ما مراقبت: Paw-به طور کامل خوب مردم نقاب دوستان تازه و شگفتی

اندرو اتکینز فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 AM EDT مه 1 سال 2020اولین نشانه های عادی در حال بازگشت به

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

اولین نشانه های عادی در حال بازگشت به جنوب غربی فلوریدا.

برخی از سواحل و پارک های بالا و پایین ساحل ما شروع به بازگشایی شده است. سیاستمداران خود را ادامه خواهد داد "بازگشایی شد." رستوران ها آغاز خواهد شد محدود reopenings به زودی.

اما در اینجا گرفتن: این تنها یادآوری از چه چیزهایی استفاده می شود. ما باید به بازتعریف چه عادی حتی است چرا که حتی به عنوان ما بازگشت به نزدیک ترین نسخه از آنچه که ما استفاده می شود به همه چیز جبران ناشدنی خواهد شد تغییر کرده است.

خبر خوب: Lani کای زن و شوهر باعث می شود پیتزا برای پاسخ اول ناپل آشپز اهدا 300 وعده های غذایی

از هفته گذشته: چراغ و دوربین و جامعه عمل تنظیم صحنه

این است که دیگر یک جهان که در آن coronavirus همه گیر وجود ندارد. این بخشی از زندگی ما و حتی به عنوان ما را گام به گام به سوی یک واقعیت قابل تشخیص تر از این ما هنوز هم محدود می شود محدودیت های همه گیر مستلزم. ما می توانید به ساحل بروید اما در گروه های بزرگتر از ده است. ما هنوز هم می تواند پیدا کردن ما مواد غذایی در فروشگاه اما ما باید با پوشیدن ماسک. ما می توانید شروع به رفتن به رستوران ها دوباره اما در اندازه کوچکتر تقسيم شدند.

این ستون تبدیل شده است چیزی از درمان به نوشتن. چرا که حتی به عنوان دنیای ما در حال طرح میتوانست بسیاری از مردم خوش قلب در جامعه ما باید نگاه کرد که تغییر در چشم و به مبارزه طلبیده پیچک از ترس خود را در ساده پایه و اساس که دیگر مردم نیاز به کمک و رفتن آنها به ارائه آن است.

در سال آینده تعریف ما از "عادی" می تواند تغییر بارها. ما نمی دانیم تا زمانی که آن اتفاق می افتد.

تا آن زمان ما انجام آنچه ما می توانیم.

حیوان خانگی آشپزخانه

کیپ کرال تکنولوژی می خواهد به مطمئن شوید که حیوانات خانگی نمی گرسنه.

به همین دلیل است که هر روز بین 11:30 صبح و 1:30 بعد از ظهر تا 7 مه مدرسه پذیرش مواد غذایی حیوان خانگی کمک های مالی خود را برای حیوان خانگی آشپزخانه پروژه. کمک های مالی می تواند کاهش یافته منظقه در مدرسه خواهد شد و بررسی قبل از آنها توزیع شده است.

چارلی, نخود, مدیر کیپ کرال دانشکده فنی گفت: در انتشار اخبار است که تمرکز زیادی قرار داده شده است در مراقبت از حیوانات خانگی در وضعیت فعلی.

"ما دامپزشکی کمک برنامه فراهم می کند و نیاز به مراقبت بسیاری از حیوانات خانگی در حال حاضر که ما فکر کردیم که این پروژه خواهد بود یکی دیگر از فرصت های بزرگ برای کمک به" نخود گفت.

مواد غذایی حیوان خانگی توزیع خواهد شد به صاحبان حیوان خانگی نیاز روز جمعه, مه 8, بین 10 صبح و 2 بعد از ظهر کسانی که نیاز به پشتیبانی می آمد کیپ کرال تکنولوژی در 360 سانتا باربارا بلوار. N. کیپ مرجان در آن زمان دوره خواهد بود و با کمک اعضای دامپزشکی کمک برنامه.

کیپ کرال Tech نیز پذیرش کمک های مالی برای خرید مواد غذایی برای توزیع و آمازون لیست خواسته است که ایجاد شده و همچنین. اطلاعات بیشتر در دسترس است capecoraltech.edu.

نقاب دوستان متحد

Cris Ryker جینی فاورو و زن سبک و جلف Sachs مطرح کرده اند بیش از $4,500 در سه هفته آنها ساخته شده ایم ماسک.

سه نفر از کسانی که زندگی در ناپل شده است دوخت و فروش ماسک برای جمع آوری پول برای Harry Chapin بانک مواد غذایی. آنها ساخته شده حدود 500 ماسک تا کنون و آنها شروع در $10 به صورت یک پارچه و صعود به 15 دلار و برای دوزی ماسک.

"این بانک مواد غذایی است که جلب توجه مردم" گفت: Ryker.

فاورو می کند بسیاری از دوخت و گفت: Ryker و کار می کنند در اتاق کار. بسیاری از مواد در اصل آمد از فاورو شخصی خود عرضه اما Sachs که در هیئت محله بهداشت درمانگاه رسیده به جی پارچه & اثاثه یا لوازم داخلی که اهدا پارچه به علت خود.

یکی از نقاب دوستان ماسک طول می کشد با الهام از عنوان یک 2015 mixtape توسط دریک "اگر شما در حال خواندن این, آن را خیلی دیر است." آنها خود را چرخش در آن جهان وسیع در سراسر جبهه از یکی از ماسک های خود: "اگر شما در حال خواندن این, شما بیش از حد نزدیک است."

سه بانوان تحت نام "نقاب دوستان از بانک مواد غذایی." آنها به دنبال یک مالیات write-off, Ryker گفت: بنابراین کسی که می نویسد: در یک بررسی به طور مستقیم به بانک مواد غذایی و دیگر کمکهای نقدی ساخته شده. برخی از مردم او گفت: باید خریداری سه ماسک و پرداخت 100 دلار فقط به طوری که آنها خواهد باید پول بیشتری برای اهدای.

"ما بسیار ثروتمند جامعه است که بسیار بشردوستانه," Ryker گفت. "ناپل مردم آن را مانند آنها نمی توانید صبر کنید به پول و کمک کند."

با توجه به Ryker غذا بانک قادر خواهد بود به خرید بیش از 6000 وعده های غذایی — یک شماره است که تنها همچنان به صعود به عنوان نقاب دوستان همچنان به جمع آوری پول.

Ryker را تشویق می کند کسانی که علاقه مند در خرید ماسک برای رسیدن به او از طریق تلفن (239-571-1819 ) و یا ایمیل (crisryker@aol.com).

شگفتی شیرین

چهار صد کمی شگفتی به معنای یک شگفتی بزرگ برای ساکنان در کارلایل ناپل.

طلایی مراقبت ترجیح مراقبت و مزارع آمریکا همکاری برای اهدای 400 گیاهان گلدانی به ساکنان و کارکنان ارشد جامعه زندگی.

مری بث باکستر, مزه مدیر و دستیار مدیر اجرایی در کارلایل ناپل گفت: برخی از ساکنان ساکت شدند.

"(گرفتن) گل به نظر من مثل شادی" باکستر گفت. "این احساسی است. این یک تقویت کننده خلق و خو."

دریافت این گیاهان بیش از حد یک یادآوری است که همه در این با هم.

"وجود دارد یک نور در پایان" باکستر گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می تواند احتمالا برای ما ساکنان و کارکنان است."

عایق کارگران

این مطلب می آید از ما breaking news, ویرایشگر, Stacey هنسون:

پس از تماشای مردم او می دانست که کار در NCH مرکز شهر بدون ماسک, عایق, نصب روبن رویز می دانست که او نیاز به کمک.

صاحب عایق ایده آل او اهدا مجموع 240 N95 ماسک برای کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

دختر خود را سینتیا رویز Sosa, با این نسخهها کار در یک کلینیک مراقبت های اولیه متصل به بیمارستان و مادرش در بیمارستان است.

"وجود دارد واقعا یک کمبود" Sosa گفت که به ذکر برخی از کارگران متوسل به پوشیدن bandanas.

رویز متعلق به عایق ایده آل برای 20 سال گذشته است که نصب عایق در خانه و کسب و کار در سراسر جنوب غربی فلوریدا.

موضوعات دیگر

جنوب غربی فلوریدا Winn-Dixie فروشگاه در حال همکاری با سازمان های غیر انتفاعی روشن تر گزش به ارائه 1,100 خانواده در روشن تر گزش برنامه با چهار $25 تولید کوپن به Winn-Dixie.

آفتاب Ace سخت افزار همکاری با NCH به ارائه بسته های مراقبتی به همه 5,000 کارکنان NCH با توجه به انتشار اخبار. آفتاب آس امن 10,000 رول کاغذ توالت از 5000 بطری سبز Ox مواد ضد عفونی کننده پاک کننده و Lipman مزارع خانوادگی ارائه محصولات تازه. یکی دیگر از بسته مراقبت برنامه ریزی شده است و آفتاب آس نیز کمک امن N95 ماسک ضد باکتری صابون ضد عفونی کننده دست و لوازم دیگر.

فلوریدا در جنوب غربی دولت قرض داده سه هواکش به لی سلامت دو Vapotherm واحد به NCH مطرح شده و بیش از 2000 دلار برای خرید ناهار برای کارگران بیمارستان در ذغال سنگ لی و شارلوت در میان شهرستانهای دیگر تلاش.

بیشتر: از ناپل به اسکودوی کیپ کورال, موبایل, غذاهای محبوب تر از همیشه

دو ناپل اول فلوریدا یکپارچگی بانک محل خدمت خواهد کرد به عنوان اضافی نعمت در یک کوله پشتی SWFL مکان های توزیع خواهد شد که توزیع 200 بسته بندی وعده های غذایی در روزهای جمعه از 12-4 بعد از ظهر به این شرح است بانک 10000 $کمک مالی به خوراک از 500 بیشتر کودکان در سراسر ذغال سنگ شهرستان است.

Iona McGregor آتش نشان در انجمن میزبانی یک دلسوز Carryout رویداد روز شنبه در کلام زندگی, کلیسا, 6111, South Pointe بلوار فورت مایرز در 3 p. m. وعده های غذایی را پخته شود با رستوران های محلی و دست توسط Iona آتش نشانان برای حمایت از کسانی که گذاشته شده است که با توجه به همه گیر. مواد غذایی است که اول بیا اول خدمت تا زمانی که آن را اجرا می کند برای افراد و خانواده ها تا چهار نفر.

با وجود انتقال به مجازی مسابقه Lee County بی خانمان فشار 5K اجرا/پیاده روی یک موفقیت بود, بالا بردن $5,000 برای حمایت از سازمان های کار به منظور کاهش تاثیر COVID-19 در جامعه و کمک به جلوگیری از بی خانمانی.

این Kiwanis باشگاه فورت مایرز-ادیسون در حال انجام "خواندن سنگ" نبوده است خنثی coronavirus. به عنوان مخالف به یک بازدید ماهیانه به ادیسون پارک ابتدایی و ارائه یک کپی از یک کتاب به عنوان خوانده شده به کلاس خواندن سنگ صندلی هریس سیگل ایجاد یک ویدیو آنلاین خواندن آخرین کتاب" یک خرس شجاع." این ویدئو ارسال شده به وب سایت باشگاه تا معلمان مهد کودک می تواند به اشتراک گذاری ویدئو با دانش آموزان خود و کپی توزیع خواهد شد هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

کیپ کرال ستمکاران دلفین تقطیر همراه با فورت مایرز آبجوسازی و فلوریدا کریستال شرکت در حال تولید و اهدای رایگان دست عفونی به اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان ها و خانه های سالمندان, مواد غذایی, بانک ها, پناهگاه های حیوانات و اعضای جامعه.

پس از خط مقدم غذاهای راه اندازی در جنوب غربی فلوریدا آن را مطرح کرده است حداقل $5,500 همکاری با رستوران ها و بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی برای تغذیه خط مقدم COVID-19 کارگران است. لی شهرستان را چهار تحویل به لی سلامت از خط مقدم غذاهای شامل 100 وعده های غذایی هر یک از جیسون دلی Key Lime اغذیه فروشی و مشروب فروشی طلب Culinaire و آريانی.

کیستون محل در چهار مایل یارو در کیپ کرال دعوت شیکاگو گرما به راه اندازی در یک طرف کیستون استخر عرشه به بازی موسیقی از 50s و 60s در حالی که ساکنان ارشد مرکز زندگی لذت می برد عملکرد خود را از رواق.

سرو دریاچه باشگاه گلف چهار روز بیرون راندن گرسنگی چالش مطرح $20 ، 000 کمک به Harry Chapin بانک مواد غذایی. The Harry Chapin بانک مواد غذایی قدرت خرید به معنی $20,000 اهدای حدود 80,000 وعده های غذایی با توجه به انتشار اخبار.

دولت در دو مزرعه عوامل Mayra لئون گارسیا در لهیق اکرس و میشل Losapio در فورت مایرز باید پشتیبانی از کسب و کارهای محلی و اولین پاسخ دهندگان در جوامع خود را با خرید غذاهای گرم در موارد متعدد و ارائه خواهد شد catered شام به اولین پاسخ دهندگان در چهار فورت مایرز نجات آتش نشانی از ایستگاه های.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب