Facebook, گروه, بخت آزمایی, چارتر سفرهای ماهیگیری; پول می رود به طور مستقیم به کاپیتان صدمه دیده توسط coronavirus

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:05 PM EDT آوریل 4 سال 2020در اواسط ماه مارس زمانی که COVID-19 شیوع

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

در اواسط ماه مارس زمانی که COVID-19 شیوع شروع به کار راه خود را به هر گوشه ای از اقتصاد آمریکا کودی هولکوم می دانستم که یکی از بخش کسب و کار رفتن به رنج می برند به شدت دریایی قایق منشور کسب و کار.

پس از او 17, ساحل Vero مقیم و مشغول به کار به عنوان یک همسر و یا کاپیتان در منشور قایق و خصوصی قایق. او به خوبی می داند که چگونه بی ثبات کسب و کار است. سفت وزش نسیم ملایم وزش باد از شرق می تواند به پاک کردن یک روز پرداخت. طوفان در دریای کارائیب می تواند کشتن یک ماه ارزش دستمزد, اگر نه بیشتر.

اما درست ناقوس مرگ برای برخی از ماهیگیری منشور کسب و کار است که شکست های اقتصادی. پرداخت یک منشور قایق کاپیتان $1000 به $1200 در روز برای ماهیگیری منشور نیاز به درآمد قابل تصرف.

بر خلاف دیگر اثرات هیچ کس نمی داند چه زمانی این تاثیر خواهد داشت.

هولکوم همراه با کمک از همسرش, بروک تاسیس یک Facebook گروه نجات به نام منشور قایق در اوایل ماه آوریل. صفحه را افزایش می دهد بودجه برای منشور قایق کاپیتان و خانواده خود را با اعطای یک منشور سفر ماهیگیری از یک تصادفی طراحی شده است.

چگونه کار می کند ؟

"من و همسرم پیشنهاد ما آن را مانند یک فوتبال, استخر" هولکوم توضیح داد. "بنابراین ما به فروش 75 شانس برای 25 دلار در هر. یک نفر برنده خواهد شد به طور تصادفی و دریافت یک سفر ماهیگیری در قایق منشور."

برای کسری از چه مقدار آن معمولا هزینه های یک ماهی گیر می توانید لذت بردن از هیجان سفر به گرفتن و انتشار sailfish و یا گرفتن و نگه داشتن هامور, رباینده, kingfish, wahoo یا mahi mahi.

ماهیگیران تفننی که خرید شانس انجام این کار با ارسال پول از طریق پی پال Venmo یا Zelle به طور مستقیم به هر یک کاپیتان حساب هولکوم گفت. که در راه وجود دارد هیچ سوء ظن و یا دست زدن به پول.

هولکوم به نام سروان. پاتریک قیمت جنسن بیچ صاحب DayMaker منشور از Sailfish مارینا در استوارت به خود خوکچه پس به صحبت می کنند. پس از ترویج این برنامه به مدت دو روز شانس فروخته شده در 28 دقیقه. برایان گراهام از پالم سیتی برنده سفر خواهد بود که مرتب در یک تاریخ آینده بین گراهام و قیمت.

این رویداد مطرح $1,875 برای قیمت ، ایران فروش قایق بادبانی' کریستوفر کوک از استوارت اهدا اضافی $1,000 به عنوان یک حامی. هولکوم گفت: بسیاری دیگر از حامیان پیوست برنامه با بسیاری از اهدای 100 دلار برای هر منشور قایق کسب و کار انتخاب شده است.

"این قطعا کمک" قیمت گفت. "من فکر می کنم این واقعا چیز زیادی در او ایجاد شده است. یکی از بهترین بخش این است که کسی به ماهی 25 دلار."

قیمت گفت: به او پرداخت شده بود آن روز. او تخمین می زند کسب و کار خود را از دست داد $40,000 در شش هفته گذشته. حتی اگر ماهیگیری یکی از فعالیت های است که نمی شد ممنوع توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یا گنج در سواحل شهرستانهای بسیاری از ماهیگیران تفننی لغو سفر ماهیگیری با توجه به COVID-19 اثرات آنها رنج می برد. قیمت نیز نگران آینده خود را کسب و کار.

"به طور معمول در حال حاضر من 80% رزرو در ماه ژوئن و ژوئیه آینده" قیمت گفت. "من فقط پنج سفر رزرو در حال حاضر."

اگر وجود دارد یک فعال طوفان فصل پاییز امسال و یا خشن آب و هوا در پاییز و زمستان به عنوان آن را در سال گذشته کسب و کار خود را حتی بیشتر رنج می برند.

پس از موفقیت اولین طراحی Holcombs دوباره آن را انجام داد. مارس 22, یکی ماهی گیر خوش شانس برنده یک سفر به ماهی با گل شهرستان منشور از ریویرا بیچ با پورت سنت لوسی سروان. کارل Torreson.

دوشنبه در نجات قایق منشور Facebook صفحه هولکوم اعلام خواهد کرد که Miami-Dade County منشور قایق کسب و کار انتخاب خواهد شد برای آینده نقشه کشی. فروش شانس باز خواهد شد در 8 p. m. دوشنبه. نقاشی کنند Facebook در 8 p. m. دوشنبه.

هولکوم گفت: او solicits برنامه های کاربردی از کاپیتان و لیست دستورالعمل های دقیق در Facebook صفحه از آنچه مورد نیاز است. او کامل پروسه بررسی به منظور بررسی منشور کسب و کار به طور کامل مشروع قبل از انتخاب آن به عنوان یک پتانسیل ذینفع.

هولکوم قصد دارد برای انجام یک برای یک Monroe County منشور قایق کاپیتان در هفته آینده. او هیچ برنامه ای برای زمانی که موسسه خیریه تلاش به پایان خواهد رسید.

این هولکوم خانواده شده است به برکت دادن به روح. بروک آغاز شده تا روز شکرگزاری غذا خیریه چند سال پیش. است که به یک درخت کریسمس برنامه کمک مالی. در پاییز گذشته کودی پیشگام Abaco تسکین داد, لگد زدن آن یک روز کامل قبل از کشنده بادهای طوفان دوریان رسیده بیرونی جزایر باهاما.

"من ایجاد Facebook برای Abaco تسکین داد و دریافت تماس از Dominick لاکومب که همچنین به صفحه اول آن مانند" هولکوم گفت. "اولین چیزی که گفت این بود" هر آنچه که در آن است رفتن در داخل سر خود من است.' '"

لاکومب اهدا استفاده از ساختمان ها و اموال در آمریکا سفارشی قایق بادبانی در استوارت برای دریافت منابع برای کشور جزیره. هولکوم سازمان تدارکات برای بیش از 6 ماه به استقرار لوازم مورد نیاز به طور مستقیم به ماریانای شمالی است که سخت ترین ضربه و جلوگیری از اجازه دادن به مواد به فاسد دست.

این Holcombs به تازگی تصمیم به ترکیب برخی از این موسسه خیریه و تلاش گسترده تر 501(ج)3 غیر انتفاعی به نام ساحلی امید.

ماموریت بیانیه خوانده شده در قسمت: "ما به خانواده های ساحلی امداد کمک و امیدوارم که در طول زمان نیاز است."

اتصال ماهیگیران تفننی با منشور قایق کاپیتان در زمان خود از نیاز است فقط یکی از راه های دستیابی به این هدف است.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن