خودرو اجرا می شود بیش فرو می ریزد و جغد در لانه مارکو جزیره خالی زیادی Audubon می گوید

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 8:12 AM EDT 21 مه سال 2020یک خودرو فرار بیش از دو جغد لانه واقع خالی بسی

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

یک خودرو فرار بیش از دو جغد لانه واقع خالی بسیاری در جزیره مارکو باعث آنها را به سقوط با توجه به انتشار اخبار از Audubon غربی باتلاقی.

در مه 8, Audubon کارکنان و داوطلبان وارد 1631 Collingswood دادگاه پیدا کردن دو سقوط لانه به شدت با تزئین خرما میوه ها و بریده چمن "نشان می دهد آن را به عنوان یک لانه" نوشته آلیسون اسمیت جغد دیده بان مدیر پروژه و زیست شناس.

یک جفت از نقب جغدها شده بود گزارش هفتگی باروز پس از آغاز این سال تودرتو فصل در ماه فوریه اسمیت گفت.

به دلیل "احتمال قوی" که سقوط نقب زدن موجود در تخم یا جوجه های به دام افتاده در زیر زمین, فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش حفاظت کمیسیون افسران مجاز Audubon کارکنان به حفر با توجه به انتشار.

"پس از بیش از یک ساعت از حفر با کمک پنج داوطلبان ما قادر به پیدا کردن هر گونه دست نخورده بخش از تونل یا لانه مجلسی" اسمیت نوشت."خاک اطراف این نقب زدن خیلی فشرده از وسایل نقلیه است که تونل دیگر دست نخورده و می تواند یافت نمی شود."

باروز در این زیادی قبلا آسیب دیده با توجه به انتشار. در نوامبر. 16, یک خودرو سقوط یک نقب زدن و به دقت از دست رفته یک دوم پس از نرده استفاده می شود برای محافظت از آنها برداشته شد.

بسیاری مالک نیز صاحب یک دوم خالی بسیاری در سال 1878 آبشار دادگاه که در آن لانه اجرا شد بیش on Nov. 30 با توجه به اسمیت. شمشیربازی در اطراف لانه داشت کشیده و رها در کنار جاده.

هیچ یک از لانه بودند حصار به درخواست صاحب ملک اسمیت نوشت. "ما با ارسال نامه ای به مالک اجازه درخواست مجدد ارسال لانه در هر دو خواص و او در پاسخ گفت: ما اجازه این و یا هر یک از دیگر خواص در آینده است."

صاحبان اموال توسط قانون مورد نیاز نیست به حصار جغد لانه اما آن را "یک گام اضافی اکثر مالکان را انتخاب کنید را برای حفاظت از لانه در اموال خود را از اتفاقی سقوط" با توجه به انتشار.

Audubon فراهم می کند تمام نرده نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری رایگان به عنوان بخشی از آن جغد تماشای برنامه.

حضور نقب جغدها یا لانه خود مانع از فروش و یا توسعه یک ملک با توجه به Audubon. "اگر صاحب ملک آرزوها را برای ساخت و مجوز از FWC مورد نیاز است و نقب زدن را می توان در خارج از تودرتو فصل است."

ذغال سنگ شهرستان اموال ارزیاب وب سایت لیست Pinnacle سرمایه گذاری سال 1994 LP به عنوان صاحب بسیاری در Collingswood دادگاه. یک فرد به نام جیم Bertelsmeyer و همان شرکت ذکر شده به عنوان صاحبان آبشار دادگاه اموال.

مارکو عقاب تلاش برای تماس با Bertelsmeyer از طریق تلفن و ایمیل ناموفق بودند.

یک FWC سخنگوی تایید لانه بودند سقوط در Nov. 30 در سال 1878 آبشار دادگاه و در مارس 7 در سال 1631 Collingswood دادگاه.

در فوریه. 11, FWC شناسایی سه سقوط جغد لانه و یکی مرده نقب جغد خالی بسیاری در 940 سنبل دادگاه با توجه به Audubon. صاحب ملک ذکر شده است به عنوان رونالد Postma.

اسمیت و یک افسر با FWC ملاقات در سایت و در لانه زیر تایر آهنگ در سراسر اموال.

"(ما) از کاوش های باستان شناسی سقوط لانه برای بررسی جغدها به دام افتاده در داخل با نقب زدن دوربین دامنه" اسمیت نوشت. "یکی مرحوم بالغ نقب جغد داشت در نزدیکی ورودی یک سقوط نقب زدن, entombed در خاک است."

باروز در این ملک نیز نمی حصار به درخواست صاحب ملک با توجه به Audubon.

در ماه ژانویه یک جزیره مارکو مسکن متهم از قرار دادن mothballs به جغد نقب زدن در سال گذشته التماس کرد "هیچ مسابقه' به عنوان بخشی از یک توافق با دادستانی.

به عنوان بخشی از توافق Roger M. فلمینگ بود محکوم به شش ماه تعلیقی و 75 ساعت خدمت به جامعه و 200 دلار جریمه با توجه به سامانتا Syoen SAO ارتباطات مدیر. فلمینگ نیز مجبور به پرداخت $270 برای دادگاه و دادستان هزینه های.

"متهم اعتراف هیچ مسابقه و این درخواست پذیرفته شد توسط دادگاه" Syoen نوشت: در یک ایمیل به عقاب. "'هیچ مسابقه' تعریف شده است که یک متهم را می پذیرد اما اعتقاد ندارد اعتراف به گناه."

دفاع خواسته برای خودداری از قضاوت اما دادستان استدلال برای یک قضاوت از گناه با توجه به Syoen. قاضی adjudicated فلمینگ گناه در Jan. 24.

نقب جغد تودرتو فصل به پایان می رسد در ماه جولای.

اگر فعالیت های مشکوک شناسایی شده است در نقب زدن, Audubon مردم را تشویق به تماس FWC در 888-404-3922 تماس بگیرید و یا مارکو جزیره اداره پلیس غیر-شماره های اضطراری در 239-389-5050.

تماس با Omar رودریگز در ارتیز omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de