیس جمهور از ساحل Vero/Indian River County Chamber of Commerce.

لوی بود که در بسیاری از جنبه های جامعه خدمت در تخته های متعدد و کمیته ها و سازمان ها در طول سال اغلب به عنوان یک عضو موسس. او عضو موسس ورو بیچ شهرستان تفریح هیئت مدیره; منشور عضو و رئیس جمهور گذشته ورو بیچ مرکز شهر بازرگانان انجمن; عضو موسس و رئیس جمهور گذشته Indian River County, United Way; عضو موسس ورو بیچ موزه هنر; تاسیس شرکت-رئیس محیط زیست مرکز آموزش مجازی; incorporator از آموزش و پرورش بنیاد Indian River County; عضو از رودخانه زمین اعتماد از جمله دو سال به عنوان رئیس جمهور آن است.

در سال 2004 او اولین رئیس جمهور McKee باغ گیاه شناسی و درگیر شد در صرفه جویی در مصرف اصلی "McKee جنگل باغ" از توسعه مسکونی و در جمع آوری پول برای کودکان جدید باغ. او یک عضو از جانبازان یادبود جزیره پناهگاه کمیته و عضو موسس Indian River Community Foundation. یک عضو از اولین کلیسای باپتیست او نیز درگیر شد با Gifford جوانان ارکستر.

لوی انباشته ایالتی و محلی افتخارات و recognitions. او یک سال 1964 عضو اصلی فلوریدا کمیسیون وضعیت زنان و در سال 1965 منصوب شد فلوریدا انجمن زنان ایمنی رهبران. در سال 2018 او دریافت فلوریدا "روح جامعه" جایزه با توجه به نقش الگوهای مثبت برای زنان و دختران.

حضور او در هر جلسه دستور احترام و به رسمیت شناختن. هنگامی که او صحبت کرد -- با او آرام لهجه جنوبی -- مردم گوش.

او باقی مانده فعال در شهرستان مسائل صحبت های عاشقانه در جلسات شورای شهرستان در مورد حفظ این شهر از شخصیت ها و پارک ها.

در اوایل این سال خدمت در این شهرستان را سه گوشه کمیته راهبری است که توصیه می شود استفاده ممکن است برای سابق برق شهر, گیاه فاضلاب-تصفيه و سابق اداره پست ضمیمه در تقاطع خیابان 17 و رودخانه بلوار. او در سفر سابق الکتریکی کارخانه با دیگر اعضای کمیته اشاره کرد این اولین بار بود که در سال دیدن داخل ساختمان.

"من فکر می کنم ما نیاز به آن را به عنوان آن امروز است," او گفت: در ماه ژانویه است.

دو سال پیش او خواست این شهرستان برای حمایت Indian River County, خرید سابق Dodgertown گلف اموال. سال گذشته او برای این شهر و پارک ها به عنوان تفریح و سرگرمی کمیسیون به دنبال ورودی عمومی برای آن استاد تفریح برنامه.

"امروز ما یک فرصت طلایی برای تنظیم صحنه برای ارتقاء و بهبود پارک های ما برای همه برای لذت بردن از," او گفت: این کمیسیون است. "کیفیت زندگی ما افزایش یافته است ما پارک. شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از پارک ها یا بیش از حد بسیاری از درختان در شهر زیبا است."

در میان لوی جوایز: عشق خود را تالاب جایزه 2013, بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی; نام پایونیر, خانوادگی, هندی, رودخانه میراث Center; آلما لی لوی میراث جامعه 2011, Indian River Community Foundation; کارآفرین جایزه سال 2010 در هند River State College Foundation; Dan M. Richardson, جایزه بشردوستانه, 2007, Gifford جوانان دستاورد Center; Ted قهوه ای داوطلب از سال, 2007, مالیات دهندگان' Association of Indian River County; Carolyn K. Eggert جایزه 2000, Indian River County فرهنگی شورای; خوب دولت جایزه 1972, ساحل Vero Jacyees; از سال 1961 کسب و کار و زنان حرفه ای باشگاه ساحل Vero و 1973 در تاریخ باشگاه زنان; شهروند از سال 1979 برادرانه منظور از پلیس; مشعل جایزه سال 1976 ورو بیچ انجمن مدنی; ایمنی صلیبی جایزه 1975 رودخانه هند ایمنی شورای.

این داستان به روز خواهد شد.

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن