مشخصات منابع آب و هوایی طوفان اقتصادی, گزارش بهتر از حد انتظار Q2 نتایج

لورا اشپزخانه ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:18 PM EDT Jul 23, 2020اقدامات مشخصات منابع در زمان در سال 2019 به ک

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

اقدامات مشخصات منابع در زمان در سال 2019 به کاهش و مدیریت هزینه های آن پرداخت می شود در زمان به چالش کشیدن.

مانند بسیاری از کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا مشخصات اجاره — که در عمل به عنوان یک شرکت تابعه از مشخصات منابع مستقر در بونیتا اسپرینگز — در زمان ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

اما پس از هدف قرار دادن یک "تغار" در کسب و کار به آرامی دوباره گفت: هارون Birnbaum شرکت مادر رئیس امور مالی در یک درآمد پخش پنج شنبه.

در سه ماهه اول این شرکت گزارش آن را تا به حال 10 درصد به 12 درصد از نیروی کار خود را در کردند و یا کاهش می یابد ساعت در مرکز بحران است. که دیگر مورد با توجه به بهبود روند کسب و کار در سه ماهه دوم با تنها یک گروه کوچک هنوز هم در کردند در درجه اول در آن سرگرمی عملیات Birnbaum گفت:

"ما به نظارت بر این روند نزدیک و انعطاف پذیری برای تنظیم به عنوان فعالیت های اقتصادی را بهبود می بخشد," او گفت:.

مشخصات دارایی های عمومی-داد و ستد شرکت گزارش مجموع درآمد حاصل از $368 میلیون دلار برای سه ماهه دوم از $475.1 میلیون سال پیش منعکس کننده رکود در کسب و کار ناشی از شیوع COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این شرکت هنوز گزارش سود سه ماهه از 2 میلیون دلار یا 7 سنت به اشتراک بگذارید. آن را به پایین به طور قابل توجهی از سال گذشته هنگامی که آن را به حال درآمد از $9.7 میلیون یا 33 سنت به اشتراک بگذارید.

تنظیم خالص درآمد — و نه از جمله هر یک بار هزینه یا سود — در آمد در $7.3 میلیون دلار و 25 سنت یک سهم از 16 میلیون دلار یا 55 سنت یک سهم در همان ماه در سال گذشته است.

نتایج ضرب و شتم وال استریت انتظارات.

به طور متوسط تحلیلگران انتظار کاهش 61 سنت به اشتراک گذاری در درآمد حاصل از $335.96 میلیون در میان همه گیر.

در پخش لری Silber, مشخصات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت انجام یک "کار عالی" کنترل هزینه ها با وجود چالش چهارم.

"کسب و کار ما مثل همه کسب و کار در شمال امریکا تا به حال برای مقابله با تاثیر به فعالیت های اقتصادی در سه ماهه دوم ناشی از فرمان خاموش شدن ناگهانی به کاهش تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. مستقیم و بی واسطه از تاثیر بر روی کسب و کار ما به عنوان عمده ترین مناطق شهری تعطیل شد, شد و بر خلاف رکود هر یک از ما قبلا تجربه کرده است. ما تا به حال به سرعت واکنش نشان می دهند به در محل قرار داده و رکود اقتصادی راهکار بیش از دو هفته به جای یک یا دو سال است که معمولا طول می کشد یک رکود اقتصادی شده است."

او اعتبار شرکت را سریع و موثر در پاسخ به بحران به یک تیم مدیریت با تجربه در سطح اجرایی و در این زمینه که به سرعت نقل مکان کرد به شدت هزینه-کنترل طرح و توسعه عامل جدید روش های ایمنی زیر را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل برای COVID-19.

"به عنوان یک ضروری ارائه دهنده خدمات ما در محل باقی مانده باز برای کسب و کار" Silber گفت. "و ما قادر به ارائه به مشتریان ما با اجاره تجهیزات و که در آن مورد نیاز است. ما افتخار می کنیم از اینکه چگونه تیم ما در پاسخ به ناگهانی و چالش های بی سابقه ای که ما غلبه با هم."

شرکت اجاره تجهیزات شامل همه چیز از earthmovers مانند بولدوزر و backhoes به ابزار قدرت از آموزش به اسلحه ناخن.

مشخصات سومین اجاره تجهیزات شرکت, خدمت, شمال امریکا می گوید آن است که مقیاس و منابع سرمایه برای ارائه یک آرایه وسیعی از تجهیزات برای طیف گسترده ای از مشتریان. که تنوع و گوناگونی خدمت کرده است مشخصات خوبی در میان همه گیر به عنوان آن را نمی کند, تکیه بیش از حد به شدت در درآمد حاصل از یک نوع از تجهیزات و یا مشتری Silber گفت.

"ملی ما حساب مشتریان نیز وزنی نسبت به خدمات ضروری و بسیاری از آنها فعال باقی مانده در طول خاموش شدن ناگهانی" او گفت:. "ما حسابهای ملی نشان 46 درصد از درآمد اجاره. این مشتریان هستند یک مزیت استراتژیک برای مشخصات با میانگین ارتباط بیش از 25 سال است."

در دیگر اخبار: مشتریان سو هرتز بیش از غلط سرقت, گزارش دستگیری در جرم و شبه جرم ادعا

اجاره تجهیزات قیمت گذاری باقی مانده است تقریبا مسطح در سه ماهه دوم با وجود رکود در بخش مشخصات کسب و کار.

این شرکت نسبت به بیش از 107 میلیون دلار کاهش در آن کل درآمد سال بیش از سال در درجه اول به 80 میلیون دلار کاهش در درآمد اجاره به دلیل کاهش تقاضا و نزدیک به 20 میلیون دلار کاهش در استفاده از تجهیزات اجاره فروش ناشی از تعطیلی خانه حراج — و تمرکز بر روی دیگر اولویت های کسب و کار.

در اینجا چند نکات برجسته دیگر از سه ماهه که نسبت به سال گذشته:

  • فروش ، عمومی و اداری هزینه های کاهش 22.7 درصد به $56.8 میلیون
  • هزینه بهره کاهش بیش از 26 درصد به $23.3 میلیون

برخی از پس انداز آمده اند از محدود کردن سفر و کاهش سایر هزینه های متغیر مانند اضافه کاری.

با راه: پس از هدف قرار دادن 'rock bottom' در ماه آوریل میان coronavirus همه گیر SWFL فرودگاه دیده می شود یک چشم انداز مثبت در تقاضای مسافر

این شرکت همچنین کاهش هزینه های سرمایه ای برای حفظ سرمایه در سه ماهه گذشته است.

این مشخصات اجاره تیم در ادامه برای نشان دادن حرفه ای و حالت ارتجاعی Silber گفت: کمک به این شرکت برای موفقیت در این آب و طوفان اقتصادی.

این شرکت همچنان به بهره مندی از سرمایه گذاری در آن تخصص کسب و کار که اجاره همه چیز از کمپرسور هوا به ژنراتور. این بخش در حال رشد کسب و کار خود کمک کرده است برای جبران برخی از کاهش دیده می شود در بخش های دیگر از مشخصات این عملیات به دلیل coronavirus.

برخی از روندهای مثبت این شرکت دیده می شود بیش از گذشته دو ماه ؟ سایت های ساخت و ساز در اکثر ایالت بازگشایی شد و ناوگان چپ بیکار در محل بازگشته است در اجاره و فیلم و تلویزیون تولید را آغاز کرده است به ظهور از نزدیک به چهار ماه وقفه.

رفتن به جلو, Silber تاکید کرد این شرکت دارای نقدینگی کافی از $1.2 میلیارد دلار ارائه این شرکت با انعطاف پذیری مالی آن نیاز به ادامه حرکت در این چالش محیط زیست و همچنین استفاده از هر فرصت های جدید است که ممکن است بوجود می آیند از آن است.

مشخصات ممکن است در واقع بیشتر کسب و کار در ماه های آینده, Silber گفت: به عنوان اجاره معمولا سرعت بخشیدن به طول اقتصادی slowdowns با توجه به کاهش قدرت خرید برای تجهیزات.

در دیگر اخبار: بررسی نشان می دهد نشانه هایی از بهبود در جنوب غربی فلوریدا اقتصاد

با وجود افزایش جدید COVID-19 موارد در چنین متحده به عنوان فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس در طی ماه گذشته مشخصات دیده است و نه هر pullbacks در بازارهای آن و یا هر گونه دیگران Birnbaum گفت.

"در آغاز COVID بحران برخی از بازارهای متفاوت رفتار به عنوان آنها رفت اما به عنوان ما شده است در حال آمدن به عقب و حتی با اخیر تجدید حیات برخی موارد — تمام بازارهای واقعا رفتار همان راه راست, در حال حاضر," او گفت:. "بسیار متوازن و همه به تدریج در حال حرکت به عقب به سمت بالا."

این شرکت همچنین به روز رسانی راهنمایی های مالی دوشنبه بر اساس تاثیر آن را دیده از این بیماری همه گیر است.

مشخصات در حال حاضر انتظار آن درآمد اجاره به پایین 10 ٪ تا 15 ٪ در نیمه دوم سال در مقایسه با همین زمان در سال پیش.

بر اساس این پیش بینی مشخصات پیش بینی خود تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک به در آمده $625 میلیون دلار به 650 میلیون دلار برای این سال است.

هزینه های سرمایه ای خواهد بود کمتر از اصل برنامه ریزی شده -- در $190 میلیون دلار به 210 میلیون — عمدتا به علت رکود در خرید و سرمایه گذاری در تجهیزات جدید.

وال استریت دوست game, این خبر: در یک روز که عمده بازارهای ایالات متحده بودند پایین 1 به 2% مشخصات سهام و تجارت بود که تا 3.4% در $36.68 با یک ساعت از معاملات چپ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن