UCLA بهداشت خواستار سالم مردم برای اهدای خون

در مواجهه با انتقاد از کمبود خون اهدایی در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در وستوود و UCLA مرکز پزشکی سانتا مونی

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

در مواجهه با انتقاد از کمبود خون اهدایی در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در وستوود و UCLA مرکز پزشکی سانتا مونیکا سالم مردم خواست به خون.

حتی اگر لوس آنجلس صادر کرده است امن تر در صفحه اصلی به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 دادن خون مجاز است.

"اهدای خون ضروری محسوب می شود سرویس که معاف از امن تر در خانه, بخشنامه," گفت: دکتر سپیده دم بخش پزشکی, مدیر برای UCLA خون و پلاکت ، "بیماران مبتلا به سرطان بیماران دچار ترومای مادران ارائه نوزادان نوزادان متولد شده در وضعیت بحرانی و بيماران تحت عمل جراحی هنوز هم اغلب نیاز به تزریق خون."

برای اطمینان از ایمنی از اهدا کنندگان بخش گفت که این مرکز است "پس هر احتیاط توصیه شده توسط انجمن آمریکایی از خون بانک ها." بیشتر به ترویج ایمنی کارکنان و خیرین UCLA سلامت اهدا کنندگان را تشویق می کند به برنامه قرار ملاقات آنلاین جلوتر از زمان. این اجازه خواهد داد که خون مرکز به تلو تلو خوردن در قرار ملاقات ها و اجازه می دهد شش پا را از فضای بین اهدا کنندگان و کارکنان در لابی و اتاق.

شما می توانید برنامه ملاقات شما در UCLA Health وب سایت که در آن شما همچنین پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن و اقدامات ایمنی. اهدا کنندگان خون دریافت بلیط فیلم به عنوان بخشی از کمک مالی خود و واجد شرایط UCLA کارکنان می توانند در زمان خاموش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن