اولین روز مدرسه در ذغال سنگ با تاخیر یک هفته دانشجو تاریخ شروع در حال حاضر Aug. 19

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:03 PM EDT Jul 14, 2020از ذغال سنگ, مدرسه, مدیره به اتفاق آرا و اجم

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

از ذغال سنگ, مدرسه, مدیره به اتفاق آرا و اجماع در کار جلسه سه شنبه شب به فشار شروع سال تحصیلی یک هفته.

اولین روز مدرسه برای دانش آموزان برنامه ریزی شده بود برای Aug. 12 اما روز سه شنبه حرکت هل تاریخ شروع به اوت. 19 منطقه مدرسه سخنگوی چاد الیور گفت: در یک ایمیل.

او گفت: Collier معلمان هنوز در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار در اوت. 5. جدید معلمان در حال برنامه ریزی برای شروع کار در اوت. 3 با توجه به منطقه 2020-21 تقویم.

آخرین روز از 2020-21 سال تحصیلی برای دانش آموزان نباید تحت تاثیر تغییر در تقویم الیور گفت.

بیشتر: Collier مدارس رسمی هنوز جزئیات برنامه های برای باز کردن-به-درب انطباق

بیشتر: Collier مدارس مجازی در پردیس تابستان برنامه های مدرسه

ذغال سنگ سرپرست Kamela پاتون اعضای هیئت مدیره مدرسه گفت شنبه شب که یک هفته تاخیر ارائه خواهد زمان بیشتری را برای منطقه کارکنان با خیال راحت به آماده شدن برای شروع سال تحصیلی.

"به طور بالقوه این امر به ما زمان بیشتری برای PPE سفارشات به در آمده و توزیع می شود, همه چیز از ماسک برای علاقمندان به عینک های ایمنی و ضد عفونی کننده به طور بالقوه کلاس درس تقسیم" پاتون گفت.

از ذغال سنگ بازگشایی مدارس طرح برنامه ریزی شده است به چهارشنبه اعلام کرد.

"CCPS کارکنان نیز با استفاده از زمان توزیع لپ تاپ, قبل از اولین روز آماده شدن برای یک تغییر توزیع مواد غذایی در قطار, اتوبوس, رانندگان بر ایمنی جدید, پروتکل, آموزش معلمان در اجتماعی, آموزش عاطفی و تروما-اطلاع مراقبت ارائه eCollier آکادمی دانش آموزان و والدین با جهت گیری و برنامه ریزی برای امکان محوری به صورت تمام وقت از راه دور و یادگیری باید آن را تبدیل به لازم" الیور گفت.

بیشتر: ذغال سنگ شهرستان 2020 فارغ التحصیلان تمایز آماده برای آنچه در آینده

بیشتر: شمالی ذغال سنگ آتش اهدا پلاسما برای کمک به کسانی که مبارزه COVID-19

هیئت مدیره مدرسه را اجماع پس از بیش از یک ساعت از دیدگاه بسیاری از آن حمایت برای به تأخیر انداختن شروع سال تحصیلی و ادامه مجازی آموزش برای تمام دانش آموزان است.

هفته گذشته فلوریدا وزارت آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران دستور داد تمام مدارس برای بازگشایی در ماه اوت به خدمات کامل برای پدر و مادر که می خواهید برای ارسال از دانش آموزان خود را به آجر و ملات مدارس تمام وقت.

"همه تخته مدرسه و مدرسه منشور حاکم بر تخته باید با آجر و ملات مدارس حداقل پنج روز در هفته برای همه دانش آموزان" کورکوران منظور متحده است.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن