ورو بیچ جامعه جمع آوری سالانه شنا به جشن امریکا

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:19 PM EDT Jul 4, 2020ورو بیچ — دن ریچی بوده است شنا کردن به

توسط ABTINNEWS در 15 تیر 1399

ورو بیچ — دن ریچی بوده است شنا کردن به یک کشتی غرق در حدود 300 متری در سواحل ساحل Vero هر چهارم جولای برای 40 سال.

"آن را تنها در مورد پنج نفر از ما برای اولین بار چند سال" 60 ساله ساحل Vero resident گفت. "پس از آن رو به گسترش رسانه های اجتماعی که من حتی نمی استفاده کنید."

که قرار گرفتن در معرض به کمک سنت بالون به بیش از 400 سال گذشته است. Sunrunners Vero Beach, Facebook صفحه است که به ترویج رویدادهای ورزشی در Indian River County, یکی از مکان های آنلاین آن ظهور کرده است ، و تی شرت ورزشی غرق قایق مختصات خاموش خادم پلازا, ساحل, چاپ شده در هر سال برای هم.

کمتر مردم حدود 200 با حضور چهار شنا کردن و دست و پا زدن اما ریچی بودند و فقط خوشحال سنت نبود مختل coronavirus همه گیر شده بود و این مورد برای بسیاری از دیگر برنامه های چند ماه گذشته است.

"در حالی که در سواحل بسته شد "گفت: آدری ریچی, 61. "بود که دلسرد مورد نیاز مردم یک محل است که می تواند گرد هم می آیند که امن بود."

دیگر شهرها و استان ها در امتداد ساحل شرقی ساخته شده به سواحل این آخر هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی برای COVID-19 به دلیل مسائل اجتماعی فاصله. اما ورو بیچ شورای شهر و رودخانه شهرستان تصمیم به نگه داشتن آب پارک باز است اما تنها به ساکنان شهرستان.

"برای آنچه که ما می دانیم در مورد بیماری بودن در خارج از منزل یکی از امن ترین مکان شما می توان گفت:" ورو بیچ شهرستان Councilwoman لورا ماست. "ما تا به حال هرگز مسائل اجتماعی فاصله در سواحل."

قرن-قدیمی کشتی از S. S. Breconshire (همچنین به عنوان شناخته شده دیگ بخار خراب) تبدیل شده به یک سایت از میهن پرستی که در آن مردم ارسال داشته اند پرچم آمریکا در خرابه برای سال. چند روز پیش داوطلبان برافراشتند 38-پا-بلند قطب در کشتی برای پرچم.

S. S. Breconshire شد یک کشتی بخار از لندن است. از آن فرار گل نشسته در 29 آوریل 1894. تلاش برای آزاد کردن کشتی بوده است بیهوده.

دن ریچی شنا کردن به قایق شنبه با آدری ریچی پارو در یک قایق رانی لود شده با شامپاین.

این رویداد سالانه نیز تبدیل به یک بنای یادبود برای یکی از شهر های زیست محیطی علاقه مندان است. مایکل Blatus که 11 سال پیش در سن 43 کاوش شد و تحقیق صخره در سواحل. او شروع به یک وب سایت verobeachreefs.org برای کمک به آموزش مردم است.

بیشتر: Indian River County مقامات آماده برای هجوم از 4 جولای ساحل را برانگیخت

بیشتر: Indian River County سواحل رمپ قایق باز بماند برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با Stancil در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن