United Way of St. Lucie شهرستان به دنبال اهدا لوازم مدرسه در ‘مسائل اتوبوس’ کمپین

تی سی | No comments

راه متحده از سنت لوسی شهرستان میزبانی 54-بعد مجازی “مسائل اتوبوس” ابتکار عمل از طریق جولای 24 با امید جمع آوری 1,000 لوازم مدرسه برای کمک به کودکان و معلمان باید برای سال تحصیلی آینده.

حدود 75 درصد از دانش آموزان سراسر شهرستان فاقد منابع برای خرید اولیه لوازم مدرسه و معلمان صرف حدود 500 تا 1000 دلار از پول خود را در کلاس درس مواد جسیکا گفت: Parrish, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت راه متحده از سنت لوسی شهرستان است.

“معلمان می گویند متعددی وجود دارد که دانش آموزان در آینده به کلاس که آماده نیست و آن را لطمه می زند و بچه ها اعتماد به نفس نشستن در کنار دیگران که مواد آنها نمی” Parrish گفت این می تواند خود مانع موفقیت تحصیلی.

کمک های مالی را شروع کرده اند به “قطره ای در” از آنجا که طرح آغاز شد ژوئن 1, او گفت:, اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. برخی از مهمترین و مورد نیاز لوازم مدرسه شامل ترکیب نوت بوک کاغذ کپی و پاک کردن خشک نشانگر.

شهروندان را تشویق به سفارش از سازمان آمازون لیست آرزو — از کجا خریداری لوازم فرستاده خواهد شد مناسب برای دفتر خود و یا ایجاد یک پولی مالی. همه اطلاعات را می تواند به صورت آنلاین در unitedwayslc.org/stuffthebus.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید “درخواست هاردکور,,” گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در [email protected] یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>