Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: CDC ارشد مسائل استارک هشدار دهنده در موج دوم ممکن است بیشتر مستندات جهانی به موارد بالا 5 میلیون

Ryan W. Miller and Jessica فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:02 AM EDT 21 مه سال 2020به 5 میلیون رسیده

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

به 5 میلیون رسیده تایید coronavirus موارد مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: او نمی تواند تضمین نماید که آیا دور دوم مستندات در حال آمدن است به عنوان موج دوم ممکن است از این ویروس شدند.

همچنین یکشنبه جدید بیکاری انتظار می رود رئیس جمهور و رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن منتشر خواهد شد از نیویورک زندان فدرال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 5 میلیون اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. ایالات متحده حساب برای بیش از یک پنجم از آنها با بیش از 1.5 میلیون مورد تأیید. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی با 93,000 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته بدانید پنج شنبه:

  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: کروناویروس "نه به راحتی" در سطوح آلوده و یا اشیاء و نه توسط حیوانات به انسان, تماس, و یا بالعکس.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به G-7 نشست گردهمایی رهبران جهان به کمپ دیوید برای فرد در نشست ماه آینده.
  • راز ویکتوریا قصد دارد به طور دائم نزدیک حدود 250 فروشگاه در آمریکا و کانادا و حمام و بدن کار می کند قصد دارد به شاتر 50 فروشگاه در آمریکا و یکی در کانادا, شرکت مادر, L مارک اعلام کرد.

به عنوان متحده بازگشایی, ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را: می توانید بچه های خود را و grandkids ببینید ؟ آن را امن نیست تا زمانی که جامعه انتقال حذف کرده اند در هر دو زمینه و دو گروه با هم هیچ بیماری و تا به حال هیچ خارج مواجهه برای یک هفته به دو هفته است.

برخی از خبر خوب: اختصاصی دونده در نیویورک اجازه نداد coronavirus قرنطینه توقف او را از دستیابی به هدف خود برای تکمیل ماراتن اول خود را. به جای لوئیس مونز زد 5,100 دور از ایوان خود را به آن اتفاق می افتد.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

CDC مدیر 'نمی تواند تضمین' دور دیگری از مستندات در زمستان

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: بار مالی که او "نمی تواند تضمین" یا نه دور دوم stay-at-home سفارشات در حال آمدن است برای ایالات متحده در زمستان به عنوان جدید کروناویروس ممکن است موج دوم که مصادف با آب و هوای سرد و فصل آنفولانزا.

"من نمی تواند تضمین نماید که در نوع خود از وارد شدن به نظر حالت ما باید داده ها هدایت می شود. آنچه می توانم بگویم این است که ما متعهد به استفاده از زمان که ما در حال حاضر برای دریافت این ملت به عنوان overprepared که ممکن است" Redfield به این روزنامه گفت: در مصاحبه روز شنبه.

Redfield گفت: گسترش ویروس در نیمکره جنوبی را به او می دهد نگرانی در مورد موج دوم در پایان سال 2020 در نیمکره شمالی است.

"ما دیده ایم شواهد که نگرانی آن را به جنوب در نیمکره جنوبی مانند آنفولانزا (درست) و شما در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد در برزیل در حال حاضر" Redfield گفت. "و پس از آن زمانی که نیمکره جنوبی است که بیش از من گمان می کنم آن را reground خود را در شمال."

Redfield همچنین خطاب به ایالات متحده را آمادگی در مبارزه با ویروس. CDC و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده اند انتقاد برای داشتن کافی تست ظرفیت در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است.

"این ساده تنفسی ویروسی بیماریزا واقعا به ارمغان آورد من ملت را به زانو در و واقعیت این است که هیچ یک فرد خاص را گسل" Redfield گفت. "این ملت شده است و آماده است که از دهه."

خواهد بلمونت سهام برنده یاد می شود برای همیشه لطفا برای ؟

برای بهتر یا بدتر Kentucky Derby برندگان به زودی فراموش می شود. بلمونت استیکس برندگان? نه آنقدر.

به عنوان سنتی پا سوم از سه گانه تاج بلمونت است یا یکی از پیش بینی ترین رویدادهای ورزشی سال و یا چیزی است که به سختی ثبت فراتر از اسب مسابقه مرگ-hards.

اما با توجه به بازی روز سه شنبه اعلام کرد که بلمونت منجر خواهد شد خاموش تاج سه گانه در ژوئن 20 — با آن فاصله کاهش می یابد به 1⅛ کیلومتر — برنده امسال خاطر ممکن برای یک زمان طولانی.

هر چند برخی از سخت هسته اسب مسابقه سنت بیان برخی از رسانه های اجتماعی نارضایتی جدید-نگاه بلمونت همه ما باید قبول کند که تا سال 2020 در حال رفتن به یک خاموش و ما نمی توانیم اجازه کامل بود دشمن خوب است.

– دن Wolken

جهانی coronavirus موارد بالا 5M

حداقل 5 میلیون نفر از مردم شناخته شده آلوده شده اند coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد نمایش عظیم جهانی در رسیدن به این بیماری همه گیر.

اپیدیولوژی می گویند تعدادی از موارد در سراسر جهان در واقع ممکن است به مراتب بالاتر از آنچه شناخته شده به عنوان تست ظرفیت نشدم برخی از کشورها ممکن است به طور کامل گزارش داده و افراد بیمار با این ویروس ممکن است به دنبال یک آزمون و یا ممکن است بدون علامت باشد.

این ویروس برای اولین بار آغاز شد در اواخر سال گذشته در ووهان چین قبل از آن سفر به اروپا ravaging ایتالیا و اسپانیا پس از رفتن به ایالات متحده آمریکا و شهر نیویورک تبدیل شد, جدید کانون.

ملت متخصصان بیماری های عفونی از جمله دکتر Anthony Fauci, باید هشدار داد که موج دوم ممکن است در آینده در پاییز و زمستان اگر ایالات متحده بازگشایی بیش از حد به سرعت و بدون تست مناسب و تماس با ردیابی زیرساخت در محل.

Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن منتشر خواهد شد در میان coronavirus نگرانی

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی که در حال گذراندن سه سال زندان محکوم شده است منتشر شد از نیویورک زندان فدرال پنج شنبه به خدمت باقی مانده از مدت خود را در خانه و در میان coronavirus نگرانی یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

کوهن که برگزار شده بود در یک اردوگاه زندان در Otisville نیویورک است که با توجه به منتشر کردند در حال بررسی رسمی قرار دادن در خانه حبس گفت: منبع مجاز نیست به نظر publicly.

بیش از دو دوجین زندانیان و افسران آلوده شده با این ویروس در زندان تسهیلات.

– کوین جانسون و کریستین فیلیپس

آن را فقط یک کمی آسان تر برای باز کردن قفل آی فون خود را در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت😷

مشکل در آنلاک آی فون خود را با چهره ID در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت? اپل آخرین آی فون به روز رسانی نرم افزار iOS 13.5 منتشر شده در دوشنبه, آن را آسان تر برای شما برای باز کردن قفل تلفن خود را هنگامی که شما یک ماسک.

نصب به روز رسانی و شما دیگر نمی خواهد که به صبر برای چهره ID به شکست چندین بار قبل از اینکه درخواست خود را وارد کنید رمز عبور. پس از چهره ID نتواند برای اولین بار شما می توانید کش رفتن از پایین صفحه نمایش خود را وارد کنید کد عبور برای باز کردن قفل تلفن خود و یا تایید اپل پرداخت معامله. و یا به عنوان به زودی به عنوان شما بلند کردن تلفن خود را, شما می توانید کش رفتن از پایین صفحه نمایش آیفون خود را حق دور.

به عنوان coronavirus گسترش وادار توصیه از مقامات بهداشت به پوشیدن ماسک در مکان های بسیاری را تحت پوشش خود چشم و بینی و دهان که باید قابل مشاهده برای ID اپل نرم افزار تشخیص چهره برای تشخیص دهد.

اگر چهره ID است که هنوز هم بیش از حد مزاحم شما می توانید آن را خاموش در دسترس نباشد.

– جسیکا Guynn

'چگونه داستان خود را به پایان می رسد": نیک کردرو همسر سهام عاطفی به روز رسانی

برادوی ستاره نیک کردرو همسر آماندا Kloots است های عاطفی به روز رسانی شوهرش بازیابی از coronavirus.

Kloots به او در زمان Instagram داستان روز چهارشنبه به درخواست هادی برای "mega-نماز" پس از به اشتراک گذاری است که کردرو را بازیابی گرفته است به نوبه خود برای بدتر است.

"نیک تا به حال یک صبح بد" Kloots گفت: در تصویری از ماشین خود را. "متاسفانه همه چیز کمی سراشیبی در حال حاضر. بنابراین من درخواست دوباره برای همه نماز مگا-نماز را در حال حاضر."

کردرو بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس و طی هفت هفته مواجه شده است و چند coronavirus عوارض از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.

– راشا علی

شهرهای نزدیک خیابان اجازه می دهد تا رستوران فضای اضافی برای صندلی در فضای باز

به عنوان متحده همچنان به بازگشایی برخی از شهرستانها در حال بسته شدن خیابان اجازه می دهد تا رستوران ها به نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری.

شهر سینسیناتی بسته 25 خیابان در بیش از راین و منطقه مرکز شهر رستوران ها می توانید فضای اضافی هنگامی که آنها بازگشایی در هفته گذشته. داخل سالن ناهار خوری سر گرفته خواهد شد دوشنبه در سینسیناتی با برخی از محدودیت ها مانند جداول 6 فوت از هم جدا و موانع فیزیکی.

در کالیفرنیا در لانگ بیچ یکی از شهرستانها برای اولین بار در لس آنجلس به تصویب یک طرح است که نزدیک خیابان ها برای فضای باز ناهار خوری. شبیه به سینسیناتی شهر خیابان باز ابتکار عمل را پایین خیابان در دو هفته آینده اجازه می دهد تا رستوران به استفاده از جمله پیاده روها و پارکینگ ها برای فضای باز ناهار خوری.

تمپا شهردار Jane کرچک ایجاد یک برنامه مشابه که آغاز شد مارس 5, و به تازگی اعلام کرد که این گسترش از طریق مارس 26 به دلیل محبوبیت خود را, به گزارش Tampa Bay Times. بسیاری از شهرهای دیگر مانند شیکاگو و Indianapolis, را نیز به دنبال کت و شلوار در روزهای آینده.

CDC منتشر دستورالعمل جدید برای استخرهای شنا در میان coronavirus

به دنبال به جلو به هدف قرار دادن محلی استخر عمومی برای اولین بار در این تابستان ؟ آماده برای قرار دادن یک ماسک صورت خود را در حمل و نقل کردن کیسه های, اگر چه شما نمی خواهد نیاز به آن را می پوشند در آب است.

روز چهارشنبه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار دستورالعمل جدید برای عامل استخرهای شنا در طول coronavirus بیماری همه گیر. اسناد و مدارک می رسد فقط چند روز قبل از آخر هفته روز یادبود زمانی که بسیاری از استخرهای روباز به طور معمول باز برای فصل تابستان است.

"هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس است که باعث COVID-19 را می توان به مردم از طریق آب در استخرهای وان گرم و چشمه های معدنی و یا آب مناطق بازی" CDC گفت: در وب سایت خود را. "عملیات مناسب و نگهداری (از جمله ضد عفونی با کلر و برم) از این امکانات باید غیر فعال ویروس در آب است."

این آژانس گفت: "در حالی که وجود دارد این است که مداوم جامعه گسترش ویروس است که باعث COVID-19, مهم است که برای افراد به عنوان صاحبان و گردانندگان این امکانات به گام برای اطمینان از سلامت و ایمنی است." در اینجا دستورالعمل.

– Jayme Deerwester

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز:

بازگشایی امریکا: داخل سالن ناهار خوری دوباره آغاز می شود در اوهایو, West Virginia

اوهایو و غرب ویرجینیا را بازگشایی رستوران داخل صندلی در روز پنج شنبه یک روز پس از کانکتیکات در زمان اولیه آن بازگشایی مراحل و دلاور بازگشایی کسب و کار خرده فروشی تنها با وقت قبلی.

تغییرات بیشتر در حال آمدن روز جمعه: آلاسکا را از سر زندگی آن را به عنوان "قبل از به ویروس" با بازگشایی اقتصاد بدون محدودیت; آیووا را بازگشایی سینما, موزه ها و باغ وحش ها و کنتاکی اجازه خواهد داد که رستوران ها به کار گیرند و در 33 درصد ظرفیت در داخل خانه با نامحدود صندلی در فضای باز. پیدا کردن آخرین اخبار در دولت خود را

CDC: Coronavirus 'نه به راحتی با لمس کردن سطوح و یا اشیاء

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همواره هشدار داده است که "ممکن است" برای تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس با لمس کردن سطوح آلوده و یا اشیاء. آن را فقط "نه به راحتی" در شیوه ای که آژانس در حال حاضر می گوید و نه حیوان به انسان تماس با ما و یا بالعکس.

"COVID-19 یک بیماری جدید است و ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه آن را گسترش می گوید:" CDC به تازگی به روز شده در دستورالعمل. "ممکن است برای COVID-19 به گسترش راه های دیگر اما این فکر به راه های اصلی این ویروس گسترش می یابد."

دکتر جان ویت, افسر ارشد پزشکی برای بهداشت و درمان, سایت WebMD, گفته فاکس نیوز که CDC را جزئی به روز رسانی به ارمغان می آورد وضوح و کمک به کاهش ترس. "بسیاری از مردم نگران بودند که به سادگی با دست زدن به یک شیء آنها ممکن است coronavirus و است که به سادگی مورد نیست. حتی زمانی که یک ویروس ممکن است بر روی یک سطح آن معنا نیست که آن را در واقع عفونی" وایت نقل شد.

CDC هنوز هم هشدار می دهد که راه اصلی این ویروس است که از طریق شخص به شخص تماس حتی در میان کسانی که در حال نشان دادن هر گونه علائم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تقریبا انجام شده با هیدروکسی کلروکین رژیم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خود را كامل خواهد رژیم هیدروکسی کلروکین "در یک یا دو روز."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در مصرف مواد مخدر است که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود هشدارهای در مورد آن اثربخشی و عوارض جانبی برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن که با توجه به کاخ سفید را آزمایش کرده است منفی ها برای این بیماری هم زده تا یک طوفان گفت: او تا به حال شده است مصرف مواد مخدر روزانه برای حدود یک هفته و نیم به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری برای جلوگیری از آلوده شدن توسط ویروس.

– ساوانا Behrmann

میلیون ها نفر بیشتر انتظار برای فایل تعداد مدعیان بیکاری به عنوان coronavirus اخراج باد در

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید به تعداد مدعیان بیکاری به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به رها کردن اما هنوز هم انتظار می رود برای رسیدن به میلیون ها نفر به عنوان اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس کنه ،

بین 2.3 میلیون و 2.8 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته اقتصاددانان تخمین می زنند. که از 3 میلیون که در زمینه ادعای هفته قبل و رکورد 6.9 میلیون که به دنبال کمک در اواخر ماه مارس است.

اما اگر آخرین شمارش که وزارت کار گزارش روز پنج شنبه مسابقات برآورد آن معنی خواهد بود که حدود 39 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری در تنها نه هفته متناوب شماره که نشان دهنده نرخ بیکاری است که بالاترین پس از رکود بزرگ.

– Charisse جونز

کالج, فوتبال, بسکتبال, بازیکنان خوب به عمل در پردیس

بازیکنان فوتبال و همچنین مردان و زنان بسکتبال بازیکنان اجازه خواهد داشت به سر داوطلبانه در پردیس تمرینات آغاز ژوئن 1 بعد از گرفتن OK از NCAA Division I شورای اسلامی در روز چهارشنبه.

حرکت آسانسور منع شده است که در جای خود از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به انواع اقدامات سازندگان: کالج ورزشی از جمله لغو NCAA بسکتبال مسابقات.

– دن Wolken و استیو Berkowitz

سرفصل های بیشتر از ایالات متحده آمریکا امروز:

  • برنامه های آنلاین استفاده می شود برای coronavirus دوران مدرسه وعده نتایج. ادعاهای گمراه کننده هستند.
  • برای Instacart خریداران فرصت برای کسب پول بیشتر coronavirus ایمنی خطر است.
  • پس از دانشمند اخراج فرماندار فلوریدا خواستار coronavirus دستکاری داده ها به اتهام 'nonissue'

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن