5 دیجیتال مزایای TCPalm اشتراک

گزارش کارکنان منتشر شده 4:50 PM EDT مارس 20, 2020که آیا شما به نوبه خود به زمانی که این بیماری همه گیر در زمان

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

که آیا شما به نوبه خود به زمانی که این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید و بر روی گنج ساحل ؟ که آیا شما به نوبه خود برای شکستن خبر ؟ که همواره در خط مقدم از فلوریدا آب بحران ؟ که نگه داشتن دولت های محلی در بررسی ؟

TCPalm خود را رفتن به منبع برای محلی و آخرین اخبار در گنج ساحل.

داستان های ذکر شده در بالا فقط یک نمونه کوچک از چگونه تاثیرگذار محلی روزنامه نگاری است. TCPalm خبرنگاران در مورد مراقبت از جامعه و اگر چه جوایز خوبی هستند آنها آن را انجام دهد چرا که آنها متعهد به خدمت به مردم است. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. به عنوان یک مشترک شما نقش حیاتی در حمایت از روزنامه نگاری محلی.

این که آیا شما ترجیح می دهید با استفاده از برنامه های ما, خواندن آنلاین یا نشسته با چاپ صفحه مشترکین نیروی حیاتی از ساحل گنجینه روزنامه ها و دلیل ما انجام آنچه ما انجام می دهیم. های مختلف دیجیتال و چاپ گزینه های اشتراک در فروش از طریق ژوئن 1.

نمونه بزرگ ما روزنامه نگاری

  • چه اتفاقی افتاد به FHP سپاهی یوسف بولاک که کشته شد در I-95 در شهرستان مارتین
  • اولین مورد تایید شده از COVID-19 می رسد در گنج ساحل
  • 'گاهی اوقات شمپانزه ها فقط گرسنگی خود را برای مرگ': اختلافات رفاه نقض در نجات شامپانزه
  • 20-پا-طولانی کوسه سفید بزرگ به وجد غواصان غواصی کردن سواحل فلوریدا
  • پنج-قسمت تحقیقی سری در سلامت روان محلی در بیمارستان نه گزارش به دولت به عنوان مورد نیاز است و در حال حاضر دولت راه اندازی کرده است یک تحقیق

اینجا کلیک کنید برای ما روز یادبود اشتراک فروش

اشتراک فراهم می کند و فوری و دسترسی نامحدود

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به ما ویدئوها, گالری عکس و داده های تعاملی تصاویری. ما را دنبال کنید سرعت-تنظیم محیط پوشش ما را بخوانید ناظر گزارش در مورد صرفه جویی در شامپانزه ها و آلودگی سرب در آب آشامیدنی ما.

نرم افزار: برای آی فون و آندروید

TCPalm ارائه می دهد برنامه های کاربردی است که می تواند شخصی را به میل خود. این TCPalm برنامه (برای آیفون و اندروید) اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه customize your news alerts. این TCPalm نیز ارائه می دهد یک e-edition که ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز. (E-نسخه برای آی فون و آندروید)

اخبار هشدار

از طریق TCPalm برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید اخبار زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. اقامت در دانش برای همه چیز در رفتن در امتداد ساحل گنجینه. شما همچنین می توانید برنامه آرام بار در داخل برنامه.

E-Edition: دیجیتال ماکت چاپ ما نسخه

شما می توانید دسترسی به هر یک از ما روزانه سه نسخه چاپ (سنت لوسی اخبار تریبون های استوارت خبری و مطبوعات و مجله) با e-edition نرم افزار. E-edition نرم افزار است که یک کپی دقیق از نسخه های چاپی بر روی تلفن های هوشمند خود را, قرص, و یا کامپیوتر رومیزی. همه این داستان ها عکس ها و تبلیغات نشان می دهد فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. مشترکین می توانند با استفاده از فعلی خود را TCPalm.com ورود برای دسترسی به زمان و مسائل پشت. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق TC نخل چاپ نسخه های نرم افزار. (E-نسخه برای آی فون و آندروید)

جلسه توجیهی روزانه خبرنامه

برای حفظ مشترکین ما اطلاع, ما ارائه می دهیم مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. شما می توانید دریافت 5 مقالات به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل. ما همچنین ارائه مشترکین منحصر به فرد در خبرنامه ای که به شما معرفی به روزنامه نگاران ما و به شما می دهد یک behind-the-scenes look at the top stories و چگونه خود را به اشتراک صندوق کمک می کند تا ما روزنامه نگاری.

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

ما مختلف ارائه می دهد به ویژه برای اشتراک دیجیتال. ما از شما درخواست برای پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک. بازدید tcpalm.com/subscribe.

همراه با جایزه ما برنده گزارش به عنوان یک مشترک شما همچنین دسترسی منحصر به فرد به ما محتوای حق بیمه.

نمونه هایی از ما محتوای حق بیمه:

  • فورت پیرس را Broadmoor در میان پنج به کمک امکانات زندگی در فلوریدا برای coronavirus موارد
  • وقتی که می آید به بازیافت بر روی گنج ساحل, اندازه, آسیب و پاکیزگی مسائل
  • چشم ظاهر تصویری را نشان می دهد دریاچه در حال اسپری با حفاظت از مسلح معاونین کلانتر
  • توسط Martin County سنگ فرش بهشت در هند رودخانه مرداب سایت در جنسن بیچ جاده?


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن