اسپانیایی استاد برنده جایزه کتاب فرهنگی با استفاده از زباله

Maite Zubiaurre استاد اسپانیایی و پرتغالی در UCLA کالج اعطا شده است سال 2020 Norman L. و Roselea J. گلدبرگ جای

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

Maite Zubiaurre استاد اسپانیایی و پرتغالی در UCLA کالج اعطا شده است سال 2020 Norman L. و Roselea J. گلدبرگ جایزه از دانشگاه واندربیلت مطبوعات برای او کتاب "صحبت کردن سطل زباله. فرهنگی استفاده از زباله." این جایزه به رسمیت می شناسد بهترین کتاب در زمینه هنر و پزشکی است.

در "صحبت کردن زباله" Zubiaurre به نظر می رسد در رد در مراحل اولیه آن زمانی که آن را هنوز هم بستر است که می توان در خیابان های شهرستان. او همچنین با تمرکز بر روی مهم غیر شهری صحنه: صحرا چشم انداز و لباس و موارد دیگر که مهاجران دور به عنوان آنها سفر خود را در سراسر مرز.

Zubiaurre دیگر کتاب عبارتند از "El espacio en la novela realista. Paisajes, miniaturas, perspectivas" یک کتاب در طول مطالعه از دیالکتیک فضا و جنسيت در اروپا و آمریکای لاتین رئالیستی داستان و از "فرهنگ وابسته به عشق شهوانی. اسپانیا 1898-1939" اولین رساله علمی است که تجزیه و تحلیل های متنوع تصویری و متنی نمایندگی, وابسته به عشق شهوانی در اسپانیایی فرهنگ عامه در طول به اصطلاح نقره ای سن بین سال 1898 و در سال 1936.

برخی از Zubiaurre مناطق از تجربه و تخصص شامل ادبیات تطبیقی جنسيت مطالعات شهری مطالعات فرهنگی, مطالعات اروپا و آمریکای لاتین رئالیسم و لاتین و لب به داستان. او همچنین نویسنده مقالات متعدد و انتقادی نسخه و همکاری سردبیر گلچین اسپانیایی اندیشه فمینیستی "Antología del pensamiento feminista español: 1726-2008."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن