Vero Beach, Indian River County می گویند دوربین های بدن هستند در لیست آرزوی اما نه در بودجه

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 10:51 AM EDT Jul 20, 2020INDIAN RIVER COUNTY — دوربین های بدن شده

توسط ABTINNEWS در 30 تیر 1399

INDIAN RIVER COUNTY — دوربین های بدن شده اند در رادار برای اجرای قانون محلی پس از سال 2017, زمانی که Alteria جنگل به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در طول یک داروی حمله Indian River County Sheriff ،

Gifford اعضای جامعه خواست کلانتر Leigh Loar به تجهیز نمایندگان با دوربین های بدن به طوری که آنها و امور داخلی محققان می تواند دامنه کامل از آنچه اتفاق افتاده است که شب.

بیشتر: معترضان تقاضا کیفرخواست در گیففورد زن تیر اندازی

این موضوع از بدن دوربین های مطرح در مارس پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شدند که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از حد طولانی است.

بیشتر: پلیس اصلاحات لایحه فراهم می کند برای پول, دوربین بدن

محلی پاسخ این است که هنوز هم همان. دوربین های بدن هستند در این لیست دارد اما در اولویت های بالاتر و پول به اندازه کافی برای همه چیز, مقامات گفت.

حفظ افسران و نمایندگان برای پرداخت افزایش حقوق و دستمزد و بیمه بهداشت و درمان همواره اولویت بالا در هنگام تهیه بودجه هر سال Loar گفت.

"من باید به مراقبت از این نمایندگان" Loar گفت.

بیشتر: دوربین های بدن برای هند رودخانه نمایندگان ؟ نه در این سال

ورو بیچ رئیس پلیس دیوید jeffrey m reed موافقت کرد.

"ما هرگز مخالف به دوربین های بدن (اما) این ماده از اولویت," او گفت:. "آنها ارزان نیست."

تجهیز معاونین کلانتر در جاده گشت زنی در مورد هزینه $1.3 میلیون Loar گفت. در ورو بیچ هزینه راه اندازی خواهد شد در مورد $500,000 سپس حدود 50000 دلار در هر سال jeffrey m reed گفت: Vero Beach, شورای شهر روز شنبه در طول سال 2021 بودجه کارگاه.

"ما خیلی دوست دارم به آنها فردا" jeffrey m reed گفت: این شورا در یک جلسه ویژه در ماه گذشته. "ما نمی دانیم بودجه. ما درک می کنیم ما نه تنها اداره در شهرستان است."

هزینه های مرتبط

آن را فقط به خرید دوربین های دیجیتال است که آنها را مقرون به گران, مقامات گفت. سازمان ها نیاز به اندازه کافی iCloud ذخیره سازی به صورت تصویری و کارکنان است که می تواند redact حفاظت اطلاعات هنگامی که آن را دریافت سوابق درخواست آنها گفت.

"Redacting تصویری طول می کشد یک فرد خاص و یا دو به انجام" Loar گفت.

در حالی که اکثر گنج ساحل سازمان های اجرای قانون استفاده در داشبورد ماشین, دوربین بیشتر نیست استفاده از دوربین های بدن. هیچ یک از مارتین سنت لوسی و Indian River County sheriff دفاتر آنها را داشته باشد.

سباستین تنها Indian River County شهرداری شهرستان است که با استفاده از دوربین های بدن. در سال 2018 سابق رئیس پلیس میشل موریس خریداری خودروهای جدید که آمد با تجهیزات جدیدتر.

"برای من بهترین خاطره ما نبود دریافت هر گونه فشار و یا درخواست برای آن گفت:" رئیس پلیس دن Acosta. "این فن آوری جدید است که فقط در دسترس بود و ما همیشه سعی کنید به دنبال فن آوری های جدید و به روز رسانی فن آوری است."

هر دوربین هزینه در حدود $500 و انشاء نرم افزار شد 2500 دلار برای سال Acosta گفت. این شهر نیز تا به حال برای خرید $450 در نرم افزار و سرمایه گذاری حدود $200,000 در یک سرور جدید برای ذخیره ویدئو Acosta گفت. این گروه در نهایت ممکن است نیاز به سرور دیگری برای ذخیره سازی ویدئو, او گفت:.

به تاریخ کلانتر و ساحل Vero اداره پلیس حذف دوربین های بدن از بودجه خود را. Loar است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر در حال حاضر ارائه پیشنهادی خود را 2020-21 بودجه در زمانی که فلوید مرگ باعث تظاهرات خواستار نژادی سهام و استفاده از دوربین های بدن.

"من سعی کردم برای اجرای بودجه است که بسیاری از مسائل در آن" Loar گفت. "کار من این است که به تریاژ بودجه محدود داریم."

شش سال پیش کلانتر را متعهد به P25 رادیو, تبدیل, در مورد هزینه $700,000 در سال Loar گفت.

"شما رو به رادیوهای قبل از دوربین های بدن," او گفت:.

توقف تدریجی در بدن دوربین

ورو بیچ طرح به مرحله در تجهیزات برای دوربین های بدن. در این سال حدود 6000 $در ارتقاء به ماشین گشت داش کم آنها را سازگار با تجهیزات مورد نیاز برای بدن, دوربین, jeffrey m reed گفت: شورای چهارشنبه.

داشتن دوربین های بدن مفید خواهد بود به خصوص در هنگام برخورد با یک شهروند شکایت jeffrey m reed گفت.

"این می تواند شواهد" او گفت:. "ما می توانیم بررسی و نشان می دهد چه اتفاقی افتاده است."

سال گذشته سباستین افسر بدن دوربین تبرئه او زمانی که بررسی پس از یک شهروند شکایت گفت: Acosta اضافه کرد که او را توصیه به خرید دوربین های بدن اگر هزینه شد مسئله نیست.

"هر سازمان نیاز به ارزیابی خود را از بودجه و پرسنل خود را در آن گروه فعلی خود را و تجهیزات سرور," او گفت:. "این واقعا بسیار توصیه آن را به عنوان شما نیاز به ارزیابی آنچه شما باید و قابلیت کارکنان و بار مالی می تواند وجود داشته باشد."

Jeffrey m reed و Loar گفت: در حال حاضر افسران و نمایندگان خود تکیه می کنند dash-دوربین برای ضبط فعالیت های. شکایت شهروند پایین هستند به خصوص مربوط به خشونت پلیس, jeffrey m reed گفت.

نویسنده کارکنان ملیسا Holsman کمک به این گزارش.

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن