بونیتا اسپرینگز به پایان می رسد استقلال بعد با صدای

تادئوس ماست ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:03 PM EDT Jul 5, 2020نمونه استقلال روز آغاز می شود با یک رژه سفر به ن

توسط ABTINNEWS در 16 تیر 1399

نمونه استقلال روز آغاز می شود با یک رژه سفر به نمایشگاه به پایان می رسد و با یک گرند صفحه نمایش آتش بازی.

2020 چیزی جز معمولی است و بسیاری از جشن لغو شد در تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19. بونیتا اسپرینگز مقامات خلاق کردم و یک راه برای نگه داشتن هر دو نفر سالم و پایان روز را با صدای بلند.

یک درایو در آتش بازی و لیزر نشان می دهد, برای اولین بار در این شهرستان شد گردد با یک پارکینگ بزرگ برخی از فضای باز و کمی ابتکار و خلاقیت است. نشان می دهد بدون دردسر رفت.

"شب گذشته ما چهارم جولای جشن در بونیتا اسپرینگز یک موفقیت بزرگ بود," شهردار پیتر سیمونز اظهار داشت: از طریق ایمیل.

بیشتر: Beachgoers گله به بونیتا اسپرینگز فورت مایرز سواحل برای جشن چهارم جولای

بیشتر: COVID-19: خواسته ما 85 رهبران محلی اگر آنها با پوشیدن ماسک. تنها 1 گفت: هیچ

هزاران نفر از آتش بازی پوسته پر آسمان شب در حالی که مه برجسته لیزر نشان می دهد در طول نیم ساعت برنامه. سرنشینان در 700 اتومبیل نشسته در ناپل-فورت مایرز تازی و مسابقه پارکینگ spectating نشان می دهد. دیگران پیدا کردن یک محل در نزدیکی بسیاری و یا خیابان به تماشای نمایش.

تماشاگران خود را کوک رادیو 97.7 FM و گوش به Star-Spangled Banner, بروس اسپرینگستین را 'Born in the U. S. A.' و دیگر وطن پرست آهنگ ها همراه با هشدارهای مکرر به ماندن در وسایل نقلیه خود را.

"انطباق برای آنچه که ما را در, من فکر می کنم آنها یک کار بزرگ انجام داد" عضو شورای سابق مارتا سایمونز گفت. "ما لازم نیست که این بازی برای بچه ها, اما (مقامات شهر) تا به حال تقلا و قرار دادن چیزی با هم و آنها انجام یک کار بزرگ است."

ماه گذشته شورای شهر رای به نگه داشتن آتش بازی نشان می دهد در حالی که بسیاری از شهرستانها بودند لغو برنامه. مقامات شهرستان در حال غرق سنتی برنامه در مرکز شهر را در کنار رودخانه پارک در حمایت از بلند پروازانه تر و اجتماعی فاصله پسند گزینه یک درایو در آتش بازی و لیزر نشان می دهد.

"تیم ما در شهرستان سالن سزاوار ستایش برای قرار دادن این رویداد با هم برای جامعه ما امید دادن به ما و خانواده و دوستان و کودکان" پیتر سیمونز متحده است. "شور و شوق و غرور از جمعیت ایالات متحده آمریکا بر بالای در بزرگ شهر در امن و شیوه ای حرفه ای. تبریک بونیتا اسپرینگز و God Bless America!"

یک ترافیک مربا تشکیل شده که مردم رفتند به یک نقطه نشان می دهد. با وجود هشدار برخی از تماشاگران آویزان کردن ویندوز برخوردی خشن روبرو از طریق sunroofs یا سامانه در وانت تخت در حالی که با بهره گیری از منظره رنگ و چراغ.

"وجود دارد هیچ کامیون مواد غذایی و یا گروههای اما هنوز هم زمان زیادی را برای ما به هم به عنوان یک جامعه" مارتا سایمونز گفت.

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب