یکی دیگر داغ روز آینده پس از ورو بیچ مجموعه رکورد 94 اما کولر روز جلوتر

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:09 PM EDT مه 6 2020بعد از تنظیم یک رکورد سه شنبه یکی دیگر از

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

بعد از تنظیم یک رکورد سه شنبه یکی دیگر از گرم در روز است و پیش قبل از اینکه ضعیف جبهه سرد به ارمغان می آورد کمی خنک درجه حرارت به گنج ساحل به آخر هفته.

درجه حرارت در ورو بیچ ضربه 94 سه شنبه دو درجه گرمتر از قبل ضبط 92 مجموعه در سال 1947.

تحت آفتابی آسمان درجه حرارت افزایش می یابد به بالا 80s در سواحل به پایین 90s داخلی این بعد از ظهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا ملبورن.

ضعیف جبهه سرد برخورد خواهد شد و مرکزی فلوریدا اواخر امروز و ارائه یک جدا تهدید برای توفان رعد و برق در شمال یک تیتوسویل به اورلاندو خط.

تعداد کمی از این طوفان می تواند حرکت کردن از Volusia و شمال بروارد سواحل و سراسر intracoastal و مراکز آبهای اقیانوس اطلس. جنبش را به سمت شمال 25 تا 30 مایل در ساعت است.

طوفان اثرات شامل رعد و برق وزش تندباد تا حدود 40 مایل در ساعت و محلی سنگین بارندگی است.

افزایش باد و در غالب خشک و گرم شرایط بیش از بسیاری از این منطقه به ارمغان خواهد آورد بالا و آتش آب و هوا خطر این بعد از ظهر. کم بعد از ظهر درجه حرارت بدون نسیم دریا تولید خواهد شد شرایط خشک تمام راه را به Intracoastal آبراه.

  • امروز: آفتابی با بالا نزدیک به 90. غرب جنوب غربی وزش 5 تا 15 مایل در ساعت.
  • امشب: ابری با کم حدود 61. غرب شمال غربی وزش 5 تا 15 مایل در ساعت.

آتش و آب و هوا را در اثر باقی می ماند برای روز پنج شنبه به عنوان رطوبت نسبی ارزش سقوط به کمتر از 30 درصد غرب بزرگراه میان ایالتی 95 با بادها حدود 15 مایل در ساعت در بعد از ظهر.

بحرانی شرایط آتش به احتمال زیاد.

برای Treasure Coast, باران شانس نمی خواهد انتخاب کنید تا شنبه شب.

  • پنج شنبه: آفتابی با بالا نزدیک به 74. باد می وزد با باد شمالی 15 تا 20 مایل در ساعت با gusts به عنوان بالا به عنوان 25 مایل در ساعت.
  • جمعه: آفتابی با بالا نزدیک به 79. جنوب شرقی باد 5 to 15 mph.
  • شنبه: غالبا آفتابی با بالا نزدیک به 81. غرب باد 5 to 10 mph تبدیل شدن به غرب در بعد از ظهر.
  • یکشنبه: رگبار و احتمالا رعد و برق. بالا نزدیک 76. شرق وزش حدود 15 مایل در ساعت با gusts به عنوان بالا به عنوان 20 مایل در ساعت. شانس آسمانی است 80 درصد است.

این آخر هفته یک منطقه بی قراری آب و هوا خواهد مسیر به سمت دولت از خلیج مکزیک است. وجود دارد و با افزايش احتمال محلی سنگین باران و رعد و برق تعبیه شده طوفان در حال توسعه در سراسر بسیاری از منطقه شنبه شب و در ادامه به حداقل چهار شنبه.

مشاوره

آتش آب و هوا تماشا کنید: آتش و آب و هوا است که در اثر از پنج شنبه صبح در سرتاسر دوشنبه عصر. کم رطوبت نسبی و باد حدود 15 مایل در ساعت, پیش بینی, با, بالاتر gusts برای شرق و مرکزی فلوریدا.

مناطق عبارتند از: رودخانه هند سنت لوسی مارتین, Brevard, اوکیچوبی, Volusia, دریاچه, نارنجی, سمینول و اوسکلوا شهرستانهای استان است.

هر گونه آتش سوزی است که توسعه به احتمال زیاد خواهد شد به سرعت در حال گسترش. هوای سوختن توصیه نمی شود.

صنایع دستی کوچک مشورتی: کوچک صنایع دستی مشورتی خواهد بود و در اثر امشب بعد از 10 p. m. برای تمام آبهای اقیانوس اطلس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن