مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پرداختن به پلیس سوء اما برخی از کارشناسان می گویند این کافی نیست

کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:09 PM EDT Jun 16, 2020واشنگتن – رئیس جمهو

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه که ارائه ادارات پلیس انگیزه برای اتخاذ استانداردهای جدیدی برای استفاده از نیروی پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار در دست مأموران اجرای قانون.

نظم همچنین خواستار ایجاد یک پایگاه داده ملی برای, اجازه به بخش پیگیری استخدام بالقوه با سوابق سوء استفاده و برای متخصصان بهداشت روانی برای پاسخ دادن در کنار افسران خواستار برخورد با بی خانمانی, اعتیاد به مواد مخدر و بیماری های روانی.

اما منظور اجرایی موفق به نشانی سوال از نژادپرستی نظاممند و فراگیر تغییر سیاست است که فعالان و برخی از پلیس کارشناسان می گویند بسیار مهم هستند به معنی عدالت کیفری اصلاحات.

کندال توماس یک استاد حقوق دانشگاه کلمبیا که با تمرکز بر روی مسابقه پلیس و قانون اساسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه هیچ تعهد به هر گونه اقدام جدی برای تغییر سیاست و تأکید چگونه اصلاحات است که هنوز متمرکز بر آموزش پلیس به جای امنیت جامعه.

"که منظور اجرایی نمی شد با هدف چیزی بیش از حفظ وضع موجود" او گفت:. "این است که مورد استقبال که سیاست های پایان تنبیهی پلیس آن را در مورد افزایشی اصلاحات را که تنبیهی پلیس قدرتمند تر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد تأکید مشکل او اغلب چهره آشتی دیدگاه های مختلف در یک مسئله فرهنگی است که عمیقا تقسیم این کشور است. او flanked توسط مقامات پلیس در باغ گل رز اما تا به حال ملاقات از قبل به بخش خصوصی با خانواده های قربانیان که حضور نداشت امضای. وی با تمجید از خانواده و عدالت وعده داده شده اما به سرعت منتقل شده به نرم افزار-اجرای قانون صحبت کردن امتیاز است که یک علامت تجاری از تجمعات انتخاباتی.

"به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده است."

او به نام خانواده "باور" که به دنبال عدالت برای آنها و در ادامه به توصیف پلیس به عنوان "شجاع" "فارغ از خود" و "شجاع است."

"آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "بدون قانون هرج و مرج وجود دارد."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اولویت بندی کمک های مالی فدرال از وزارت دادگستری به "دولت و سازمان های اجرای قانون محلی است که به دنبال و یا در حال دنبال اعتبار مناسب" در استفاده-از-نیروی استانداردها با توجه به سفارش. اما آن را نمی کند دستور که همه ادارات پلیس اتخاذ آن استانداردها.

نظم همچنین شامل ممنوعیت chokeholds به عنوان بسیاری از فعالان در خواست کرده اما می گوید پلیس تاکتیک استفاده می شود باید تنها در صورتی از زندگی در معرض خطر هستند.

"آمریکایی ها می خواهند نظم و قانون. آنها تقاضا نظم و قانون" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما نیاز به اجرای قانون و جوامع را به هم نزدیک نیست به درایو آنها را از هم جدا."

اما تهمت صرف زمان کمتر در تلاش برای پر کردن شکاف بین کسانی که دیدن سیستمیک نژاد پرستی در برخی از نیروهای پلیس و کسانی که احساس مرگبار درگیری هستند کار چند بد پلیس.

او استدلال کرد که "کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف" اما توضیح در عمق چگونه برای پیدا کردن زمینه های مشترک.

خیلی از پیشنهادات مطرح شده در این فرمان اجرایی شده اند پرداخته شده است توسط برخی از بیش از 15000 ادارات پلیس در سراسر کشور گفت: David Kennedy یک گونه که جامعه شناس در John Jay College.

"مردم در حال رفتن به در نگاه این و آن می گویند ممکن است کمک به یک کمی. و کمک به یک کمی در حال حاضر به اندازه کافی خوب نیست," او گفت:.

کندی گفت: به منظور سقوط کوتاه از نمایندگی نوع نمایشی حرکت سریع است که به دنبال تظاهرات بیش از فلوید مرگ و باعث تغییر سیاست در سراسر کشور است.

"این فوق العاده تغییر در احساسات عمومی و کنش در اطراف پلیس در چند هفته گذشته واقعا بی سابقه بیانیه ای که تعداد زیادی از مردم در این کشور دیگر نمی خواهد قرار داده تا با آنچه که پلیس در حال انجام," او گفت:.

"هدف این است که برای آوردن پلیس هم نزدیک با جوامع" یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: در یک تماس را به پیش نمایش ، "ما نه به دنبال پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس; ما به دنبال سرمایه گذاری بیشتر و تشویق بهترین شیوه است."

سفارش گردد در مشورت با مقامات اجرای قانون و نمایندگان خانواده های قربانیان قتل توسط پلیس, دولت, مقامات گفت.

توماس با اشاره به خانواده های قربانیان قتل پلیس با آنها مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ملاقات این مراسم بودند قابل ملاحظه ای غایب از این رویداد.

"جوامع از آن کسانی خانواده آمد و نمی شد با همکاری شرکای خود در شکلگیری آن فرمان اجرایی" او گفت:.

"آنها به عنوان نامرئی در آن فرمان اجرایی مراسم به عنوان جورج فلوید شده اند که حال برخی از شهروند با وجدان تصمیم به ایجاد یک ضبط ویدئو از قتل است."

کاخ سفید مشاور Ja'Ron اسمیت به خبرنگاران گفت: بعد از سهشنبه این بود: "تصمیم متقابل" برای خانواده و نه برای حضور در این مراسم است. او تحت فشار قرار دادند در نقد است که سفارش به آدرس نیست مسابقه.

"بسیاری از مردم می خواهم به آن را مورد نژاد اما واقعا در مورد جوامع و افراد" اسمیت گفت. "شما در حال تلاش برای رفع چیزی است که شما واقعا نمی تواند رفع, قلب, مردم, اما شما می توانید تعمیر قطعات فردی که در مقابله با مشکل واقعی است که دسترسی به فرصت است."

کندی بود سریع به اخراج از کاخ سفید, پاسخ به چرا نژاد پرستی بود نه خطاب

"این کمی مانند گفت: رزا پارکس بود در مورد خدمات اتوبوس," او گفت:.

هنوز معلوم نیست که چگونه به منظور به اجرا گذاشته خواهد شد اما مقامات دولت نشانه رهبران محلی و شهرداران خواهد بود مسئول برگزاری خود را در ادارات پلیس پاسخگو باشد.

بیشتر: چه 'پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس' چیست و چرا برخی می گویند 'اصلاحات' کافی نیست

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت در دفاع از اعضای جامعه اجرای قانون و گفت: پلیس سوء رفتار شد "کوچک" تعدادی از افسران.

"اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس فداکار و شجاع عمومی بندگان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که آنها با "خطر بزرگ است."

با به حداقل رساندن تعدادی از افسران که در تعامل با نیروی بیش از حد تهمت حاضر به اذعان مشکل در وهله اول با توجه به راشل Barkow کیفری-قانون استاد و معاون دین در دانشگاه نیویورک که توصیف به عنوان "پنجره پانسمان."

"او فکر می کند آن را یک 'tiny' تعداد بد افسران و فقط نادیده چگونه تمام ادارات و نیروهای چوب توسط افسران که در تعامل با نیروی بیش از حد," Barkow گفت. "وجود دارد یک پاتولوژیک ما در مقابل آنها ذهنیت در میان نیروهای پلیس و این دستور هیچ کاری نمی کند برای پرداختن به آن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها قاب بحث حزبی در نظر. او گفت باراک اوباما رئیس جمهور بود و نه حل مسئله و او قول داد تا به انجام بهتر از سلف خود. او نیز برگزار شد تا فشار از سوی برخی از چپ به "پال خواستار قطع بودجه دولت" ادارات پلیس در پی فلوید مرگ به عنوان "رادیکال و خطرناک است."

رئیس جمهور همچنین به نام در کنگره به تصویب قانونی که اختصاص بودجه به ترکیب کاخ سفید را از برنامه های.

آنچه که واجد شرایط ایمنی ؟ به عنوان کنگره بحث پلیس اصلاحات واجد شرایط ایمنی ظهور به عنوان کلید تقسیم موضوع

منظور می آید به عنوان کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال کار به تصویب نسخه های خود را از پلیس اصلاحات. آمریکا پرده برداری از یک لایحه در هفته گذشته که ممنوعیت برخی از تاکتیک های پلیس مانند chokeholds دستور دوربین های بدن و جلوگیری از "واجد شرایط ایمنی" که سپر افسران پلیس از دعاوی مدنی اگر متهم به سوء. سناتور. Tim Scott, R-S. C., که منجر جمهوری خواه تلاش و انتظار می رود که به پرده قانون در ایران به رهبری سنا در روز چهارشنبه گفت: پایان دادن به واجد شرایط ایمنی بود "nonstarter."

"برای تغییر فرهنگ شما نیاز به بخش پاسخگو باشد که آنها را به شکستن قانون و نقض قانون اساسی" Barkow گفت. "اما واجد شرایط ایمنی به معنی نیستند پاسخگو باشند."

فلوید درگذشت یادبود روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. این حادثه دستگیر شد و موجب اعتراض ملی پلیس و خشونت نژادی و بی عدالتی است. تظاهرات فوران در سراسر کشور و در سراسر جهان به رهبری ناگهانی حمایت از فشار نمایندگان مجلس برای رسیدگی به پلیس اصلاحات در هفته های اخیر.

توماس گفت: فلوید و دیگران قتل توسط پلیس نشان داد هیچ پاسخ جدی به مشکل خشونت پلیس در امریکا اتفاق می افتد بدون یک تغییر اساسی در اولویت است.

"آنچه ما نیاز نیست مراحل اما فراز" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن