'ساده و در دسترس و سرگرم کننده': آموزش کارشناسان راهنمایی برای والدین

Parents در سراسر کشور در حال مبارزه با آنها چگونه می تواند نزدیک به جایگزینی معلمان در حالی که جدید کروناویروس

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

Parents در سراسر کشور در حال مبارزه با آنها چگونه می تواند نزدیک به جایگزینی معلمان در حالی که جدید کروناویروس نگه می دارد فرزندان خود را در مدارس بسته شده است. حتی پدر و مادر با تجربه تدریس خواهد شد به شما بگویم که این یک چالش است.

اما آنچه که آنها ممکن است همچنین به شما بگویم این است که بهترین چیزی که انجام نمی برگه یا مقالات, اما نگه داشتن آن ساده و پیدا کردن زمان را به بازی.

دانشگاه UCLA Center X مستقر در دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش و اطلاعات مطالعات خانه را به پروژه های متعدد است که تمرکز بر آموزش و حمایت از public school معلمان است. در حال حاضر که برنامه های توسعه حرفه ای باید تجدید سازمان به آنلاین بسیاری از این پروژه ها نیز تجدید نظر منابع خود را برای پدر و مادر گرسنه برای راهنمایی — و برای اطمینان که ممکن است در تقاضا.

چندین مرکز X مدیران پروژه به ذکر است که اکثر پدر و مادر در حال غرق. پدر و مادر با چند کودکان در سطوح مختلف درجه تنها پدر و مادر, پدر و مادر هنوز کار full time یا حتی در خارج از خانه و بسیاری دیگر پدر و مادر و سرپرستان ممکن است دستکاری بیش از حد بسیاری از مسئولیت ها به زمان زیادی برای آموزش آنها گفت.

"به یاد داشته باشید که پدر و مادر تبدیل نمی کند معلمان هنگامی که مدارس تعطیل شود. پدر و مادر همواره فرزندان خود را برای اولین بار معلمان گفت:" Tunette پاول رئیس دانشگاه UCLA پدر و مادر توانمندسازی پروژه. مادر سه است اتمام درجه دکتری خود را در شهری تحصیل در حالی که مصرف در چالش های اضافه شده از کار از خانه با او 5-, 8 - و 10-سال-پسران.

"وجود دارد بسیاری از منابع و لینک های که پدر و مادر نمی دانم چه به کلیک بر روی و از حد خواسته شده است از آنها. در حال حاضر ساده است اول" پاول گفت.

آن را ساده نگه دارید

آن را OK اگر در حال حاضر شما نیاز به تمرکز بر روی پایه رفاه, مرکز X ، نگه داشتن خانواده خود را تغذیه, نگرانی در مورد اندازه کافی آغوش به جای جلوگیری از بیش از حد screen time و پیدا کردن راه هایی برای درگیر کردن کودکان در روزمره وظایف خانواده برای افزایش زمان آنها می توانند با شما صحبت چه که ساخت وعده های غذایی و یا صحبت کردن در مورد تلویزیون. اگر شما زمان را برای بیشتر است که در زمانی که مرکز X کارشناسان می خواهید به ارائه راهنمایی های خود را.

"وجود دارد نه یکی جواب اما آموزش در خانه را ندارد به مانند تدریس در مدرسه" پاول گفت. "بچه ها مجبور به نشستن در میز و هر روز ندارد به همان نگاه. به عنوان پدر و مادر ما هدف باید ساده و در دسترس و سرگرم کننده است."

در میان چیزهای دیگر او پسر او را در حال تماشای یک فیلم مستند از او می خواهم به دنبال به جلو به. او از آنها خواست به یادداشت ها و مکث ویدیو گهگاه به بحث در مورد واژگان و تاریخ است. او از آنها خواست تا برای ایجاد یک پروژه خلاقانه در مورد آن پس از آن نشان می دهد که نوشتن یک آهنگ رپ و یا شعر خود را با استفاده از دستگاه های از مدرسه و یا انجام یک نقاشی. او توصیه می کند تلاش این کار را با نشان دادن خانواده در حال حاضر ساعت هم به عنوان به خوبی.

"آن را متفاوت از آنچه که بچه های من استفاده می شود به, و آنها را به عنوان نا امید در مورد نوشتن به دلیل آن را سرگرم کننده" پاول گفت.

ساده ریاضی: ثانیهidden در چشم ساده

در حال حاضر تدریس نمی باید در مورد برنامه ریزی چیزی جدید گفت: Janene بخش و کارن Recinos, یکssociate مدیران UCLA ریاضیات پروژه.

"هنگامی که من تا به حال بچه ها من کاملا تلاش برای oveتومانtructure," بخش گفت. در حال حاضر مادر به 15 و 17 ساله او خواسته او صرف زمان بیشتری را به دنبال ریاضی در زمان پخش و زندگی روزمره, آیا, اندازه گیری مواد, بازی, کارت بازی و یا سازماندهی اسباب بازی مجموعه.

"نگاهی به تجارب شما در حال حاضر داشتن و پیدا کردن فضاهای زندگی روزمره خود را که در آن شما می توانید دعوت بچه ها به فکر کردن در ریاضی," او گفت:. "اما مهم تر از فقط بازی و بازی در برخی بیشتر. بچه ها یاد بگیرند خیلی از طریق بازی است."

"شما در حال انجام ریاضی در همه زمان ها" گفت: Recinos که ایجاد توازن میان نیازهای او 8 و 6 ساله در حالی که 1 ساله می آموزد به راه رفتن. "شما در حال فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از دستمال مرطوب شما می توانید استفاده کنید هر روز زمان گفتن و اندازه گیری زمان روی صفحه نمایش. دعوت از بچه های خود را به اطلاع ریاضی خود را و سپس اجازه دهید آنها را منجر شود و سوال بپرسید."

انجام "شمارش مجموعه" یکی دیگر از راه های آسان به ریاضی را به روز گفت: آنجلا چان Turrou یک پژوهشگر ارشد با UCLA ریاضیات پروژه و مادر یک پسر 4 ساله. در آن ابتدایی ترین سطح آن را به معنای واقعی کلمه به درخواست بچه ها به تعداد یک گروه از اقلام است. در صفحه اصلی این ممکن است یک عرشه از کارت های بازی شل و مداد رنگی و جوراب — شما نام آن را. برای جوانترین کودکان, آن را در مورد کار در شمارش یک به یک است اما همانطور که کودکان رشد می کنند, آن را در مورد دیدن چگونه آنها پیگیری از آنچه را به آنها شمارش و سپس با دیدن آنها یاد بگیرند به گروه و تعداد twos سپاس و بالاتر است. کودکان بزرگتر ممکن است حتی می خواهید برای نوشتن معادلات ریاضی نشان می دهد که چگونه آنها شمارش می گویند پنج جعبه از 250 مقاله های ویدیوئی به علاوه شش انبوهی از 20 کاغذ سست کلیپ Turrou گفت.

"شمارش مجموعه بسیار آسان برای انجام در خانه و آنها در نظر گرفته می شود کودک به رهبری" Turrou گفت. پدر و مادر می توانند یاد بگیرند که بیشتر از UCLA ریاضیات پروژه چهار دقیقه ویدیو در مورد شمارش مجموعه.

این سخت است برای بسیاری از والدین برای پیدا کردن زمان در حال حاضر بخش اذعان کرد و روابط با کودکان و نوجوانان باید اول آمده است. اگر زمان برای ریاضی به سادگی فرصت را به فکر می کنم ریاضی و سوال در مورد چگونه بچه ها را در حال فکر کردن در مورد اعداد, او گفت:.

"و اگر بچه خود را می گوید, 'سوالات بیشتری,' پشت خاموش" Recinos گفت. "می دانم که زمانی که برای یک استراحت و بازی است. شما انجام می دهند به اندازه کافی. جشن یک بازی با بچه های خود را که آنها در پایان بدون ناله. مطمئن شوید که شما'دوباره به آغوش."

ساده علوم: Notebooking و سوالات

UCLA پروژه های علمی به یاد پدر و مادر است که تفاوت بین بازی و علم است که نوشتن آن را پایین. "یک نوت بوک است که واقعا یک راه خوب برای کمک به بچه ها بود بازتاب" گفت: Jon Kovach, پروژه مدیر موقت.

"این بسیار در مورد ساخت یک سند اما در مورد داشتن فضا برای کار کردن تفکر خود را," او توضیح داد. نوت بوک و می تواند بچه ها را تشویق به نوشتن و یا رسم مشاهدات خود را و پس از آن به آمده تا با یک لیست از سوالات پاسخ داده نشده و آنها هنوز هم Kovach گفت:, "like, 'چرا شعله در اجاق گاز, آبی, اما در کوره آن را نارنجی ؟ ' و حرکت از " من تعجب می کنم آنچه که نام این پرنده است' به 'من تعجب می کنم که چگونه پرندگان پرواز.'"

پدر و مادر می تواند بچه ها را تشویق به آمده تا با نظریه ها در مورد پاسخ های خود را و سپس سوال بپرسید و یا با فشار به عقب برای کمک به کودکان و نوجوانان روشن کردن ایده های خود را.

"شما لازم نیست به دانستن پاسخ به آنها را بپرسید یک سوال" Kovach گفت. "یکی دیگر از فعالیت های ساده شما می توانید انجام دهید این است که اجازه می دهد آنها را به چیزهای اساسی از هم جدا و چطور کار می کنند. آنها را به برخی از قلم جدا و مقایسه آنهایی که در حال ساخته شده متفاوت و یا تعیین کنید که چه قطعات برای. اگر آنها شجاع آنها می توانید آنها را به عقب با هم."

ساده و مطالعات اجتماعی: ثانیهousehold تاریخچه

دانیل دیاز, مدیر UCLA تاریخ–جغرافیا پروژه و پدر یک kindergartener و یک دانش اموز دوم فکر می کند پدر و مادر باید بدانید که آن را OK به طرح و OK را احساس می کنم مثل چیزهایی که نمی خواهید با توجه به طرح.

"این واقعا به چالش کشیدن و من و همسرم در حال سابق دبیرستان معلمان" دیاز گفت. "یکی از چیزهایی که ما در حال شنیدن از پدر و مادر که ما با کار است که آن را فقط بیش از حد."

اما برای پدر و مادر که نیاز به راه های بیشتری برای پر کردن کودکان زمان سازنده فقط نگاهی به اطراف خانه دیاز گفت.

"پخت و پز ارائه می دهد ریاضی, اندازه گیری, زیر جهت و سواد" او گفت:. "نیز وجود دارد تاریخ در صفحه اصلی. نگاه برای خانواده عکس و ترکه و گفتگو در مورد که در آن کسانی که همه چیز آمده است. به شخصی درس تاریخ."

والدین می توانند با استفاده از خانه خود و یا محله ای برای آموزش جغرافیا. "کودکان و نوجوانان می توانید نقشه برای ساخت خود آگاهی فضایی" دیاز گفت. "آموزش ندارد به آمده از یک طرح درس فقط یک مکالمه است. و زمانی که همه چیز با شکست مواجه, KCET را PBS برنامه نویسی است یک گزینه خوب برای پدر و مادر می دانم که وجود دارد حداقل برخی از یادگیری اتفاق می افتد."

ساده برنامه: Read را می شکند و کشش

Shervaughnna اندرسون-برد مدیر دانشگاه UCLA کالیفرنیا خواندن و ادبیات پروژه سیاهی اهمیت یک برنامه. به عنوان مادر چهار کودک در سن 4, 12, 14 و 16 او اشاره می کند که برنامه ها آسان تر از انجام گفت. اما برای او یک برنامه همچنین بدان معنی است که زمان برای همه به استراحت.

"داشتن یک برنامه کافی می شکند و فرصت برای جنبش و حضور ذهن حیاتی است" اندرسون-برد گفت. و البته پیدا کردن زمان برای خواندن در طول روز چه با فصل و یا صفحات آن داستان اشپزی یا کمیک. "و شرکت در یک گفتگو در مورد خواندن یا نقطه چیست؟"

اما به عنوان دیاز یادداشت آن را OK اگر برنامه نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. پاولاز پدر و مادر پروژه توانمندسازی توصیه می کند که والدین کودکان خود را برای کمک به طراحی روز مدرسه که ندارد به نگاه همان در هر روز است. و معافیت نیست فقط برای بچه ها, پاول گفت.

"خانه تبدیل شده است و همه چیز در حال حاضر مدرسه, دفتر, پارک, موزه, باغ وحش رستوران" پاول گفت. "این مهم است که پدر و مادر برای گرفتن یک استراحت بیش از حد. من تا به حال یک روز هنگامی که آن را بیش از حد بود برای همه ما و ما نمی مدرسه آن روز. ما در زمان مراقبت از خودمان است. که شما را ندارد و کمتر از. شما اذعان کرد که چگونه شما احساس چگونه بچه های خود را احساس و نشان داد یک راه برای کنار آمدن. کسانی که 'مهارت های نرم افزاری' نیست آموخت زیادی در مدارس و پدر و مادر فرصتی برای آموزش آنها در حال حاضر."

بسیاری از والدین نگران هستند که آیا فرزندان خود در حال یادگیری به اندازه کافی و اینکه آیا آنها ممکن است backslide, پاول گفت. اما کودکان و نوجوانان نیز در یک زمان مدرسه با پدر و مادر خود را.

"اجازه دهید ما تغییر تفکر" پاول گفت. "پدر و مادر هرگز متوقف بودن در میان فرزندان خود معلمان است. بعضی از بچه ها شکوفا خواهد شد. و هیچ یک از ما در این تنهایی. همسایگان خود را در مدرسه در منزل. دوستان خود را در مدرسه در منزل. ما همه در این با هم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن