نجات وسایل نقلیه مجاز به استفاده از بسته روزولت پل که در پاسخ به شرایط اضطراری

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:13 PM EDT Jun 18, 2020استوارت — در حالی که روزولت پل بسته ا

توسط ABTINNEWS در 29 خرداد 1399

استوارت — در حالی که روزولت پل بسته است برای ترافیک خودرو پس از کرک و سقوط بتن کشف شد در این هفته برخی از اولین پاسخ دهندگان مجاز به استفاده از بخشی از این پل برای تماس های اضطراری مقامات روز پنجشنبه گفت.

مقامات بعد از ظهر چهارشنبه گفت: تمام پل — چهار خطوط ترافیک حمل هزاران نفر از ایالات متحده 1 رانندگان روزانه در سراسر سنت لوسی رودخانه خواهد بود بسته به صورت ناشناخته در طول مدت زمان یک حرکت است که ایجاد ترافیک قابل توجهی از مشکلات.

کل بسته شدن آمد و بعد عازم شمال و عازم جنوب, ترافیک یک خط در هر دو جهت بود دوباره روت عازم شمال span صبح روز چهارشنبه.

استوارت رئیس آتش نشانی وینسنت Felicione در روز پنج شنبه گفت: آنها یک "قرارداد موقت" برای وسایل نقلیه اضطراری به استفاده از عازم شمال span اورژانس تماس پاسخ. هر دو استوارت ایستگاه آتش جنوب از پل به عنوان هر دو از اصلی بیمارستان.

"که تغییرات همه چیز" Felicione گفت. "این تقریبا طول می کشد ما را به مانند وضعیت موجود به طوری که واقعا خبر خوبی است."

بیشتر: با روزولت پل بسته شدن سوال بزرگ این است که " هنگامی که آن را بازگشایی?'

Bethany الکس سخنگوی Martin County نجات آتش نشانی گفت: آنها نوشته شده ارتباطی از فلوریدا وزارت حمل و نقل اجازه می دهد وسایل نقلیه اضطراری به استفاده از خطوط عازم شمال از پل.

Martin County نجات آتش نشانی دو ایستگاه در شمال روزولت پل یکی در شمال شرقی دشت جاده و یکی در شمال غربی بریت جاده ها است.

"هنگامی که همه چیز به طور کامل تعطیل دیروز (شنبه) آن را بسیار به چالش کشیدن از نظر تلاش برای برنامه ریزی, تلاش برای یک برنامه در اینجا برای پاسخ شمال از پل برای ما" Felicione گفت.

FDOT حاضر به پاسخ به سوالات در مورد روزولت پل

در ضمن با مقامات وزارت امور خارجه از حمل و نقل که در پل پنج شنبه صبح کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

در رسانه های اجتماعی پست پنجشنبه FDOT اظهار داشت: آن را به حال "به اتمام داخلی بصری و صدایی بازرسی از NB و SB بخش روزولت پل. ما در حال حاضر در فرایند تجزیه و تحلیل نتایج و تکمیل کامل ساختاری بررسی است. بیشتر به روز رسانی خواهد شد که در دسترس نیست."

علاوه بر این, نزدیکی, پیر روزولت پل پایین تر drawspan بسته شد پس از این موضوع با جدیدتر پل کشف شد.

بتن کاهش یافت و کراک کشف شد در southbound span پل جدید در سمت جنوب از سنت لوسی رودخانه نه چندان دور از محبوب ملوان بازگشت رستوران.

دولت Rep. توبی Overdorf R-استوارت گفت: در یک بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه توجیهی که "آیا باید یک جدول زمانی در عین حال از نقطه (حمل و نقل) به چه مدت این پل در واقع بسته بود پایین."

"ما باید یک جدول زمانی و به چه مدت تعمیرات را به" Overdorf گفت.

بیشتر: حوب ساند مرد 'تغذیه' با خاک دوچرخه سواران شارژ با تشدید حمله با سلاح مرگبار

بیشتر: سوابق ID قربانی در 'مرگ مشکوک' در پورت سنت لوسی

وزارت امور خارجه از مقامات حمل و نقل نمی شد در رسانه ها جلسه که با حضور دو قانونگذاران شهردار و رئیس پلیس استوارت و شهرستان کمیسر.

شهردار مایکل مایر گفت: سه شنبه شب به عنوان بخشی از "روال پل بازرسی رخ می دهد که هر دو سال با بخش حمل و نقل و تماس ساخته شده بود به نقطه ای که وجود دارد برخی از سقوط بتن در عازم جنوب پل."

مایر گفت: دولت حمل و نقل مقامات شروع به تحقیق و پیدا شده "برخی از زنگ زدگی در کابل های فولادی که در معرض شده بود پس از بتن کاهش یافت."

"از (چهارشنبه) صبح به نقطه و دیگر ملی و فدرال همکاران حاضر بررسی شده است عازم شمال پل به اطمینان حاصل شود که هیچ آسیب مشابه به آنچه که دیده می شود عازم جنوب پل," او گفت:.

'مسائل ساختاری' در یافت عازم شمال span روزولت پل

مایر گفت: "برخی از مسائل ساختاری" ديده شد عازم شمال span.

الکس گفت: این یک "فعال تحقیقات" و "فعال در صحنه است."

"ما هنوز به طور کامل آگاه از این اثرات است که این ممکن است ما در حوزه قضایی" الکس گفت.

بیشتر: قتل, قربانی دختر با ابراز تاسف از دست دادن 'بهترین دوست' در سلاح سرد مرگ

نمایندگان از استوارت پلیس و مارتین شهرستان کلانتر دفتر بلافاصله نمی تواند رسید پنج شنبه.

Felicione گفت: آژانس دارای قرارداد با مارتین کانتی آتش نجات است که در آن دومی را پوشش می دهد برخی از مناطق در این شهر حوزه قضایی شمالی از پل.

او گفت که در سال 2019 استوارت نجات آتش نشانی به کار گرفته حدود 7000 تماس برای خدمات برآورد که حدود 500 از کسانی که خواستار شدند و به مکان های شمال از پل.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن