مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا سخنرانی به پایان می رسد رئیس جمهور گفت که او می خواست به سرعت تست پایین' در coronavirus

کورتنی سوبرامانیان نیکلاس وو دیوید جکسون و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:02 PM EDT Jun 20,

توسط ABTINNEWS در 1 تیر 1399

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای به روز رسانی در صندوق پستی خود را, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار از دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس و دوباره سرزنش چین برای گسترش این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده راهپیمایی خود را در تولسا پس از یک سخنرانی از 1 ساعت و 41 دقیقه که در آن او افتخار دولت خود در پاسخ به کروناویروس و گفت: او می خواست به سرعت پایین تست برای این بیماری است.

از حضور در این تجمع به مراتب کمتر از حد انتظار است.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی گفته بود این انتظار برای پر کردن 19,000 BOK مرکز و یک سرریز جمعیت هزار نفر بیشتر است. به جای آن وجود دارد ردیف از صندلی های خالی در سطح بالایی از عرصه و مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به پایان رسید تا لغو برنامه سخنرانی برای سرریز جمعیت سرزنش تصمیم معترضان.

تصمیم به برگزاری تجمع بوده است بسیار بحث برانگیز است. Coronavirus موارد شده اند در حال افزایش است در اوکلاهما و کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آنها نگران این تجمع می تواند تبدیل به یک "سوپر پخش." بسیاری از شرکت کنندگان در این تجمع بودند با پوشیدن ماسک و نه اجتماعی بودند فاصله دستورالعمل مشاهده شده است.

در زمانی که در سراسر کشور تظاهرات کرده اند فوران پلیس خشونت

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد قرار گرفته بود در ابتدا برای برنامه ریزی این رویداد برای Juneteenth تعطیلات جشن پایان برده داری در ایالات متحده است.

کمپین نقل مکان کرد و این تجمع را یک روز بعد. تهمت نیز در مواجه با واکنش شدید برای برگزاری این تجمع در یک شهر است که توسط بسیاری از حساب های خانه را به یکی از بدترین نژادی حملات در تاریخ ایالات متحده است.

کورتنی سوبرامانیان نیکلاس وو و جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دیوان عالی کشور منصوب می گوید دادگاه است که تقریبا مانند یک اقلیت دادگاه'

پرداختن اخیر دادگاه عالی تصمیم گیری در DACA و تجاوز به حقوق آورده است که انتقاد از محافظه کاران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این احساس دیوان عالی کشور بود و تقریبا مانند "یک اقلیت دادگاه."

شعار خود را قضایی منصوب مشترک کمپین تم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخاب شدند "او خواهد پشته دادگاه با افراط گرایان."

قبلا در تجمع تهمت ستایش دو دیوان عالی کشور منصوب برت Kavanaugh و نیل Gorsuch.

"ما دو قضات دیوان عالی کشور - عدالت Gorsuch عدالت Kavanaugh - آنها بزرگ...ما دو تا و ما می تواند یک کمی بیشتر."

برخی از قضات محافظه کار بودند طرفه با دادگاه لیبرال بال در تصمیم گیری های این هفته است. Gorsuch نوشت: نظر اکثریت در Bostock v. Clayton County آن که حکومت فدرال حقوق مدنی قانون اجازه داده برای حمایت از جامعه کارگران است.

نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تماس برای حذف مؤتلفه مجسمه است تلاش به خرابگری تاریخ ما'

TULSA, Okla. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب تظاهرات اخیر که منجر به حذف چند مؤتلفه مجسمه های سراسر کشور در میان یک مکالمه ملی در این کشور مشکل با تاریخچه نژاد.

"این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما اخذ ما و آثار ما آثار زیبا پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و در کل کنترل ما منطبق نیست," او گفت: جمعیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از این گفته شده بود شیوع جدید تظاهرات در واشنگتن شب گذشته محکوم کردن پایین کشیدن یک مؤتلفه مجسمه که او به نام نابودی یک "قطعه زیبا از هنر است." مجسمه عمومی آلبرت پایک پایین کشیده شد توسط تظاهرکنندگان و سپس روشن در آتش است.

او اضافه کرد که بخشی از دلیل او برگزار شد این تجمع در اوکلاهما بود برای مبارزه با "بی رحمانه مبارزه با سانسور و ممنوعه."

"آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال خود را جدید سرکوبگر رژیم در خود جای داده است. آنها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت و انحلال ما ادارات پلیس. که فکر می کنم," او اضافه شده است.

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس را گریبانگیر کشور باعث تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است." برخی از معترضان می گویند این شعار به معنی دوباره تخصیص بودجه پلیس به سایر منابع جامعه اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کشف و ضبط شده است در این عبارت به عنوان یک تهدید به انحلال نیروهای پلیس با چپ رادیکال از جمله دموکرات رقیب جو بایدن. معاون سابق رئیس جمهور این گفته او را پشتیبانی نمی کند ،

پرداختن به سراسر کشور تظاهرات که در آن برخی از تظاهرکنندگان سوخته بودند پرچم آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما باید به آمده تا با قانون است که اگر شما سوزاندن پرچم آمریکا شما رفتن به زندان برای یک سال."

در سال 1989 دیوان عالی کشور مورد تگزاس v. Johnson طبقه بندی شده تحصنی به عنوان محافظت سخنرانی تحت متمم اول قانون اساسی.

کورتنی سوبرامانیان و نیکلاس وو

دموکرات ها بهم تهمت برای استفاده از لکه دار برای توصیف coronavirus

دموکرات ها و دیگر منتقدان در رسانه های اجتماعی ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از اصطلاح "کونگ آنفولانزا" برای توصیف coronaviurs طی تجمع در روز شنبه.

"مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نژادپرستی trifecta در سه دقیقه span" کمیته ملی حزب دموکرات ارسال شده در توییتر با اشاره به استفاده از این واژه در کنار استفاده از اصطلاح "سخت hombres" و بحث خود را از مؤتلفه "میراث"

مقامات دولت قبلا تحت فشار قرار دادند در گزارش می دهد که این اصطلاح که برخی از پیدا کردن توهین آمیز مورد استفاده قرار گرفت در کاخ سفید است. کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی توصیف اصطلاح به عنوان "شدت جرم" این سال است.

در ریف چگونه بسیاری از نام او ادعا کرد coronavirus است تهمت شوخی که یکی از نام های "کونگ آنفولانزا."

"این یک بیماری بدون سوال" مغلوب ساختن پیشی جستن به حضار گفت. "من می توانم نام 19 نسخه های مختلف از نام. بسیاری آن را یک ویروس که در آن است. بسیاری آن را یک آنفولانزا. تفاوت در چیست؟"

مقامات بهداشت عمومی را دلسرد نظر که مرتبط با بیماری های همه گیر با یک محل. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب استفاده می شود "چینی ویروس" در اوایل هفته از این بیماری همه گیر اما متوقف شد و با استفاده از آن به عنوان اغلب.

"بسیاری از مردم گمان مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است. امروز تهمت استفاده از اصطلاح "کونگ آنفولانزا" برای توصیف coronavirus به حذف هر گونه شک و تردید در موضوع" ارسال شده رناتو Mariotti سابق دادستان فدرال و مکرر تهمت منتقد.

George Takei, این بازیگر که با بازی سولو در اصل Star Trek مجموعه تلویزیونی همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت جوک در مورد یک بیماری کشنده.

"مغلوب ساختن پیشی جستن جوک ترک خوردگی در تولسا در مورد Covid-19 خواستار آن 'کونگ آنفولانزا' است که نه تنها نژادپرست اما belittles مرگ 122K آمریکایی و وحشتناک از دست دادن خانواده خود را" Takei مکرر تهمت منتقد توییتی در پاسخ.

جان Fritze و دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: سطح شیب دار در وست پوینت بود مثل یخ سرسره'

پرداختن به این توجه در تبار خود را به پایین سطح شیب دار در غرب نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمع شیب دار بود "مانند یک اسکیت روی یخ یخ بازی کردن."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: به طور کلی او با پوشیدن "پایین چرم کفش" که "خوب نیست برای رمپ."

"به هیچ وجه من می توانم آن را به پایین که سطح شیب دار بدون افتادن در کون" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: به طور کلی. در این مرحله بود که "بالاتر از این یکی" در اوکلاهما, او گفت:.

Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه های ضبط شده در این لحظه و منتشر تبلیغات حیله گر رئیس جمهور سلامت رو به افول است.

نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به سرعت تست کردن'

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار از دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس و دوباره سرزنش چین برای گسترش این ویروس.

Coronavirus موارد مشخصی در چندین ایالت در سراسر کشور از جمله در اوکلاهما محل تجمع است. محلی مقامات بهداشت تا به حال به نام این تجمع به تعویق افتاد از نگرانی در مورد گسترش ویروس.

"COVID. به طور خاص COVID-19. این نام را می شود بیشتر و بیشتر از چین به عنوان مخالف خواستار آن چینی, ویروس," او گفت:. "ما - من - انجام یک کار فوق العاده با آن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت که دولت او "آهسته تست کردن لطفا" تکرار استدلال خود را که بالاتر تست اعداد منجر به بالاتر مورد قبول است.

او تقلید یک دکتر صحبت کردن در مورد 10 سال با "sniffles" که نتیجه گیری "که یک مورد!"

رئیس جمهور گفت: فرماندار نیوجرسی به او گفت که تنها یک فرد زیر سن 18 سالگی فوت کرد که رئیس جمهور نشان می دهد که افراد جوان باید بزرگ "سیستم ایمنی بدن"

"بیایید باز مدارس لطفا!" او گفت:.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی و عضو رئیس جمهور coronaivrus نیروی کار گفت: در اوایل این هفته در حالی که تست بیشتر می کند در نتیجه در بیشتر موارد افزایش اخیر در برخی از ایالت "نمی توان توضیح داد با افزایش تست."

جاناتان Reiner استاد پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: به تاخیر انداختن گسترده آزمایش منجر به "در نیازی مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها است."

"از آن زمان 51 روز از 1 مثبت ما COVID بیمار برای تست بعدی 20,000. من همیشه مشکوک که رئیس جمهور آهسته راه می رفت آزمایش در ایالات متحده است. در حال حاضر ما می دانیم که او انجام داد که فقط" او هنوز توییتی. "در نتیجه نیازی مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها است. او باید استعفا دهد."

- نیکلاس وو و کورتنی سوبرامانیان

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس اندازه جمعیت به عنوان او طول می کشد مرحله

TULSA, Okla. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب در آغاز مبارزات انتخاباتی خود تظاهرات توسط crowing در مورد اندازه جمعیت مجبور به استفاده از مخاطرات بالا تجمع در تولسا در روز شنبه به توضیح دهد که چرا مردم در انتخابات کمتر از حد انتظار است.

بازتاب یک خط از مبارزات انتخاباتی خود مدیر تهمت و سرزنش کوچکتر از حد انتظار جمعیت در BOK مرکز در پوشش رسانه ای منجر به این رویداد. او را سرزنش می کردند معترضان خود را برای تصمیم گیری ارائه نمی رود بیانات در یک برنامه ریزی, هوای آزاد, سرریز رویداد.

"شما رزمندگان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این جمعیت نشان می دهد که آنها تا به حال معلوم شد با وجود پوشش منجر به تجمع. "من به تماشای جعلی اخبار هفته در حال حاضر. و همه چیز منفی است. امروز این بود که من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن."

در توضیح این تصمیم به لغو این رویداد در فضای باز, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که "ما تا به حال برخی بسیار بد مردم خارج شدند و چیزهای بد."

عکس از انتظار, هوای آزاد, رویداد نشان داد که وجود دارد به مراتب کوچک جمعیت اندازه که انتظار می رود شده بود. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بیش از یک میلیون نفر تا به حال ابراز علاقه در این تجمع است.

"ما انتظار داریم...ضبط تنظیم جمعیت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه در جلسه ای در کاخ سفید با اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt. "ما تا به حال هرگز یک صندلی خالی. و ما قطعا نمی خواهد در اوکلاهما."

کمپین کاهش یافت و به مراتب از فروش از 19,000-صندلی عرصه خالی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را رها معمول در اوایل تجمع نقاط صحبت کردن در مورد جمعیت, فرار یک خط مورد علاقه که او در آن خواستار دوربین های تلویزیونی در مرکز زمین برای نشان دادن جمعیت.

پنس طول می کشد مرحله با هال-کامل آرنا

معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان مرحله در BOK مرکز فقط بعد از درهای بسته در 6:30 p. m. به وقت محلی. عرصه که دارای حدود 19,000 مردم به نظر می رسد تقریبا نیمی کامل با چندین بخش در قسمت فوقانی عرصه سمت چپ خالی است. حامیان در بخش پایین بسته بندی شده در ایستاده شانه به شانه و تشویق به عنوان پنس صحبت کرد.

"چهار سال پیش یک جنبش متولد شد و به نظر می رسد مانند آن را انجام می دهند فقط خوب امشب." پنس گفت: این جمعیت به عنوان حامیان محمد مرسی در به سلامتی.

کمپین از مقامات گفت: در اوایل این هفته آنها با دریافت یک میلیون درخواست برای بلیط و ساخته شده و سرریز مرحله خارج از عرصه به جای پیش بینی جمعیت صدها هزار نفر.

اما تخمین می زند به جای آن ظاهر می شود در هزار به عنوان بخش خارج شروع به خالی به تجمع بیشتر را برانگیخت trickled به ورزشگاه.

سه بخش به طور مستقیم در پشت پنس کمی بیش از نیمی کامل بقیه بخش ها بر روی عرشه فوقانی تا به حال بیش از چند سطر کامل در هر بخش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی اظهارات در این مرحله لغو شد پس از یک کمپین گفت: معترضان مسدود شده و دسترسی به یکی از امنیتی ورودی. فیلم مشترک حاضر نشان داد که کارگران از بین بردن, هوای آزاد, مرحله, به عنوان حامیان داخل در انتظار رئيس جمهور در هنگام ورود.

— کورتنی سوبرامانیان و نیکلاس وو

سرویس مخفی عوامل در میان شش که تست مثبت برای COVID-19

حداقل دو نفر از شش نفر درگیر با برنامه ریزی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر مخاطره کمپین تجمع در تولسا در روز شنبه که تست مثبت برای coronavirus اعضای سرویس مخفی ایالات متحده, ایالات متحده, امروز یاد کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات در ابتدا گفت: شش کمپین "کارکنان" آزمایش مثبت برای این ویروس اما یک مقام رسمی با آگاهی از این موضوع صحبت در خواست نامش فاش نشود تایید حداقل دو نفر از شش نفر شد, راز کارکنان خدمات.

وحی از تست مثبت آمد ساعت قبل از تهمت بود را به مرحله در BOK مرکز برای اولین تجمع پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر در ماه مارس است. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر این تجمع آورده است که هزاران نفر از مردم به داخل سالن آرنا.

سرویس مخفی کاخ سفید و کمپین کارکنان اغلب کار از نزدیک با هم در سفرهای ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در ابتدا گفت: کسانی که آزمایش مثبت شد بخشی از پیشرفت تیم است.

سرویس مخفی است که بازپرداخت نشده مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سفر به رویدادهای سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: قرنطینه روش اجرا شد برای کسانی که آزمایش مثبت است و نه کسانی که مردم و نه کسی آنها را به تماس با شرکت در این رویداد.

"هر پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا" تیم Murtaugh ارتباطات مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای گفت.

Kevin Johnson, نیکلاس وو جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو, هوای آزاد, تجمع سخنرانی در تولسا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو شد برنامه ریزی, هوای آزاد, سخنرانی قبل از تجمع در BOK مرکز در Tulsa, Oklahoma. کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت لغو شد به دلیل تظاهرات خارج است.

"تظاهرات با دخالت حامیان و حتی مسدود کردن دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع است. رادیکال معترضان همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان" Murtaugh در بیانیه ای گفت.

وجود داشته است برخی از لغو کردند در خارج از یکی از ورودی ها به عرصه بین یک گروه از معترضان و تجمع را برانگیخت. مأموران اجرای قانون در ورودی همراهی اعضای مطبوعات و تجمع را برانگیخت به ایست بازرسی امنیتی.

کمپین راه اندازی کرده بود و یک مرحله برای هواداران به شنیدن از رئیس جمهور و حامیان برجسته. در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale افتخار در توییتر در مورد سرریز مرحله دهندگان ساخته شده به جای انتظار می رود جمعیت. این کمپین گفت: آن را دریافت یک میلیون درخواست برای بلیط.

"اگر شما می آیند به تجمع و نمی تواند به BOK مرکز قبل از آن شما هنوز هم می توانید ببینید رئیس جمهور در فرد!," او نوشت.

- نیکلاس وو و کورتنی سوبرامانیان

پنس صحبت می کند با سیاه و سفید شبان در میان انتقاد

به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی مواجه شده است و انتقاد برای برنامه ریزی از آن تولسا تجمع و رئيس جمهور در پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات – معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: یک گروه از کشیشان شنبه که وجود دارد این است که "هیچ بهانه ای" برای مرگ جورج فلوید.

پنس خواهد شد که حضور در این تجمع در BOK مرکز در جلسه ای با سیاه و سفید شبان در مدت کوتاهی پس از فرود در شهر. پنس گفت که او وجود دارد به گوش دادن به نگرانی های پس از مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود زیر زانو از یک افسر پلیس برای نزدیک به نه ساعت.

"وجود دارد هیچ بهانه ای برای آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید. وجود دارد هیچ بهانه ای به شورش و غارت و خشونت است که در گرفت" پنس گفت: این گروه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه و یا Juneteenth تعطیلات که جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. رئیس جمهور گفت که او نقل مکان کرد و این رویداد پس از شنیدن از "دوستان و هواداران است."

او بعدها گفت وال استریت ژورنال که "هیچ کس تا به حال شنیده ام" از Juneteenth تعطیلات قبل از جنجال.

پنس رو خود مقاومت برای کاهش به گفتن عبارت "Black lives matter" در مصاحبه با ABC وابسته در فیلادلفیا در روز جمعه. پس از پنس تأکید کرد که "تمام زندگی موضوع" مصاحبه فشرده پنس چرا او نمی خواهد مطلق کلمه است.

"من را قبول نمی کند این واقعیت برایان دارد که یک بخش از جامعه آمریکا که مخالف در preciousness و اهمیت هر زندگی انسان" پنس گفت.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت کاخ سفید برای تولسا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمعیت جمع آوری برای مخاطرات بالا تجمع در تولسا "باور نکردنی" را به عنوان او را ترک کاخ سفید روز سه شنبه اما نمی پاسخ به فریاد زد: سوال در مورد شش کارکنان در مبارزات انتخاباتی خود که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

"این رویداد در اوکلاهما باور نکردنی است. جمعیت باور نکردنی," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چتر در دست قبل از سوار شدن دریایی یکی برای شروع سفر خود را به تولسا. "ما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مردم و...بسیار زیبا که در آن است."

حامیان شده اند جمع آوری و به روز در خارج از 19,000-صندلی BOK مرکز این تجمع که نشانه تهمت بازگشت به مبارزات انتخاباتی و پس از سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر. مقامات بهداشت عمومی باید نگرانی در مورد این رویداد شاید بزرگترین داخل سالن گردهمایی در ایالات متحده از این ویروس رسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس نیست که گزارش شش کارکنان کار به سازماندهی این تجمع تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و در حال حاضر در قرنطینه. این کمپین گفت: آن دسته از کارکنان نمی خواهد در این رویداد است.

"شما در اوکلاهما" او گفت:.

– جان Fritze

شش مغلوب ساختن پیشی جستن پیشبرد کارکنان تست مثبت برای coronavirus

شش کارکنان کار به سازماندهی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در اینجا باید آزمایش مثبت برای coronavirus توسعه است که به احتمال زیاد به افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی عظیم و با مشخصات بالا داخل رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: قرنطینه روش اجرا شد برای کارکنان است و نه مشاوران و نه کسی آنها را به تماس با شما با شرکت در این رویداد.

"هر پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا" تیم Murtaugh ارتباطات مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای گفت.

"هیچ COVID مثبت کارکنان و یا هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود در تجمع امروز و یا در نزدیکی شرکت کنندگان و مقامات منتخب کردند." "همانطور که قبلا اعلام, همه تجمع کنندگان داده می شود متوسط چک قبل از رفتن را از طریق امنیتی که در آن نقطه آنها داده می شود مچبند ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست."

مقامات بهداشت عمومی باید نگرانی برای چندین روز است که این تجمع می تواند تبدیل به یک "سوپر پخش" رویداد به دلیل آن را شامل خواهد شد هزاران نفر از مردم ایستاده شانه به شانه در داخل یک منطقه BOK مرکز در تولسا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات کاخ سفید را رد کرد این نگرانی به ذکر است که ماسک خواهد بود توزیع شده است.

– کورتنی سوبرامانیان

بیشتر خواندن: کارشناسان بهداشت و درمان ترس تهمت تجمع در تولسا می تواند یک کوروناویروس "سوپر پخش'

Tulsa, پلیس می گویند تهمت کمپین 'درخواست' حذف معترض

در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر تولسا اداره پلیس گفت: آن را برداشته و یک معترض از منطقه خارج BOK مرکز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین "درخواست" او حذف از یک منطقه امن در بلوک های اطراف میدان جنگ.

این گروه گفت که آنها در تلاش برای متقاعد کردن معترضان به ترک قبل از اینکه همراهی و دور و بازداشت برای "انسداد است."

این تظاهرات به خبرنگاران گفت: در این زمان او تا به حال یک بلیط معتبر برای این رویداد. گروه گفت: بلیط دارنده وضعیت بود "نه عاملی" در بازداشت است.

- نیکلاس وو

جمعیت پوشش ساعت قبل

ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار پیش بینی رالی اینجا هواداران شروع به trickling به خط خارج BOK مرکز برای پیوستن به کسانی که تا به حال معترضان شبانه برای یک شانس برای دریافت یک انتخاب نقطه در داخل 19,000-صندلی عرصه است.

جو شد جشن به عنوان برخی از حامیان بسیاری از آنها عینک ماسک – brandished آمریکا و تهمت کمپین پرچم.

"ما هرگز به یک تظاهرات قبل و ما شنیده ام که رئیس جمهور صحبت در داخل و خارج گفت:" کتی ویلیامز اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به آدرس سرریز جمعیت در نزدیکی میدان جنگ قبل از میزبانی این تجمع است. "این هیجان انگیز است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است به لمس شنبه شب برای اولین کمپین تجمع از اوایل ماه مارس قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. این تجمع که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: نشانه یک راه اندازی مجدد خود را از مبارزه انتخاب مجدد تلاش کشیده شده انتقاد از مقامات وزارت بهداشت به چه کسی هشدار می دهند که در جمع هزاران نفر از مردم در داخل خانه می تواند گسترش ویروس.

این تجمع قرار است به زودی در 8 p. m. EDT.

Tulsa: یک خطر است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن قمار با یک رالی است که می تواند شکل مبارزات انتخاباتی خود

تنش بین تظاهرات کنندگان و معترضان که باعث تولسا شهردار G. T. به bynum به اعلام حکومت نظامی در اوایل هفته تا به حال محقق نمی شود که از بعد از ظهر جمعه. به bynum لغو حکومت نظامی در روز جمعه پس از صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازگشت به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان حمایت از تضعیف ملی و میدان نبرد انتخابات میان coronavirus تاثیر اقتصادی از خاموش کردن سفارشات و نژادی بخش است که دوباره پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود به زمین زیر زانو از یک افسر پلیس است.

یکی از معترضان دستگیر شد صبح روز شنبه در خارج از BOK مرکز. این تجمع اعتراضی تا به حال وارد یک "منطقه امن" در اطراف عرصه ایجاد شده توسط اجرای قانون است. این زن به خبرنگاران گفت: او تا به حال یک بلیط برای این رویداد اما گفته شد اجرای قانون است که او "خاطی و قانون شکنی."

پس از تحمل deluges و کوتاه مدت حکومت نظامی تهمت هواداران گفت: آنها آماده هستند برای رویداد اصلی.

"آن را فقط سرگرم کننده است. مردم از تمام زمینه های مختلف در اینجا و ما ساخته شده بسیاری از دوستان گفت:" اوکلاهما ساکن لورا Ashford. "من می خواستم به اینجا برای Juneteenth فقط تا آنجا که من می خواستم برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن."

حدود یک مایل و نیم در جنوب این تجمع Tykebrean Cheshier, 21, برنامه ریزی یک "تجمع در برابر نفرت" در جانبازان پارک یک رویداد او انتظار دارد که برای جذب تا به 6000 نفر از جمله برخی که نشان داده اند آنها را به سفر از سنت لوئیس و شیکاگو است.

Cheshier تاکید کرد که او نمی داند این رویداد مقابله با اعتراض هر چند از آن است که با توجه به محل در همان زمان به رئیس جمهور ارائه خواهد شد اظهارات خود را. او گفت: آن است که به عمد برگزار می شود در بخش دیگری از شهرستان.

"تجمع ما این است که به مردم یک راه به هنوز صدای در حالی که او را در اینجا," او گفت:. "مردم می خواهند یک محل که در آن آنها می توانند با خیال راحت."

– کورتنی سوبرامانیان نیکلاس وو و Oklahoman

 'حساس و جدا شده': Rev. Sharpton انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا Juneteenth جشن

Tulsa مقامات هیچ coronavirus طرح از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هنوز ارائه تولسا مقامات بهداشت با یک برنامه اجتماعی فاصله و یا کاهش خطر ابتلا به کروناویروس ساعت قبل از رئیس جمهور تنظیم شده است برای نگه داشتن مشخصات بالا تجمع در اکلاهما, شهرستان رسمی گفت.

Leanne استفنز سخنگوی تولسا در بخش بهداشت و درمان گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در بخش "دریافت کرده است هر گونه طرح است."

برخی از مقامات بهداشت محلی به نام برای تجمع برای لغو می شود به عنوان coronavirus موارد سنبله در سطح ایالت از جمله در تولسا. مقامات با BOK مرکز است که میزبانی این رویداد با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته مبارزات انتخاباتی, درخواست برای طرح آنها می تواند به اشتراک گذاری با محلی مقامات بهداشتی.

Tulsa شهردار G. T. به bynum گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که BOK مرکز مسئول پذیرش تجمع و هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد به اداره دما کنترل و توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست در این مراسم اما نمی خواهد حکم پوشیدن ماسک.

سخنگوی پسر Chipparoni گفت: هشتمین مرکز "نه شنیدن" را از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد یک طرح اجتماعی فاصله در این تجمع است.

Chipparoni گفت: مرکز کارکنان خواهد بود آموزش تجمع کنندگان به پوشیدن ماسک به عنوان آنها وارد ساختمان شدند و برای مدت زمان از این رویداد.

او گفت: این مرکز نیز تشویق اجتماعی فاصله برای این رویداد با decals بر روی زمین علامت گذاری 6 پا در فواصل خط سازش و خود را نشانه گذاری بر روی صندلی در این عرصه تشویق مردم به فاصله اجتماعی به عنوان آنها نشستم.

– نیکلاس وو

کمک ها: Oklahoman دیوید جکسونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن