وزوز: منطقه خلیج گروهی اقدام به خرید کل بلوک در مرکز شهر ردینگ

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Jun 20, 2020منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که خریداری سابق رد

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که خریداری سابق ردینگ مسافرخانه ملک بزرگتر جاه طلبی.

در علاوه بر این به مخروبه سابق متل سایت Kirkorian توسعه خریداری مجاور Darkside دود مغازه ملک در خیابان کاج سابق و کامپیوتر تدارکات اموال در گوشه ای از بازار و لینکلن خیابان.

که کل شهر را مسدود کند.

Kirkorian پرداخت می شود کمتر از 2 میلیون دلار برای سه بسته با توجه به Shasta County, املاک ثبت شده.

"ما همچنان به اعتماد به نفس در ردینگ آینده. هنگامی که یک فرصت ارائه خود را به افزایش سرمایه گذاری ما ما نمی دریغ" کریگ لوند از Kirkorian گفت: من از طریق ایمیل. "در حال حاضر با تمام بلوک های گروه ما هیجان زده به مشارکت مثبت در مرکز شهر رنسانس به ویژه در انتهای جنوبی."

در واقع خیلی از مرکز شهر اخیر به خوبی توسعه متمرکز شده است در میدتاون و بخش شمالی شهر پیر هسته ای: ساختمان سفید (سابق تازی اتوبوس انبار); بازار (مرکز سابق Dicker بخش فروشگاه سایت); بلوک 7 (سابق کالیفرنیا, پارکینگ خیابان ساختار); پلاسر ارتفاعات; جدید Shasta County Courthouse; و بل پلازا (سابق بل اتاق اموال).

کار در تخریب ردینگ مسافرخانه آغاز شده است و Darkside ساختمان خواهد بود پاره کردن پس از کسب و کار بسته می شود بعد از این تابستان.

لوند گفت: آنها را نوسازی سابق کامپیوتر تدارکات ساختمان در سال 2001 به بازار سنت است و آن را در دسترس برای اجاره. ردینگ معمار رایان راسل از RAD Studio در حال انجام کار طراحی در ساختمان است.

این گروه همچنین در حال همکاری با کریس Haedrich از Haedrich & Co. Inc. ، که گوش دادن به بازخورد از جامعه در چه چیزی برای انجام با سابق متل و دود فروشگاه اموال.

"با کسانی که ایده های ما به دنبال به جلو به ایجاد یک مخلوط با استفاده از توسعه با فضای تجاری و مسکونی که جامعه می تواند افتخار" لوند گفت.

آنچه از Darkside?

با اموال او اجاره به کار خود دود فروشگاه به فروش می رسد Darkside صاحب بروس Bussard است که به دنبال یک مکان جدید در ردینگ.

Bussard که تاسیس کسب و کار در سال 1983 در حالی که او هنوز در دبیرستان گفت: این احتمالا سه تا شش ماه برای پیدا کردن یک خانه جدید.

پس از او انتظار دارد که در اوایل ماه اوت Bussard اذعان کرد که او احتمالا نمی خواهد پیدا کردن یک محل جدید قبل از آن.

بنابراین در این دوره Bussard را ذخیره موجودی خود از ردینگ در فروشگاه در رد بلاف و چیکو.

Bussard گفت: مکان جدید نیاز به مقدار زیادی از پارکینگ نمایشگاه به اندازه کافی فضا و ترافیک بالا دید.

"من نمی خواهم به هزينۀ," او گفت:.

The Darkside شده است در آن زمان خیابان کاج آدرس برای حدود 15 سال است.

"این شده است یک محل بزرگ است." "اگر من می توانستم در آنجا ماند در اینجا من می خواهم را به پرداخت بیش از آنها برای آن پرداخت می شود."

Bussard شده است به دنبال یک مکان جدید اما او گفت: این واقعیت که او یک فروشگاه دود خاموش کرده صاحبخانه. نکته جالب توجه این تعداد از مراکز نوار در ردینگ که مغازه ها دود.

"صحبت کردم به چند صاحبخانه و هر کس نمیخواهد یک smoke shop," او گفت:.

در ارتباط باشید.

Save Mart را اهدا نگه می دارد برنامه رفتن

با آن فروشگاه جدید در ردینگ نزدیک شدن به افتتاح Save Mart شرکت اهدا کرده است 6,232 پوند از مواد غذایی به شأن و بهداشت مواد غذایی بانک هدیه ای است که به کمک آن نگه داشته Brown Bag برنامه رفتن.

Shurla Lovejoy از کرامت بهداشت و درمان گفت: مواد غذایی کمک خواهد کرد که خوراک بیش از 2000 سالمندان در Shasta County هستند که در این برنامه است. سالمندان دریافت یک کیف قهوه ای پر از غذا یک بار در ماه.

بدون Save Mart را اهدا Lovejoy غذا بانک مدیر عملیات گفت: او به دنبال تعلیق آن برای چند ماه در حالی که او منتظر برای اعطای پول برای تبدیل شدن به در دسترس است.

"من نمی باید هر چیزی برای قرار دادن در کیسه های," او گفت:.

صرفه جویی مارت در ردینگ نیز شرکت خواهد کرد در تازه برنامه نجات, که توزیع مواد غذایی فاسد شدنی به امریکا در برداشت دوم وابسته در Shasta County است. FoodMaxx در ردینگ که آن هم متعلق به صرفه جویی مارت شرکت های, شرکت در برنامه است.

در ضمن Save Mart اهدا کرده است بیش از 15.000 دلار به سازمان های محلی در آماده سازی جدید خود را افتتاح فروشگاه.

این سازمان ها عبارتند از محلی 4-H باشگاه و عزت و سلامت متصل زندگی, Lassen, مدرسه ابتدایی Shasta County, نمایشگاه دام حراج Shasta County جستجو و نجات لاک پشت خلیج اکتشاف پارک و آرزوها برای رزمندگان جانبازان قرار گرفتند.

جدید Save Mart در نهر بوسیله اسباب گردنده بازار مرکز خرید شرق بزرگراه میان ایالتی 5 در نزدیکی گوشه ای از اونا نهر جاده و جنوب Bonnyview جاده انتظار می رود که در هفته های آینده.

ادامه مطلب وزوز:

  • 'ما می دانیم که صنایع ما در حال تغییر" در پی COVID-19
  • این آستین خالی ساختمان آماده است تا به استقبال کانزاس سیتی BBQ
  • از آن خواهد شد در حالی که قبل از جدید Costco باز می شود در ردینگ

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن