دانلود کتاب آنلاین

کتاب های آنلاین همان کتاب های دیجیتال یا الکترونیک هستند که برخی افراد ان را با این نام می شناسن

توسط ABTINNEWS در 25 آذر 1399
کتاب های آنلاین همان کتاب های دیجیتال یا الکترونیک هستند که برخی افراد ان را با این نام می شناسند. دانلود کتاب آنلاین را می توانید با مراجعه به سایت های فروشنده این کتاب ها، انجام دهید. بسیاری از سایت های خارجی نیز در همین راستا فعالیت کرده و کتاب های آنلاین زبان اصلی خود را به فروش می رسانند. خرید کتاب های آنلاین از این سایت ها کمی متفاوت است و نیازمند داشتن شرایط خاصی است که ممکن است هر فردی از آن برخوردار نباشد.
دانلود کتاب آنلاین
دانلود کتاب آنلاین

دانلود کتاب آنلاین از فروشگاه های اینترنتی خارج از ایران…

دانلود کتاب آنلاین از فروشگاه های اینترنتی خارجی که دارای درگاه های پرداخت بین المللی هستند، عملا غیر ممکن است. مگر اینکه شما یک حساب ارزی داشته باشید. برای خرید این کتاب ها، بهتر است به سراغ سایت هایی بروید که در زمینه فروش نسخه های اورجینال فعالیت می کنند. دانلود کتاب انلاین اورجینال و به زبان اصلی از این سایت ها به راحتی امکان پذیر است. دیگر نه نیازی به حساب بانکی خاصی دارید و نه مجبور هستید هزینه های بالایی را برای دانلود کتاب انلاین مورد نظرتان پرداخت کنید.

ایبوک رالی بزرگترین کتابخانه اینترنتی کتاب های اورجینال و زبان اصلی است…

به جرات می توان ایبوک رالی را جزو یکی از کامل ترین فروشگاه های فروش کتاب های انلاین اورجینال دانست. ایبوک رالی دانلود کتاب های آنلاین را از فروشگاه های مرجع آن ها به جای شما انجام می دهد. این کتاب ها با همان قیمت دلاری که در سایت مرجع وجود دارد، خریداری می شوند اما به قیمت تومان در اختیار شما قرار می گیرد. این ساده ترین روش برای خرید کتاب های انلاین از فروشگاه های کتاب خارجی است.

خرید از ایبوک رالی تنها با پرداخت ۲۰ درصد هزینه اصلی کتاب…

از مزیت هایی که ایبوک رالی برای کاربرانش در نظر گرفته است، تخفیف هایی است که بر روی کتاب ها اعمال می کند. هنگامی که ایبوک رالی کتاب های انلاین را از سایت مرجع آن ها خریداری می کند، قیمتی معادل ۲۰ درصد قیمت اولیه کتاب را برای آن در نظر می گیرد. این یک تخفیف باور نکردنی برای مشتریان ایبوک رالی است. علاوه بر اینکه در هنگام پرداخت هیچ نیازی به داشتن حسابی بانکی خاصی نخواهید داشت. برای خرید و دانلود کتاب های آنلاین ایبوک رالی کافی است وارد سایت به آدرس https://ebookrally.ir شده و ثبت نام خود را تکمیل کنید. اکنون باید نام کتاب آنلاین مورد نظر خود را در قسمت مربوط به جست و جوی کتاب وارد کنید. البته نوشتن نام نویسنده کتاب نیز کفایت می کند. با کلیک بر روی گزینه جست و جو، ایبوک رالی در میان آرشیو خود به دنبال کتاب آنلاین مورد نظر شما می گردد. در صورتی که کتاب شما در لیست کتاب های آنلاین موجود در ایبوک رالی وجود داشته باشد، به همراه تصویر کتاب به نمایش در می آید. بر روی این کتاب کلیک کرده و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. اکنون می توانید با پرداخت هزینه لینک دانلود آن را دریافت نمایید.
کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی

بن تخفیف ۲۰ درصدی را فراموش نکنید..

این بن تخفیف نیز بر روی تمام کتاب ها اعمال می شود. هنگامی که وارد صفحه ای که مربوط به کتاب آنلاین مورد نظر شماست می شوید، در زیر قیمت یک بن تخفیف را خواهید دید. مبلغ بن تخفیف به میزان ۲۰ درصد قیمت کتاب مورد نظر شماست. این بن تخفیف در هر خرید به شما تعلق کرفته و تا یک ماه قابل استفاده است.

دانلود کتاب های آنلاین کمیاب تنها در سایت ایبوک رالی…

برخی از کتاب های آنلاین جزو کتاب های کمیاب هستند. این کتاب ها به دلیل آنکه طرفداران زیادی ندارند معمولا در سایت های کمی پیدا می شوند. اگر به دنبال این نسخه های کمیاب هستید، می توانید به راحتی آن را به ایبوک رالی سفارش دهید. برای سفارس کتاب از ایبوک رالی باید ابتدا نام آن را در سایت جست و جو کنید تا از عدم وجود آن در سایت مطمئن شوید. پس از جست و جو، گزینه سفارش کتاب برای شما نمایش داده می شود. بر روی این گزینه کلیک کنید و اطلاعات درخواستی را وارد نمایید. اکنون ایبوک رالی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط شما، کتاب آنلاین را پیدا کرده و قیمت آن را با تخفیفی که در نظر گرفته به شما اعلام می کند. با پرداخت هزینه می توانید لینک دانلود کتابتان را دریافت نمایید. source
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن