ردینگ مرد داوطلب گروه باز, ماسک, ذخیره کردن, کمک, گرسنه

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:34 PM EDT May 10, 2020کوچک اما مصمم گروه از داوطلبان محلی جدید پیدا ک

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

کوچک اما مصمم گروه از داوطلبان محلی جدید پیدا کرده خواستار کمک به افرادی که بیشترین نیاز در طول coronavirus اضطراری است.

"بسیاری از مردم با بسیاری از نیازهای!!" جیم الیوت نوشت: در شستا جوانان اتحاد Facebook صفحه.

Eliott همسرش ملیسا و تا یک دوجین دیگر از داوطلبان در هر روز داده شده در حال چیدن سازماندهی و ارائه مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز در این دوران تاریک. با مدرسه حتی الیوت 8 ساله پسر کمک می کند.

این ردینگ مرد تاسیس غیر انتفاعی شستا جوانان داد در ماه جولای سال 2018 به کمک Carr قربانیان آتش سوزی و سپس به کمک بیشتر مردم آسیب دیده از آتش اردوگاه.

ماموریت خود ادامه می دهد امروز به عنوان کسی که متصل اهدا کنندگان با افرادی که نیاز به مواد غذایی و حتی گلدان و تابه به تهیه وعده های غذایی.

"ما وجود دارد برای خدمت به یک نیاز است که در حال ملاقات از راه های دیگر" الیوت میگوید.

او دو وانت و دو تریلر که ارائه حمل و نقل برای تحویل. به عنوان به زودی به عنوان او خاموش کردم گوشی بعد از ظهر پنجشنبه الیوت گفت: رحمت اوکس بانک مواد غذایی به نام انتخاب کنید تا مواد غذایی که او می تواند توزیع.

برخی از موفقیت های اخیر عبارتند از:

— داشتن داوطلب نائومی Yamamoto انتخاب کنید تا 180 N95 ماسک صورت که در اتحاد انبار از Carr آتش و تحویل آنها به بیمارستان های محلی.

"من بیش از شاد برای کمک به آنها. امیدوارم ما می توانیم آنها را جایگزین بعدها" الیوت گفت: در مورد ماسک های مورد نیاز برای هر آینده آتش فاجعه است.

— نصب و راه اندازی 109 کیسه های مواد غذایی را به خانواده های دانش آموزان در کالیفرنیا میراث YouthBuild آکادمی. کیسه های دیگر رفته اند به ساکنان نیاز در کاپری متل.

— بارگذاری تا دو و نیم پالت کنسرو لوبیا سبز و نخود فرنگی و ذرت و رها کردن آنها را در زندگی امید شفقت وزارتخانه در ردینگ.

— چیدن قفسه نان از فرانتس نانوایی خروجی را به Bethel Church یک شریک در شستا/Tehama داوطلبانه سازمان های فعال در فاجعه (VOAD) برنامه تسکین.

یکی از مزیت های در انبار الیوت سهام خاموش جاده فرودگاه است که یک یخچال و فریزر بنابراین او می تواند فروشگاه تازه اقلام فاسد شدنی. "شما فقط می توانید غذا خوردن بسیار, کره بادام زمینی," او گفت:.

الیوت می گوید: او "باعث می شود خود را بسیار در دسترس است" بنابراین او قادر به پاسخ به یک صاحب حیوان خانگی را درخواست on Facebook: "من یک سگ و یک گربه — شما می توانید مواد غذایی؟"

الیوت گفت: انگیزه خود را برای کمک به دیگران می آید از تجربه به عنوان یک کودک محروم.

"من در قلب من جایی برای آن است. من در یک محل به پشت," او گفت:. "من سعی می کنم به پشت تا آنجا که من می توانم."

ادامه مطلب:

  • داوطلبان نجات شستا کالج 10k گیاهی نهال از به هدر رفتن. در اینجا چگونه برای خرید شماست.
  • هجوم تماس از کالیفرنیا ماهیگیران تفننی تعطیل جلسه اضطراری در ماهیگیری
  • سیمپسون بیس بال ادویه در رویای فصل با وجود اینکه برش های کوتاه با کروناویروس
  • اورگان بسته مرزی برای شکارچیان و ماهیگیران تفننی

او دریافت کمک از ایالات راه شمال کالیفرنیا و کمک های مالی از هیئت مدیره شستا از Realtors. او نا امید شده بود روز شنبه که درخواست خود را پایین تبدیل شده بود برای کمک در دسترس برای سازمان های غیر انتفاعی است که شنیده ام در مورد از Congressman John Garamendi ،

هنوز الیوت یک لینک به پی پال در https://bit.ly/2PAzlYZ به جمع آوری کمک های مالی که به او کمک می کند تا در تلاش های خود و همچنین برای پرداخت هزینه گاز خود را به وانت و تحویل.

الیوت است و آگاه از coronavirus مقررات به عنوان او می رود در مورد دور او را با پوشیدن یک ماسک و دستکش.

"شما رو به انجام است که" او گفت:. "ما در حال انجام آن است."

در حالی که او می گوید با پوشیدن یک ماسک و دستکش ممکن است یک درد و کمک به مردم است که بیش از ارزش آن است.

"در آن بسیار پرارزش است. آنها واقعا به آن نیاز دارید. چیزی که من را خوشحال," او گفت:.

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن