اقامت در خانه منظور مهار بازدید کنندگان در Whiskeytown; برعکس اتفاق می افتد

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 10:56 PM EDT مه 6 2020ماریا گومز مشغول به کار بوده است گذشته چند ماه در

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

ماریا گومز مشغول به کار بوده است گذشته چند ماه در کار مراقبت از مردم است. در بالا از آن, اقامت در خانه سفارش در محل پس از اواسط ماه مارس نگه داشته است او را از بیرون رفتن تا آنجا که او می خواهم.

اما نه شنبه. این ردینگ زن در زمان یک روز از کار و پریدند در کایاک برای دست و پا زدن در اطراف Whiskeytown دریاچه.

"من فقط عاشق طبیعت پس از آن احساس خوبی به دور شدن از کار و گرفتن یک استراحت" گومز گفت.

او رو به بیرون از اتاق اما نمی توانید به دور از همکاران ، رئیس دنی Kyle اندرسون پرداخت حدود نیمی از کارکنان خود را برای یک گروه کایاک سفر در دریاچه.

شاید او متوجه نیست اما پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر اقامت در خانه سفارش مارس در شمالی وزارت امور خارجه ساکنان واقعا نمی در خانه بمانند. مطمئن شوید که شما دیگر نمی تواند رفتن به سینما و یا غذا خوردن در یک رستوران و یا رفتن به کنسرت ها و دیگر حوادث است.

یک راه برای خارج شدن در حالی که فاصله اجتماعی

اما بسیاری از مردم مانند گومز در بر داشت در خارج از منزل در یک محل امن برای فرار از محدوده خانه و عمل اجتماعی فاصله.

که بخشی از دلیل که چرا ملاقات در Whiskeytown ملی منطقه تفریحی بود 13 درصد بالاتر از متوسط 10 ساله در ماه مارس گفت: جاش Goines های سرپرست در Whiskeytown.

"با COVID-19 و اقامت در خانه سفارش وجود دارد یک نیاز واقعی برای مردم به خارج و ما تا حد زیادی سعی در ماندن در دسترس" Goines گفت.

دفتر او تا به حال هنوز شمارش تا مارس بازدید, اما تعداد زیادی از مردم رفتن به پارک در ماه فوریه در مورد متوسط بود و در ماه ژانویه تعداد آنها بالاتر از حد متوسط است.

"من خواهد بود شوکه شده اگر ما نمی ماند در و یا بالاتر از ما اعداد طبیعی" او گفت: از آوریل بازدید به این منطقه است.

آنچه در مورد دریاچه شستا?: Coronavirus محدودیت اورگان دانشجويان بازدید

از مارس 18, Whiskeytown نیز چشم پوشی هزینه های ورودی برای استفاده بازدیدکنندگان در اطراف این دریاچه است. هزینه ها معمولا اجرا از 25 دلار برای یک هفته عبور هر وسیله نقلیه به 55 دلار سالانه منتقل می کند.

ترین روز-استفاده از مناطق در پارک باز است. اما Brandy نهر ساحل, یکی از محبوب ترین نقاط در اطراف دریاچه است که هنوز هم بسته است.

پیدا کردن تعادل

چرا که ساحل بسیار محبوب خدمات پارک ملی مقامات نیاز به کشف کردن یک راه برای اجازه دهید مردم در استفاده از ساحل و حفظ تراکم پایین به طوری که مردم می تواند همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله, Goines گفت.

وجود دارد می تواند مقدار زیادی از بازدید کنندگان این بهار و تابستان است اما Goines گفت که او هنوز هم با احتیاط در مورد پیش بینی.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به خوب, اما من نمی خواهم برای قرار دادن که خیلی به آن" او گفت:.

تیفانی Aymen بازدید Whiskeytown روز چهارشنبه با دو فرزند هفتم-گریدر و یک سوم کلاس. هر دو آنها مجهز به پروانه شبکه و مشغول تلاش برای گرفتن حشرات و مارمولک.

Aymen گفت: خوب بود به خارج و به بچه ها استراحت از گیر بودن در خانه.

"این بسیار سخت است به خصوص با مدرسه خود را بسته بودن. من به خانه از مدرسه آنها را" او گفت:.

یک عکس متفاوت در Lassen

در حالی که بازدید کنندگان را در تعداد بالا در Whiskeytown آن یک تصویر متفاوت را در انتهای شرقی Shasta County, که در آن Lassen آتشفشانی پارک ملی باقی می ماند بسته به تمام بازدید کنندگان گفت: پارک سرپرست جیم ریچاردسون.

در حالی که بسیاری از Lassen, بالاتر از 5000 متر در ارتفاع و آب و گرایش به کولر وجود دارد, شلوغ ترین ماه ژوئیه است. حتی اگر محدودیت ها برداشته آن ریچاردسون گفت: هنوز هم وجود دارد ممکن است تاخیر در بازدید کنندگان این تابستان با توجه به کوروناویروس.

"من فکر می کنم آن است که یک محافظه کار شرط می بندم که بازدیدکننده داشته است خود را در این سال," او گفت:. او نمی خواست به پیش بینی آنچه که در صد کاهش در بازدید از پارک ممکن است هر چند.

در سال گذشته وجود دارد 517,039 بازدید کنندگان برای Lassen, پارک, در حالی که وجود دارد 687,159 بازدید کنندگان برای Whiskeytown با توجه به خدمات پارک ملی داده است.

ریچاردسون گفت: کارکنان پارک در حال آماده سازی برای باز کردن در مراحل احتمالا برای اولین بار به کوهنوردان و دوچرخه سواران و سپس مناطق در ارتفاعات پایین تر از پارک ،

جاده را از طریق پارک پاک شده از برف اما کارکنان نیاز به رفتن را از طریق و روشن کردن درختان و سنگ ها و زباله های دیگر قبل از آن باز به ترافیک خودرو ریچاردسون گفت.

او گفت: خدمات پارک نیز انتظار جهت از مقامات در واشنگتن در مورد نحوه باز کردن پارک به عنوان COVID-19 دستورالعمل تغییر دهید. این که آیا آن را تحت تاثیر قرار تعداد بازدید کنندگان در طول فصل توریستی باقی مانده است دیده می شود اگر چه ریچاردسون گفت.

"این امریکا و مردم را وادار به واکنش نشان می دهند راه آنها می خواهند به" او گفت:.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-225-8226 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب