برنت چاق شدن: مختصر ارز harkens به بد روز در Collier دولت

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:00 PM EDT Jun 4, 2020در اینجا ما دوباره ؟ پس از سالها نسبت amity, را

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

در اینجا ما دوباره ؟

پس از سالها نسبت amity, رابطه بین ذغال سنگ شهرستان کمیسیون و county clerk از دادگاه است که تهدید را به یک به نوبه خود به بد روز دادخواهی و اتهام.

نشانه هایی از تنش های پدید آمده در اواخر روز سه شنبه جلسه کمیسیون که کمیسیون پنی تیلور پیشنهاد منشی دادگاه کریستال Kinzel تزریق شد خودش را به هیئت مدیره تصمیم گیری های سیاست و بازیگری در یک شیوه ای تهدید آمیز با دانشگاه بین المللی چابهار.

Kinzel به سرعت به نظر می رسد در این نشست به انکار اتهامات و گفت: ارتباطات با FGCU صرفا در نظر گرفته شده برای اطمینان از این دانشگاه پرداخت می شود به سرعت به عنوان آن را embarks در یک همکاری جدید با شهرستان است.

به درک این همه بار اول شما باید یک دهه یا بیشتر از زمانی که در اواخر دوایت براک بود که منشی دادگاه با Kinzel خود را به عنوان بالا به عنوان ستوان.

براک و شهرستان اداره مبارزه در دادگاه عمدتا بیش از براک نقش به عنوان رئیس حسابرس از شهرستان هزینه می شود.

او اصرار بر داشتن گسترده اقتدار به ممیزی قراردادها و نظارت بر هزینه در حالی که این شهرستان در تیم حقوقی به مخالفت قدرت خود را بیشتر محدود و درخواست های مکرر برای اطلاعات مانع توانایی خود را به کار می کنند.

پیمانکاران و شکایت در مورد عدم پرداخت در زمان به عنوان براک نکردن چک تا زمانی که نگرانی های خود را اغلب دقیق و به ظاهر جزئی راضی بودند.

هنگامی که یک تخته سنگ از شهرستان کمیسیون انتخاب شد در سال 2016 آنها قول داد برای بهبود روابط و همه چیز بهبود یافته است. براک درگذشت در سال 2018 و Kinzel انتخاب شد و خود را به محل.

رابطه هماهنگ ادامه داد: — تا سه شنبه.

زمانی که تیلور گذاشته دنباله ای از رویدادها او می گوید: اختلال و نکات که کارمند ممکن است به بازگشت به عادات قدیمی از دخالت در شهرستان سیاست.

بیشتر برنت چاق شدن: حفاظت از جامعه از پلیس که سقوط کوتاه از آرمان

در مه 26, شهرستان کمیسیون به اتفاق آرا تصویب یک قرارداد با FGCU است که به دانشگاه مدرسه کسب و کار نقش مهمی در حال اجرا نونما کسب و کار کوچک انکوباتور شهرستان در تلاش است برای به دست آوردن زمین. نسخه های قبلی از رشد یک هدف مورد علاقه براک است که هرگز راضی شد با استفاده از پول مالیات دهندگان مناسب و یا به طور موثر.

در مه 27, Kinzel دفتر تماس FGCU به دنبال ملاقات با رئيس دانشگاه مایک مارتین.

دلیل جلسه با توجه به یک ایمیل از بورلی قهوه ای, معاون اجرایی به مارتین بود "منشی دادگاه و بازرس کل خواهد نیاز به شفاف سازی در خصوص قرارداد 'به تعیین چگونه FGCU خواهد پرداخت."'

این قرارداد تنها یک روز پیر و هیچ فاکتورها برای پرداخت ارسال شده بود تیلور اشاره کرد. وجود دارد هیچ چیز به ممیزی و یا سوال.

ادامه مطلب برنت چاق شدن: مهم ترین مدرسه سوال نیست در انتخابات

او تشبیه تماس تلفنی به "قلدری" و آن را به نام سوء استفاده از قدرت است. این امر تمایل به بازیگران شک در این شهرستان قصد به خوبی به تعهدات خود تحت دو سال $754,000 مقابله, او گفت:.

Kinzel گفت که او در تلاش بود به طور فعال به مطمئن شوید که دانشگاه می داند که چگونه و چه چیزی را باید به منظور پرداخت بی درنگ. "من فکر می کنم ما در حال بحث در مورد چیزی که واقعی نیست. آن اتفاق نمی افتد" Kinzel گفت: از قرار ارعاب.

رئیس کمیسیون برت ساندرز ساخته شده است که بهبود روابط با منشی یک کمپین موضوع در سال 2016 تلاش برای میانجیگری اختلاف است.

بیشتر برنت چاق شدن: تحویل هزینه را نیش از رستوران درآمد در طول همه گیر

از یک سو او گفت که او آرزو Kinzel دفتر تا به حال ساخته شده تماس بگیرید. از سوی دیگر او خواسته تیلور نه به چیزهای شخصی با استفاده از عباراتی مانند "قلدری" و "ارعاب."

او برآورد مالیات دهندگان صرف بیش از $1 میلیون نفر در دعوی قضایی بین کارمند و شهرستان در طول سال است. "من ساخته شده یک تعهد ما نمی خواهید به آن نوع از وضعیت همیشه دوباره," او گفت: "ما قصد داریم برای این کار."

پس از ملاقات با تیلور گفت: او هنوز متقاعد نشده. "هیئت داوران هنوز در آن," او گفت:.

اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن