مارکو جزیره پلیس نیست و مشخص شود چه چیزی برای انجام با ابقاء افسر که نمی تواند شهادت

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:51 PM EDT مه 27 سال 2020سه هفته پس از یک داور لغو خود را فسخ مارکو جزی

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

سه هفته پس از یک داور لغو خود را فسخ مارکو جزیره افسر پلیس Tige تامپسون باقی می ماند در یک الگوی برگزاری با هیچ چشم انداز روشنی از آنچه که آینده خود را در اداره پلیس خواهد بود.

تامپسون به دست آورد اشتغال خود را در تاریخ 6 مه. داور جرارد فاولر دستور داد شهر را به او کل برای هر گونه ضرر و زیان او وارده به عنوان یک نتیجه از فسخ برای اصل بودن در یک بردی لیست. لیست یک ابزار برخی از دولت وکیل استفاده کنید یا پیگیری مأموران اجرای قانون " که شهادت می تواند استیضاح و یا رد صلاحیت آنها از استفاده به عنوان شاهد.

این شهر موقعیت در زمان تامپسون مارس 15, 2019, ختم شد که او نمی تواند انجام وظایف یک افسر پلیس به دلیل دادستانی او را نه به عنوان یک شاهد به دلیل نگرانی در مورد اعتبار خود را.

دادستانی گفت: ناپل اخبار روزانه در روز سه شنبه که با وجود بازگشت خود موقعیت خود را بر تامپسون تغییر نکرده است به این معنی که اداره پلیس نیاز به اختصاص به او وظایف دیگر که نمی خواهد در نتیجه او یک محاکمه شاهد.

بیشتر: بحرانزده مارکو جزیره افسر برنده مورد داوری بازگشت

پس از بازگشت خود, Thompson داده شده است مشروط به شرایط اشتغال و خواسته به انجام چنین چیزهایی به عنوان یک تست مواد مخدر بود انگشت نگاری و گرفتن یک دروغ سنجی معاینه.

گروه گفت: در میان دلایل آن را از او خواسته به انجام این کار بود "به دلیل طول زمان همراه با استراحت خود را در سرویس است."

در حالی که اداره پلیس ادعا کرد آن در آینده برنامه ریزی شده برای نامطلوب داوری تصمیم آن گفت که تا به حال مشخص نیست چه وظایف تامپسون اختصاص داده خواهد شد به عنوان یک نتیجه از دادستانی ،

آن را پاسخ به درخواست برای اظهار نظر به چگونه آن را می تواند به کسانی که ادعا می کند از پیش برنامه ریزی زمانی که تامپسون اختصاص داده نشده است هر سازنده وظایف در سه هفته پس از بازگشت او به دست آورد.

همراه با ضرر و زیان اقتصادی تامپسون بدهکار است — حقوق و دستمزد خود را قبل از ختم شد بیش از $56,000 -- شهرستان نیز متحمل شده بیش از $36,000 در هزینه های قانونی پس از آن شروع به بررسی دلایل به آتش تامپسون در سال گذشته است.

بیشتر: با استناد به جزیره مارکو پلیس, نقش, در, دستگیری, وزارت امور خارجه دادستان کاهش هزینه

تامپسون اشتغال به یک مسئله تبدیل شد در سال گذشته پس از دادستانی ذکر شده دخالت خود را به عنوان یک دلیل برای محاکمه در مورد مارکو جزیره که در آن یک مرد سنگر خود را در خانه خود با بیش از 20 سلاح و هزاران نفر از مهمات.

با وجود دادستانی نگرانی قدمت نزدیک به یک دهه تامپسون صرف برخی از زمان در تحقیقات و چندین سال به عنوان یک افسر گشت.

این منجر به در اکثریت قریب به اتفاق موارد او درگیر بودن تحت پیگرد قانونی قرار.

نگرانی در مورد تامپسون ناشی از یک مورد DUI است که در آن او متهم شد که کذب در طول شنیدن راهنمایی و باعث دادستانی به رها کردن این مورد.

آن را نیز برجسته متعدد اشتباهات اداره پلیس ساخته شده در طول راه.

اداره پلیس نیست آغاز یک امور داخلی پس از بررسی ادعاهای untruthfulness ساخته شد و زمانی که آن را در سال 2014 از آن رفت و ناتمام تا زمانی که رئیس پلیس سابق شهر Al Schettino اختصاص جدید محقق پس از او در زمان بیش از بخش.

بررسی پایدار سیاست در مقابل نقض تامپسون اما همچنین چند gaffes. با بررسی بیش از 180 روز بدون مجازات می تواند doled به تامپسون با توجه به ماموران لایحه حقوق. تامپسون نیز فراهم شده با توجه روند چرا که او نه مصاحبه و نه فرصتی برای ارائه شواهد.

Schettino نیز حزب مسئول برای بازگشت تامپسون گشت. این شهر قبلا گفته او از ترس از تامپسون اعتبار خدشه دار کردن تحقیقات است.

بیشتر: منع از شهادت در جای دیگر, دولت, وکیل نمی خواهد اضافه کردن Hendry lawman به صفوف بی اعتبار

در تصمیم خود احیا تامپسون فاولر به ذکر است که این شهر هرگز مدرکی از خود صداقت و اشاره او ادامه داد: اشتغال برای سال با وجود دولت وکیل موضع.

قرار دادن در یک بردی لیست نیز ثابت کرده است که نمی شود به صورت خودکار رد صلاحیت اشتغال در 20 قضایی مدار را پوشش می دهد که کلیر Lee, شارلوت, Glades و Hendry استان ها و سایر قضایی مدارات در دولت است.

"اگر چه شهادت رئیس جدید (تریسی frazzano می) برای شهر نشان داد که Grievant (تامپسون) می تواند استفاده شود به عنوان یک افسر پلیس حقایق در مورد نشان می دهد که در واقع او بوده است و همچنان می شود" فاولر نوشت. "به عنوان اتحادیه استدلال چیزی وجود دارد که مانع از Grievant از شهادت در هر دادگاه. این واقعیت است که دولت وکیل در یک حوزه قضایی انتخاب کرده است نه به استفاده از Grievant نمی کند در هر راه جلوگیری از عملکرد خود به عنوان یک افسر پلیس است."

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن