پیاده روی درخت آبجوسازی اذعان به اشتباه در مورد COVID-19 صفحه نمایش در ورو بیچ رویداد

لوری K. بلندفرد Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:38 PM EDT Jul 20, 2020ورو بیچ — محلی آبجوسازی صاحب بستری کس

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

ورو بیچ — محلی آبجوسازی صاحب بستری کسب و کار ساخته شده است یک اشتباه و عذرخواهی برای یک حادثه در یک رویداد آخر هفته گذشته.

پیاده روی درخت آبجوسازی خود را جشن گرفت چهار سال سالگرد شنبه با یک "اجتماعی دور حزب درب عقب اتومبیل" در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در پارکینگ خود را خاموش طفره زن جاده با توجه به آن در Facebook صفحه.

این حزب در فضای باز ویژه رقابت برای دکوراسیون های نمایش داده شده در یک چادر و یا در وسایل نقلیه — اتومبیل و کامیون ها و کامیون تریلر و اتوبوس — برای برنده شدن آبجو و یا یک کارت هدیه.

"یک گروه که با حضور در رویداد ما قرار داده تا یک Covid دستگاه های سنگ شکن' مضمون چادر در پارکینگ ما و ارسال تصاویر خود را به اینترنت tagging کسب و کار ما" بنیانگذار و سر brewer مایک مالون گفت TCPalm یک ایمیل به دوشنبه. "احساسات خود را یک ادای احترام به مرگ کسب و کار به خصوص هنر و صنعت آبجو جامعه (اما) ترجمه این احساسات تبدیل به یک بحث اینترنت موضوع است."

پیاده روی درخت رسانه های اجتماعی داستان اظهار داشت: "ما مردم" با خنده از emoji و نشان داد شرکت کنندگان در چادر لباس پوشیدن در بیمارستان لباسهای تظاهر به تمایل به اسکلت.

مالون گفت: این رویداد بود coronavirus مضمون و آبجوسازی را تایید نمی کند که چادر.

"در طول هیاهو راه اندازی و آماده سازی ما عکس گرفت از تمام tailgaters در حضور و غیاب همراه با یادداشت های از تقدیر و اعتیاد به مواد مخدره مثل ما همیشه شامل این چادر و اضافه شدن آنها به داستان ما (در رسانه های اجتماعی)" مالون نوشت. "ما به سرعت متوجه شدم که این تصویر نیاز به بلافاصله به پایین گرفته شده است."

پس از دریافت واکنش ها در رسانه های اجتماعی خود را راه رفتن را از درخت حذف شده داستان و شرکت کنندگان در زمان پایین چادر خود را در حالی که کارکنان "تقویت این ایده که آنها باید بسته آن را تا" مالون گفت. هنوز هم تصاویر دیگری از این نمایش پست شده توسط شرکت کنندگان باقی مانده است آنلاین.

"ما متوجه اشتباه ما نه قبل از آسیب انجام شد" مالون نوشت. "ما می خواهم به گسترش صمیمانه عذرخواهی به مشتریان ما و برادران و خواهران ما در هنر و صنعت آبجو جامعه برای نظارت در ارسال این تصویر به رسانه های اجتماعی ما."

بیشتر: Halsey r mata پاسخ به فلوریدا کارخانه های لبنی

آبجوسازی taproom بسته شده ولی باز برای takeout از growlers و crowlers و پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های مالون گفت.

"برای هفته کاربران آمده اند برای به سفارشات و ساخته شده خود را کمی اجتماعی فضاهای دور در نقاط مختلف اطراف ما اموال و برداشت سریع نیش از روی سایت کامیون های مواد غذایی" مالون نوشت. "ما تصمیم به میزبان اجتماعی دور درب عقب اتومبیل رویداد در پارکینگ ما ایجاد برخی از سرگرم کننده برای آن دسته از کاربران که در حال حاضر انجام این کار است."

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن