مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با فلوریدا کلانترها بود که با حضور در کنفرانس با COVID مثبت همکار

Devan پاتل فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:50 PM EDT Jul 31, 2020فلوریدا کلانترها بود که با حضور در کنفران

توسط ABTINNEWS در 11 مرداد 1399

فلوریدا کلانترها بود که با حضور در کنفرانس این هفته با یک COVID-19-آلوده همکار ملاقات کرد بعد از ظهر جمعه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Volusia County Sheriff مایک Chitwood گزارش مثبت خود را تست فقط ساعت قبل از بیش از دو دوجین دیگر کلانترها ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن در فرودگاه بین المللی تمپا آسفالته.

ادامه مطلب: Volusia کلانتر مایک Chitwood تست مثبت برای coronavirus

Chitwood حضور داشتند فلوریدا کلانتر کنفرانس انجمن در اوایل این هفته در بونیتا اسپرینگز. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دیابت, ریک اسکات, دادستان کل اشلی مودی و ماموران اجرای قانون از سراسر کشور نیز در این کنفرانس است.

لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno که میزبانی این کنفرانس که آژانس سیاست Bonita Springs, ایستاده بود پشت ترامپ همراه با 14 دیگر کلانترها به عنوان برگ برنده ستایش آنها و اعلام کرد که او دریافت کرده بود "تن" خود را تایید. نه تهمت و نه کلانترها عینک ماسک. دو تا از کلانترها گفت: آنها شده بود سریع تست شده برای COVID-19 قبل از ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمعیت چند صد نفر بودند که نزدیک بسته بندی شده به جلو نگه داشتن قلم بر روی آسفالته جمعه تقریبا یکنواخت maskless, با توجه به کاخ سفید فشار استخر ، آنها ایستاده بود حدود 15 متری از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد در حدود 4 بعد از ظهر بعد از خروج از یک نیروی هوایی و قول داد که به حمایت از کلانترها در میان تماس های پلیس اصلاحات پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

"تا زمانی که من رئیس جمهور من هرگز پال خواستار قطع بودجه دولت خود را پلیس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با یک خط از کلانترها ایستاده در پشت سر او.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey و Pasco County Sheriff کریس Nocco تشکر تهمت خود را بی دریغ حمایت از اجرای قانون به عنوان آنها خود را تایید شده گشتند.

"در نظر من وجود دارد تنها یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال 2020 است که حتی می داند چه نظم و قانون به این معنی است که چرا ما همه اینجا ایستاده امروز آقای رئیس جمهور در حمایت از شما" Ivey گفت.

کروناویروس در فلوریدا: دولت گزارش مستقیم چهارم مرگ روزانه با رکورد 257

گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه در تمپا رویداد جمعه بود اما "اجتماعی فاصله از دیگران و با پوشیدن ماسک در حالی که حضور در جلسات امروز وجود دارد" به گفته یک سخنگوی. چاه شده بود "سریع تست شده برای COVID" با نتایج منفی "که پاک او را با رئیس جمهور" سخنگوی گفت.

DeSantis حضور داشتند این هفته کنفرانس بود اما نه در آسفالته جمعه. او برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک جمعه میزگرد در طوفان آمادگی با مغلوب ساختن پیشی جستن. کودی McCloud یک سخنگو با ولایت DeSantis در زمان قرنطینه اقدامات جدی در این کنفرانس اما وجود دارد هیچ نشانه ای از او با تعامل Chitwood وجود دارد.

Nanette Schimpf یک سخنگوی فلوریدا کلانتر انجمن تایید Chitwood آیا حضور در این کنفرانس اما گفت: بسیاری از حوادث لغو شد.

انجمن برآورد به طور متوسط از 530 مردم به طور معمول حضور در این تابستان کنفرانس که یکی از بزرگترین رویدادهای. اما به دلیل همه گیر در این سال به مراتب کوچکتر است.

"پس از این بود که کوچکتر جلسه کسب و کار آن کوتاه شد و حضور و غیاب کاهش یافت 75 درصد" Schimpf گفت: در یک متن.

Chitwood بود که در تمپا در روز جمعه گفت: شهر ساحلی دایتونای اخبار مجله که در بونیتا اسپرینگز کنفرانس او در تعامل با چهار یا پنج نفر در افتا و چپ این مراسم پس از سخنرانی خود.

Chitwood گفت که او عمدا نشسته در یک اتاق بزرگ و رفتن نیست نزدیک کسی. او گفت: برخی از افراد در این کنفرانس اتاق شد و با پوشیدن ماسک که اختیاری در سالن. اما او گفت: وجود دارد احتمالا در حدود 12 فوت بین هر فرد و او نمی پوشیدن ماسک وجود دارد.

در خبری دیگر: زن و شوهر فلوریدا بازداشت برای شکستن COVID-19 قرنطینه اعلام کرد یک "خطر فوری'

آن ناشناخته چگونه بسیاری از کلانترها در این کنفرانس اما هیچ دیگران گزارش کرده اند هر گونه علائم Schimpf گفت.

"من نمی دانم هر کس دیگری که بیمار است و یا احساس بد," او گفت:.

عکس از انواع کلانتر, صفحات رسانه های اجتماعی نشان می دهد نمایندگی از حداقل Flagler, Gilchrest, هرناندو, هندی, رودخانه, گاو دریایی, مارتین, St. Lucie, Polk و Wakulla شهرستانهای استان است. ذغال سنگ شهرستان کلانتر کوین Rambosk با حضور در کنفرانس این هفته بود اما نه در مجاورت نزدیک به Chitwood سخنگوی Karie Partington گفت.

سنت جانز County Sheriff دیوید شعار گفت: اخبار مجله که او صحبت می کرد با Chitwood در این کنفرانس بود اما احساس هر گونه علائم و او قصد ندارد به قرنطینه.

Schimpf گفت: روز جمعه مراسم انتخاباتی است نه در ارتباط با فلوریدا کلانتر انجمن.

امور عمومی کارکنان در Hillsborough شهرستان کلانتر دفتر گفت کلانتر چاد Chronister حضور نداشت کنفرانس و نمی شد پیش بینی شده برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه.

Marceno لی شهرستان کلانتر که میزبان این هفته کنفرانس روز جمعه گفت که آن را به طور معمول شامل کلانترها از همه 67 شهرستان فلوریدا. اما Marceno شرح داده شده در این جلسه به عنوان یک "اسکلت خدمه از کلانترها به دلیل COVID."

Hyatt Regency نارگیل نقطه توچال و آبگرم که در آن کنفرانس برگزار شد, حال اجباری ماسک سیاست در داخل. سازمان تنظیم جلسه به حفظ شرکت کنندگان در یک فاصله و جداول است که به طور معمول صندلی 10 یا 12 نفر تنها یک یا دو نفر Marceno گفت.

"بسیاری از جداول خالی بودند" Marceno گفت. "آنها قطع همه چیز را و همه چیز اجتماعی فاصله گرفته. آن را واقعی سخت است."

Marceno گفت: او می داند Chitwood اما نمی یاد اگر او در مجاورت نزدیک به او در این نشست است.

"من نمی توانم بگویم بله یا نه" او گفت:. "من نمی تواند به یاد داشته باشید به صداقت."

اما Marceno گفت که او آزمایش COVID-19 قبل از ملاقات او با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه. Marceno ایستاده بود به طور مستقیم در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ارائه در آسفالته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج شد نیروی هوایی.

"من به معنای واقعی کلمه فقط تست شده و من منفی بود," او گفت: در یک مصاحبه تلفنی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی اشاره کرد که در کلانترها نشست "من عینک ماسک. من شسته دست من. من اجتماعی فاصله گرفته."

به این دلیل که دفتر لی شهرستان کلانتر میزبانی این نشست وجود دارد دیگر اعضای آژانس در این نشست در کنار Marceno. او گفت که او نمی باید در هر برنامه ای به هر دستور اضافی احتیاطی سفارشات برای آن دسته از اعضای فراتر از COVID-19 پروتکل های آژانس در حال حاضر در محل.

"اگر کسی گفت که آنها به خوبی احساس نمی کنند کاملا" Marceno گفت. "دیگر از آن ما حرکت می کند."

کمک به این گزارش: Ryan میلز از اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروز کارلوس مونز از ساراسوتا هرالد تریبون, James Rosica از USAT امروز - فلوریدا سرمایه اداره و فرانک فرناندز و مت بروس از شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن