آینده UCPath قطع

این UCPath سیستم در دسترس خواهد بود به تمام دانشگاه کالیفرنیا کارکنان دو بار در طول ماه های آوریل و مه در حالی

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

این UCPath سیستم در دسترس خواهد بود به تمام دانشگاه کالیفرنیا کارکنان دو بار در طول ماه های آوریل و مه در حالی که UC San Diego, UCSD پزشکی و دانشگاه سان فرانسیسکو انتقال به UCPath.

اول قطع خواهد شد و از یکشنبه, مارس 29 ساعت 10 شب تا سهشنبه, مه 5 در ساعت 8 صبح دوم رخ خواهد داد از یکشنبه, مارس 22 ساعت 10 شب تا پنج شنبه, مارس 28 در ساعت 8 صبح

در طول این قطع کارکنان نمی خواهد هر گونه دسترسی به UCPath. این بدان معنی است که آنها نمی خواهد که دسترسی به مشاهده و یا دانلود اظهارات پرداخت مشاهده و یا دانلود W-2s مشاهده ترک توازن و کارکنان خود اقدامات خدمات از قبیل ثبت نام برای پرداخت مستقیم و یا به صورت الکترونیکی ثبت نام در, مزایای زیرا از یك رویداد زندگی.

UC کارکنان تشویق می شوند برای مشاهده و چاپ paystubs و W-2s قبل از قطع اگر آنها نیاز به نسخه هایی از این اسناد. همچنین مردم می توانند تغییرات اشتغال در پیشبرد.

در طول قطع این UCPath مرکز در دسترس است برای کمک به سوالات مربوط به مزایای از جمله ارائه فرم برای مزایای ثبت نام برای استخدام و ثبت نام مقدماتی رویداد زندگی. کارکنان می توانند تماس UCPath مرکز با مراجعه به سایت و ارسال سوال با کلیک بر روی "درخواست UCPath مرکز" را فشار دهید.

برای هر گونه سوال, لطفا تماس با دانشگاه UCLA مرکزی منبع واحد است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب