وزوز: دوم مرغ زیستن آماده برای باز کردن در میان coronavirus همه گیر

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Apr 25, 2020جان دیکس و مرغ زیستن شرکای کسب و کار شروع به کا

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

جان دیکس و مرغ زیستن شرکای کسب و کار شروع به کار خود را در مکان دوم سابق Madayne ساختمان در غرب ردینگ در اوایل ژانویه — بیش از دو ماه قبل از اقتصاد تعطیل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اما کار در رستوران جدید را متوقف کرده و دیکس گفت: آنها در آستانه باز کردن.

"من می دانم که بسیاری از شما فکر می کنم آن است که دیوانه برای من به باز کردن یک رستوران جدید در طول همه گیر اما من اجاره هنوز هم پرداخت می شود که برای ساختمان است. و وام من در زمان ساخت و ساز هنوز هم پرداخت می شود," Dix گفت.

دیکس استخدام 10 نفر و آنها باید شروع به آموزش.

"بنابراین ما در حال تلاش برای باز کردن در عرض دو هفته, اما شما می دانید که منوط به نهایی اجازه," او گفت:.

در پاسخ به همه گیر دیکس و شرکای خود را اضافه شده تحویل مواد غذایی خود را از اجاق کسب و کار. خدمات خوبی انجام داده و اجازه داده است این رستوران به استخدام برگشت تقریبا تمام 40 کارکنان که گذاشته شد زمانی که دولت stay-at-home منظور پایین آمد ماه گذشته دیکس گفت.

"خوب کمی از مردم در ساعت محدود, بنابراین ما در حال کشیدن آنها را به جدید مرغ زیستن به ساعت خود را پشت" Dix گفت. "اما با این که ما تا به حال به استخدام 10 نفر."

هیچ تضمینی وجود ندارد اما دیکس می گوید او نگاه کرد شماره اش و احساس اعتماد به نفس به اندازه کافی به آن را به من بدهید.

"من احساس می کنم ما یک فرصت خوب را نه تنها نگه داشتن افراد شاغل اما پرداخت اجاره و آب و برق و بدهی ها. برای من این خواهد بود که یک پیروزی" Dix گفت.

بحران بهداشت و درمان را مجبور رستوران در کالیفرنیا به اتاق ناهار خوری و ارائه را-تنها.

دیکس گفت: اصلی مرغ زیستن در اونا نهر جاده به خوبی انجام می دهند و با وجود دولت stay-در-خانه سفارش.

"مرغ زیستن است که احتمالا توسط یک حاشیه گسترده ای ما موفق ترین رستوران در حال حاضر گفت:" دیکس که با شرکای خود را خریداری رستوران در سال گذشته است.

از من خواسته دیکس در مورد بازگشایی شمال دولت در اقتصاد است. محلی مقامات منتخب رهبران کسب و کار و کارشناسان بهداشت و درمان آغاز شده و جلسه این هفته به بحث در مورد آن و نحوه آماده بود که دولت stay-at-home منظور اصلاح و یا حذف شده است.

"من فکر می کنم من درست در وسط. وجود دارد بسیاری از مردم که تا قطبی در مورد آنچه باید انجام شود," او گفت:. "من نه هل دادن به اقتصاد بازگشایی شد اما من به دنبال به جلو به سوی آینده و تشخیص دهند که ایجاد شغل کلیدی برای آینده است. ... من نمی گمان من رستوران لابی باز خواهد شد در حالی که برای."

مطالعه: چند دولت کسب و کارهای کوچک کردم بودجه

شما شنیده ام این گزارش فدرال برنامه در محل برای کمک به کسب و کار کارگران خود را پرداخت و باز بماند در میان coronavirus همه گیر به حدی از دست رفته خود را هدف کمک به کسب و کارهای کوچک.

چک برنامه حفاظت از پول در دو هفته. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا دور دوم کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک, a $480 میلیارد بسته است.

یک مطالعه توسط Business.org گفت: کمتر از 3% در مورد 113,000 از 4 میلیون کسب و کارهای کوچک در کالیفرنیا رو بودجه در دور اول.

"از آنجا که تامین مالی زد خیلی سریع بسیاری از ایالت ها با بزرگتر کسب و کار جمعیت مانده بودند با درصد کمی از وام مصوبات" این مطالعه گفت که در نگاه ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت داده ها.

ریک اسمیت مدیر عامل شرکت چیکو مبتنی بر سه شهرستان بانک گفت: مطالعه می کند ،

"نه همه در حال رفتن به دریافت این وجوه است. آن را نمی ممکن است. وجود ندارد به اندازه کافی پول" اسمیت گفت.

سه شهرستان بانک دریافت حدود 4000 برنامه های کاربردی 1,200 از آنها مورد تایید قرار گرفت و حدود 500 از کسانی که کسب و کارهای کوچک خود را دریافت کرده اند پول اسمیت گفت.

"کوچکترین درخواست ما برای $3,000. من احساسی ساخت که وام چون من شرط می بندم شما که مشتری واقعا نیاز به $3,000" اسمیت گفت. "نه این که شخص در انتهای دیگر نیاز نیست آن را بیش از حد. اما باز هم ما یک خیابان اصلی امریکا بانک است که در کل کسب و کار ما."

علامت فرانسیس مدیر عامل شرکت چیکو مبتنی بر دره طلایی بانک بیشتر بود شک و تردید از Business.org مطالعه و اشاره کرد که وجود دارد این است که آنقدر اطلاعات متناقض رفتن در اطراف.

آنچه فرانسیس آیا می دانید که بانک خود را قادر به دریافت 400 کسب و کار مورد تایید خارج از حدود 500 که اعمال خود را به بانک. متوسط چک برنامه حفاظت از وام دره طلایی بود $200,000.

"من فکر می کنم ما از سهم عادلانه از وام جمعا حدود 90 میلیون دلاری" فرانسیس گفت.

هر دو سه شهرستان و طلایی ولی در حال آماده سازی خود برای دور بعدی.

"این باور نکردنی بود. ما مشغول به کار بودند ساعت های طولانی در تعطیلات آخر هفته" فرانسیس گفت: از دور اول.

اسمیت می داند که دور دوم را با سرعتی بیش از حد.

"من ترس از آن است و به همین دلیل ما در حال تلاش برای آماده به عنوان ما می تواند صبح روز دوشنبه بنابراین ما می توانیم" اسمیت در روز جمعه گفت.

در ارتباط باشید.

'بازگشت به کسب و کار' دستورالعمل

با این نکته که بازگشایی کسب و کارهای محلی خواهد لولا در رژیم صهیونیستی. Newsom بلند کردن و یا تغییر دولت stay-at-home, بخشنامه, Tehama County مقامات بهداشت منتشر کرده اند "بازگشت به کسب و کار" دستورالعمل.

دستورالعمل وجود دارد برای کمک به تجار محلی که آنها استقبال مشتریان بازگشت, Tehama County Health افسر دکتر ریچارد Wickenheiser گفت.

کسب و کار باید کشف کنید اگر آنها می توانید چیزهایی مانند ایجاد ساعت کار انعطاف پذیر برای کارکنان برای کمک به ایجاد, اجتماعی, فاصله. متناوب قرار ملاقات ها و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل یک کسب و کار نیز می تواند کمک Wickenheiser گفت.

نمی آغوش گرفتن و یا لرزش دست و اگر یک مشتری به نظر می رسد بیمار Wickenheiser گفت: کسب و کار حق امتناع از خدمات.

برخی از دستورالعمل های بدون گفتن جمله مطابق با سطوح و در نظر گرفتن مواد ضد عفونی کننده در آغاز روز و پس از آن در هر ساعت یا بیشتر پس از آن.

و اگر شما کار کسب و کار مانند یک سالن مو در نظر بگیرید برنامه ریزی قرار ملاقات های آنلاین به جای دادن مشتریان انتصاب کارت Wickenheiser گفت.

Tehama County کسب و کار با سوالات می توانید تماس بگیرید 527-6824.

در ضمن در روز سه شنبه Siskiyou County هیئت ناظران را مورد بحث بازگشایی برنامه ریزی برای این منطقه است.

ادامه مطلب وزوز:

  • مارس 28 Costco نشست خواهد بود مجازی. در اینجا چگونه برای شرکت
  • Riverfront Playhouse مرحله اول بازی در تئاتر این تابستان
  • از ویسکی به ضد عفونی کننده دست, North دولت رسومات پر نیاز

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن