"سیاه مردمی ... شده اند در یک بیماری همه گیر برای 400 سال': ردینگ اعتراضات نژادی و بی عدالتی

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:12 AM EDT Jun 7, 2020صدها نفر از ساکنان شمال کشور پوشا نسل های همگرا

توسط ABTINNEWS در 18 خرداد 1399

صدها نفر از ساکنان شمال کشور پوشا نسل های همگرا در کلدول پارک در روز شنبه برای احیای نماز و پس از یک سکوت, صلح آمیز, مارس تا ساکرامنتو نوین در اعتراض به خشونت پلیس.

این پنجمین روز از تظاهرات را در ردینگ به عنوان مردم محلی پیوست, ملت به تقاضای عدالت اجتماعی در پی مرگ جورج فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مرد که فوت کرد در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس دو هفته پیش.

بسیاری از کسانی که با حضور چهار رویداد بودند در لباس سیاه و سفید برگزار شد و نشانه هایی مانند "Black Lives Matter" و "تغییر نژادپرستانه ایده ها و سیاست ها در حال حاضر."

"همه زندگی در حال رفتن به موضوع سیاه و سفید زندگی می کند ماده" پاستور Curley ویلسون گفت: در حالی که رهبری از این جمعیت در نماز در پارک قبل از مارس. "ما نمی توانیم هر چیزی را انجام دهید تا به شما نشان دهد تا خدا."

شنبه ردینگ مارس برای عدالت جذب حدود 1500 نفر با توجه به ردینگ رئیس پلیس لایحه <url> که صحبت می کرد در این رویداد و راه می رفت با رسیدن.

"تصاویری از جورج فلوید, داستان Ahmaud Arbery شد فقط مشمئز کننده. این مرگ و میر و دیگران قبل از آنها غیر ضروری و بی رحمانه یادآوری چگونه ضعیف بسیاری از مردم از رنگ در حال درمان در کشور ما و بدتر از آن اتفاق افتاده است توسط مردم با پوشیدن همان لباس به عنوان من" <url> گفت: جمع آوری است.

این مراسم قرار بود به اتفاق سه شنبه شب اما سازمان به تعویق افتاد آن را با استناد به نگرانی های ایمنی و محدود پلیس در دسترس است.

این تجمع که قبل از ماه مارس ویژه سخنرانی های معنوی و رهبران جامعه و اجرای قانون است. Shasta County Sheriff اریک Magrini پیوست <url> در این رویداد است.

جورج فلوید تظاهرات: چرا برای پایان دادن به این اعتراض بود 'سورئال لحظه جادویی' به صورت یک ردینگ پلیس گروهبان

"من یک پس زمینه مذهبی و عشق به همسایه خود و هر کس به همان اندازه. این است که قانون طلایی و من فکر می کنم که در مورد هر وضعیت و در هر شرایط" Magrini به جمعیت گفت.

ادی مک آلیستر ردینگ را 2019 شهروند از سال و دیرین جامعه مدنی گفت: جامعه سیاه شده است مبارزه برای عدالت اجتماعی و برابری برای صدها سال.

"بنابراین ما در یک بیماری همه گیر اما سیاه مردمی برده شده اند در یک بیماری همه گیر برای 400 سال است," او گفت:.

پس از تجمع در پارک جمع راهپیمایی حدود 2 مایل از بالا سمت شمال رودخانه ساکرامنتو دنباله سراسر Diestelhorst پل تا ریورساید درایو در سراسر بازار و خیابان و پل و برگشت به پارک.

صرفه جویی در برخی از وسایل نقلیه در بوق تایید یادآوری مارس آرام بود.

سازمان دهندگان گفت: شرکت کنندگان که آن زمان "برای صحبت با ما ،

شنبه رویداد نیست که یک پلیس حضور. دو California Highway Patrol افسران دوچرخه سوار پشت راهپیمایان به عنوان آنها راه می رفت دنباله رودخانه. برای ایمنی از راهپیمایان پلیس بسته ریورساید درایو و عازم جنوب و بخشی از بازار خیابان پل به ترافیک به عنوان تظاهرات راه می رفت منطقه.

Yolondo Lupoe که صاحب دو کسب و کار در ردینگ گفت: او روز شنبه به تجمع و راهپیمایی چرا که او معتقد به وحدت در جامعه از طریق مسالمت آمیز تجمعات زیرا مردم صحبت کردن و سوال پرسیدن.

او با حضور در یکی از اوایل اعتراضات در ردینگ و تحت تاثیر قرار گرفته بود که بسیاری از افراد جوان بسیج.

"که برای من نشان دهنده ارزش های جامعه ما در آینده با هم" Lupoe گفت.

Lupoe بود در روز شنبه ماه مارس با دوستان جودی آرنولد و نانسی Foreit.

"من فکر می کنم این فوق العاده است. من فکر می کنم که ما نیاز به وحدت و جهان ما خواهد بود به مکانی بهتر" 75 ساله آرنولد گفت: از این رویداد.

قبل از ماه مارس Erikca جونز به سخنرانی پرشوری اشاره کرد که "ما باید از این قدرت برای ایجاد خود ما تاریخ است."

"هیچ تاریخ هیچ تصمیم گیری های ضعیف را توجیه ناعادلانه مرگ" جونز گفت: به خشن و بی ادب تشویق. "من خوشحالم که عیسی نه مذاکره من سابقه قبل از تعیین اگر من شایسته بودن انتخاب شده توسط او. اما ما جنگ در برابر تاریکی و نه مردم. ما جنگ در برابر تاریکی و نه مردم."

پس از آن 27 ساله جونز گفت: ثبت افکن او موجب شده است با آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

"من فراتر از افتخار ردینگ. من فراتر از افتخار Shasta County," جونز گفت که از لس آنجلس و زندگی در ردینگ برای نزدیک به سه سال است.

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب