سواحل عمومی در ناپل به روز یکشنبه در 12:01 a. m., شلوغ, شرایط ذکر شده در

مایکل براون ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:51 PM EDT 9 مه سال 2020شلوغ سواحل عمومی در ناپل باعث شده است تا این ش

توسط ABTINNEWS در 21 اردیبهشت 1399

شلوغ سواحل عمومی در ناپل باعث شده است تا این شهر به موضوع بسته شدن جهت یکشنبه موثر در 12:01 a. m. به کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اطلاع از شهر ناپل در روز شنبه اعلام کرد که بسته شدن و گفت: آن را در تراز با CDC ارشاد و فرماندار DeSantis' فرمان اجرایی 20-112.

ناپل عضو شورای Gary قیمت گفت: او موفق به دریافت یک متن از یک دوست شنبه که تعداد زیادی از مردم در ساحل شبیه به یک مشکل است.

"من رفتم به ساحل" قیمت گفت. "آن را بسته بندی شده بود. مردم بودند پارکینگ در همه جا بلوک دور." این عضو شورای گفت او عکس ها را به نشان می دهد جمعیت بیشتر بسته بندی شده نزدیک به هم و نه اجتماعی فاصله به عنوان مورد نیاز است.

یک Facebook پست از قیمت نشان داد که در شرایط شلوغ.

برنت چاق شدن: ساحل دهانه پا در آب به سمت مرحله به مرحله در راه اندازی مجدد

قبلا: سواحل ناپل بازگشایی برای عموم

بیشتر: هنگامی که در حال سواحل فلوریدا بازگشایی? در اینجا زنده نگاه در سواحل جنوب غربی فلوریدا

سواحل عمومی فقط بازگشایی حدود یک هفته پیش.

قیمت گفت: بسته شدن دستور در حال انجام به نگه داشتن ساکنان امن و نبود انجام می شود و بدون پشیمانی.

"این بسیار غم انگیز است." "این چنین یک مکان محبوب. ما آن را کشف کردن. ما در حال انجام این کار به نگه داشتن مردم بی خطر است. ما گمراهان در کنار احتیاط."

همه همه, ساحل, دسترسی به ساحل, امکانات سرویس بهداشتی پارکینگ مناطق اسکله Lowdermilk پارک و گردشگاهها بسته خواهد شد به عنوان به خوبی.

شورای شهرستان خواهد شد برگزاری یک جلسه اضطراری در 1 p. m. دوشنبه برای بحث در مورد دسترسی به ساحل, قایق راه اندازی و اورژانس ساحل بسته شدن سفارش.

ذغال سنگ شهرستان سواحل

در ضمن ذغال سنگ شهرستان سواحل باز باقی خواهد ماند. شهرستان سخنگوی دانیل Christenbury در متن پیام گفت: "در این نقطه ذغال سنگ, سواحل, باز باقی خواهد ماند در حالی که در ادامه به نظارت اجتماعی فاصله. در روز سه شنبه BCC (هیئت شهرستان کمیسیون) بررسی خواهد شد و بحث در مورد همه تازگی بازگشایی عملیات."

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در روزنامه های محلی خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن