UCLA در اخبار, مارس 22 سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

اول شخص از دیدگاه L. A. قهرمانان | Los Angeles magazine

"همانطور که ما دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری همه گیر من و همکارانم شد بیشتر نگران. اما آن را در زمان برخی از زمان برای متقاعد کردن هر کس دیگری. بسیاری از Facebook دوستان بسیار مترقی افراد تحصیل کرده. اما دوستان از دوستان یک داستان متفاوت است" گفت: دانشگاه UCLA Dr. Otto یانگ. (UCLA ماریا Santini دکتر لیزا Dabby, Omai گارنر و دکتر مارک مراکش نیز به نقل از.)

صدها هزار نفر در L. A. کانتی ممکن است آلوده شده اند | Los Angeles Times

[UCLA] Paul Simon ارشد علوم افسر لس آنجلس عمومی در بخش بهداشت و درمان اشاره کرد که شهرستان بود به طور متوسط 50 مرگ و میر ناشی از کروناویروس یک روز گرفتی بیماری قلبی به عنوان قاتل. "اگر این مرگ و میر به ادامه برای کل سال — ما امیدواریم که آن را نمی کند اما اگر آن را انجام داد — COVID خواهد بود علت منجر به مرگ در شهرستان لس آنجلس" سیمون گفت. (سیمون نیز به نقل از لس آنجلس اخبار روزانه.)

چه ما می دانیم که از آخرین COVID-19 داده ؟ | MSNBC

"من فکر می کنم که ما هنوز هم مطمئن نیستید که در آن ایستاده ایم منحنی چرا که ما اصلا کافی تست در محل. ما هنوز هم مطمئن نیستید که چه آنتی بادی آزمون معنی — این که آیا یا نه آنها به این معنی است که مردم باید ایمنی یا نه" گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin. (Rimoin نیز در مصاحبه KTLA-TV.)

تیجوانا بيمارستانهای تحت فشار هستند و understaffed | Los Angeles Times

در طول سال آن را یک وضعیت که تبدیل به "فقط مانند یک بمب ساعتی" گفت: Arturo وارگاس Bustamante یک UCLA استاد که مورد مطالعه مکزیک سیستم بهداشت و درمان. "این بیماری همه گیر نشان داد مزمن تحت سرمایه گذاری در سیستم بهداشت عمومی."

امیدوار پدر و مادر به صورت قرار دادن رویاهای خود را در مکث | خوب + خوب

"من فکر می کنم ما نیاز به دوباره آدرس [دستورالعمل] اگر [گیر] می رود در مدت زمان طولانی می گوید:" مولی Quinn, M. D., OB/GYN تخصصی غدد درون ریز و ناباروری در مرکز پزشکی UCLA در سانتا مونیکا ، "وجود دارد هیچ داده ای که یک یا دو ماه تاخیر تاثیر موفقیت [از درمان های باروری]. اما شش ماه تاثیر خواهد گذاشت."

نگرانی در مورد قرارداد ردیابی تکنولوژی | KNBC-تلویزیون

"من فکر می کنم نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی همیشه مهم است. در همان زمان تشخیص وجود دارد که بسیاری از موقعیت های که در آن ما باید به حریم خصوصی ما" گفت: دانشگاه UCLA یوجین Volokh.

فرمانداران' تصویب رتبه بندی یک دست انداز | KPCC-FM "AirTalk"

"اگر شما نگاهی به این دولت رای گیری که در خارج وجود دارد فرمانداران در حال گرفتن بالاتر دست انداز در دست زدن به بحران است. که شده است به خصوص خوب برای فرماندار Newsom و فرماندار کومو. این دو قطعا پیشرو در افکار عمومی تصویب در شرایط دست زدن به بحران و بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن" گفت: دانشگاه UCLA مت بررتو (approx. 3:00 علامت).

پیش بینی این بیماری همه گیر را در مسیر | کال مسائل

چون تست شده عقب مانده آنقدر در ایالات متحده "در حال حاضر ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند" گفت: کارین Michels, استاد و رئیس گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA دانشکده بهداشت عمومی. "بزرگترین ناشناخته (برای بیماری های مدل) است که مخرج. چگونه بسیاری از مردم در خارج از آلوده هستند در واقع در حال مرگ و یا باد در ICU? ما هیچ ایده در این نقطه است."

تبعیض با توجه به کروناویروس می تواند آسیب سلامت فرد | ساکرامنتو زنبور

اجتماعی عوامل استرس زا از جمله microaggressions مانند نژادی تهمت می تواند سیستم ایمنی را تضعیف و یک فرد بیمار گفت: گیلبرت Gee, جامعه, علوم سلامت و استاد دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و یک متخصص در نابرابری های سلامت در جمعیت مهاجر. استرس پاسخ و یا مبارزه یا پرواز پاسخ ایجاد شده توسط بدن در هنگام مواجه با خطر در محیط زیست می تواند شروع به پوشیدن پایین بدن اگر از آن استفاده شود و بیش از بیش Gee گفت. این اثر دیده می شد در بسیاری از گروه های اقلیت از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتین تبار و آسیایی.

سازمان حفاظت محیط زیست و داخلی سهولت قوانین در میان همه گیر به عنوان لغو پنجره نزدیک | رول تماس بگیرید

سیاسی و سیاست کارشناسان می گویند سراسیمگی از حرکت صعودی می تواند منعکس کننده کاخ سفید استراتژی به قوانین جدید در محل قبل از آنها ممکن است موضوع را به کنگره بررسی قانون که اجازه می دهد تا کنگره به اعتصاب کردن و مقررات است که دموکرات ها می تواند اگر آنها برنده کاخ سفید و هر دو کنگره اتاق در نوامبر است. "آن چیزی که برگ برنده دولت به فکر کردن در مورد گفت:" شان Hecht, co-مدیر اجرایی امت موسسه در تغییر آب و هوا و محیط زیست در UCLA مدرسه قانون است.

L. A. دادستان منطقه خواستار ساکنان به گزارش کودکان در سرشماری | سرویس خبری شهرستان

حدود 12.7 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای لس آنجلس بر اساس سرشماری مربوط به برآورد با توجه به UCLA مطالعه منتشر شده در ماه مارس است. مطالعه منتشر شده توسط UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت و Charles R. جلب دانشگاه علوم پزشکی و علم تخمین زده می شود که 10 درصد undercount می تواند هزینه شهرستان 586 میلیون دلار در فدرال دلار است.

UCLA مطالعه توضیح می دهد منبع نیتروژن در جو زمین | Space.com

تحقیقات جدید توسط دانشمندان UCLA ممکن است کمک به حل این سوال که آیا ما جو تشکیل شده بود توسط گازهای طبیعی ساطع شده از داخل زمین است - از طریق حوادث مانند فوران های آتشفشانی, به عنوان مثال - و یا اضافه شد بعد شاید با توجه به ستاره های دنباله دار برخورد به زمین به زودی پس از آن شکل گرفته است. این مطالعه توسط ادوارد جوان, استاد, زمین, سیاره ای و فضا علوم و Jabrane Labidi یک UCLA همکار فوق دکترا بود در مجله Nature منتشر شده. کار خود را فراهم می کند یک استدلال قوی برای سناریوی دوم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن