High school sports: مقامات آماده هر زمان که سقوط ورزش شروع

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:18 PM EDT Jul 30, 2020هر زمان که ورزش دبیرستان, رزومه, گنج ساح

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

هر زمان که ورزش دبیرستان, رزومه, گنج ساحل مقامات انجمن آماده خواهد شد.

"اين (مقامات) صحبت کردم و به آنها مشتاق به عقب بر گردیم در این زمینه" TCOA جمهور Stephen Farinacci گفت. "وجود دارد یک زمینه نگرانی برای همه ما, اما آنها حاضر به انجام آنچه لازم است بنابراین بچه ها می توانید به بازی اگر بازی ها به بازی می شود."

فلوریدا دبیرستان ورزشی انجمن هیئت مدیره رای دادند و در هفته گذشته برای به تاخیر انداختن شروع پاییز تمرین از 27 ژوئیه تا حداقل Aug. 24. هیئت مدیره برنامه ریزی شده است برای دیدار در اواسط ماه اوت به بررسی تعدادی از coronavirus موارد در دولت و تعیین گام بعدی چیست.

بیشتر: Jon Santucci: ULTIMOPREZZO باید از نزدیک نظارت بر Miami Marlins شیوع کروناویروس

بیشتر: ورزش دبیرستان Q&A: آنچه می دانیم و آنچه که ما اصلا در مورد این طرح به تاخیر افتد ورزشی

در حالی که آنها منتظر چراغ سبز برای بازگشت به کار مقامات محلی تلاش کرده اند برای تعیین اقدامات ایمنی آنها باید در طول بازی.

جاستین لوکاس به TCOA فوتبال کمیسر گفت: او را تشویق مقامات به خرید الکترونیکی لمسی سوت و نیاز به ماسک توان در اتاق قفل است.

"قطعا از آنها در اتاق قفل تا زمانی که آنها در این زمینه ما می خواهیم آنها را به پوشیدن ماسک یا PPE," لوکاس گفت. "هنگامی که آنها در این زمینه آن است که یک وضعیت منحصر به فرد. وجود دارد برخی از نگرانی از برخی از اعضای. بسیاری از آنها را به برخی از تغییرات.

"ما تا به حال بچه ها بحث در مورد پوشیدن ماسک پوشیدن دستکش. تماس با ما فوتبال هر بازی. به عنوان آن می شود و نزدیک به فصل خواهیم دید که چگونه NFL آن را انجام دهید امیدوارم چگونه کالج فوتبال آن را انجام دهد بنابراین ما دیدن کمی وضوح بیشتر."

پروتکل های ایمنی برای شرایط خاص هنوز هم نیاز به ارزیابی شود. متعدد مقامات لمس توپ بین هر بازی. گیر میکنه همچنین می تواند ثابت کند که مقامات به طور معمول نیاز به جسمی جدا کردن بازیکنان از یک سگ-شمع.

"ما را نگاه نمی به طور خاص در آن یک" لوکاس گفت: از یک سگ-شمع وضعیت. "بازیکنی که بیرون می آید با این توپ می تواند چگونه آن را اداره. این یک نگرانی است."

اواخر سال گذشته ULTIMOPREZZO تصویب افزایش برای مقامات در تمام تیم اول دانشگاه یا دانشکده و sub-ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده. مقاطعه در هزینه سفر Farinacci محاسبه افزایش به 21.48 ٪ در هر مسابقه. باید مدارس یک برنامه کامل در هر ورزش هزینه آن را به هر منطقه مدرسه حدود 3,600 سالانه است.

بیشتر: گنج ساحل مقامات می گویند افزایش ULTIMOPREZZO نیست به عنوان بزرگ به عنوان آن به نظر می رسد

ممکن است طرفداران اجازه داده نخواهد شد در غرفه زمانی که بازی می کند از سرگیری خواهد شد که تأثیر عمده ای در بخش بودجه است.

"ما باید که بحث با مدارس حدود یک ماه پیش و ما را ملاقات کرد به عنوان یک انجمن" Farinacci گفت. "ما در حال رفتن به رفتن پیش با هزینه های که گذاشته در ULTIMOPREZZO کتاب راهنما.

"من معتقدم که ما باید یک کار ارتباط با همه تبلیغات. آنها می دانند که آنها می توانید انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با من و یا هر کمیسر در هر زمان. این کمک می کند تا از این نظر است که ما همه با هم کار برای چندین سال. همه آنها بسیار خوب بوده است, صمیمی مکالمات."

متعدد مدیران ورزشی گفت: اگر منابع مالی موضوع آنها ممکن است مجبور به استفاده از حداقل مقدار از مقامات برای کمک به نگه داشتن هزینه های پایین.

"درآمد است که نمی تواند آنچه در آن است از زندگی جمعیت" Martin County مدیر ورزشی علامت Cowles گفت. "سپس شما ممکن است مجبور به رفتن به TCOA و به جای داشتن هشت مقامات (برای یک بازی فوتبال) ما ممکن است به شش. شاید به جای زمانی که ما بازی جنسن بیچ در والیبال, زمانی که ما معمولا چهار مقامات شاید ما را و ما برخی از داوطلبان برای خطوط. وجود دارد بسیاری از مسائل ما در حال رفتن به در نگاه کنید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب