حتی بدون کشتی های خارجی در بندر فورت پیرس قوانین فدرال محافظت در برابر COVID-19 گسترش

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:38 PM EDT May 13, 2020ST. لوسی شهرستان — برای اولین بار در حاف

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

ST. لوسی شهرستان — برای اولین بار در حافظه اخیر بندر فورت پیرس کامل است.

اما این خبر می آید و در میان همه گیر ناشی از رمان coronavirus و مقامات شهرستان در حال مواجهه با حفاظت از پورت ادامه دارد در حالی که به سمت هدف خود را از بودن یک hub برای مگا قایق بادبانی refits.

از روز شنبه وجود دارد 355 تایید COVID-19 موارد در Treasure Coast سنت لوسی حسابداری 156 از آنها با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت در سنت لوسی شهرستان است.

این شهرستان که دارای پورت و عمل به عنوان بندر اقتدار است پس از پروتکل توسعه یافته توسط U. s. Coast Guard, U. s. گمرک و حفاظت مرزی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت محلی مقامات.

بیشتر: DIY ماسک ارائه برخی از حفاظت در برابر COVID-19 و بسیاری از آنها در حال ساخت در ساحل گنجینه

بیشتر: 'آن': Coronavirus بازی ساحل گنجینه سالمندان از مدل باند, سفر و شاید فارغ التحصیلی

مقامات شهرستان باید اضافه نمی سلامت اضافی کنترل بر کسانی که پس از رسیدن به بندر و پیروی از دستورالعمل های صادر شده توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مراکز کنترل بیماری و گارد ساحلی شهرستان سخنگوی اریک گیل گفت.

کارخانه کشتی سازی تعیین شده ضروری خدمات تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' stay-در-خانه سفارش می پرسد که هر کسی در دولت به توقف سفر غیر ضروری.

چهار کشتی در بندر مستقر شده اند در اینجا از ماه مارس هفته قبل از اولین COVID-19 مورد گزارش در Treasure Coast گفت: Robert MacKeen حیاط مدیر Derecktor Ft. پیرس کشتی سازی که در عمل بندر.

"در حالی که ما متری طبقه بندی شده توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده به عنوان ضروری آن است که کسب و کار به طور معمول در Derecktor," MacKeen گفت. "Derecktor کشتی سازی ارزش های سلامت و ایمنی همه ما در حال انجام بخشی از ما را در آغوش تغییرات در محل کار به عنوان همه ما در تلاش برای دریافت از طریق این سابقه ،

مگا قایق بادبانی نیست دریانوردی از بنادر در نیویورک و یا اروپا و نقاط مهم از coronavirus عفونت. Derecktor مقامات کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد عروق و یا امتیاز خود را و یا منبع با استناد به محرمانه بودن توافق با صاحبان آنها.

هیچ کشتی از بنادر خارجی در حال برنامه ریزی برای رسیدن به بندر, مقامات گفت.

بیشتر: آیا تخلیه طوفان پناهگاه باز در میان coronavirus اجتماعی فاصله?

"همیشه وجود دارد که پتانسیل یک قایق بادبانی تغییر از جنوب فلوریدا به گنج ساحل ارائه تمام خدمه سالم هستند و باید با پیروی منتشر شده USCG CDC و DHS مورد نیاز برای دریانوردان" MacKeen گفت.

Derecktor است که نیاز به پوشیدن ماسک صورت در مرکز آن و کاهش نیروی انسانی را ضروری پرسنل و کارکنان دیگر به کار از خانه. فروشندگان خواسته شده را به حالت تعلیق غیر ضروری و بازدید از امکانات و یا به مراجعه فقط با تعیین وقت قبلی.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن