ما در حال حاضر 1 میلیون و تایید موارد coronavirus

دویل برنج و جسی Yomtov ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:12 PM EDT May 28, 2020ایالات متحده در صدر 1 میلیون

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

ایالات متحده در صدر 1 میلیون و تایید موارد coronavirus شنبه – نزدیک به یک سوم جهان را در موارد – به عنوان مقامات بهداشتی در اینجا و در سراسر جهان و سعی کنید به درک دامنه کامل از کسانی که در معرض خطر است و کسانی که آلوده شده است.

رسیدن به هفت چهره – 1,002,498 به دقیق – آخرین نقطه عطف برای آمریکا است که در صدر 57,000 مرگ و میر در این بیماری همه گیر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد. این تعداد با نزدیک شدن به 58,220 آمریکایی کشته شده در جنگ ویتنام از سال 1955 تا 1975.

و با وجود هشدارهای از ملی سلامت رهبران که این کشور می تواند به صورت یک موج دوم ویروس در اواخر سال 2020 متحده و شهرستانها در حال تهیه پیش نویس و یا اجرای طرح به مردم از خانه های خود و بازگشت به جریان اصلی زندگی است.

این همه اتفاق در حدود سه ماه. این زمانی است که اولین بار در کشور مورد تایید شد و بسیاری از آنچه ما می دانیم در مورد این ویروس این است که هنوز هم موضوع را به مطالعه و بحث است.

وجود دارد در حال حاضر شش نشانه های جدید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری احتیاط می تواند نشانه ای از coronavirus: لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

تنگی نفس شد بهینه سازی به "تنگی نفس یا اشکال در تنفس" توسط CDC توصیه می کند که به دنبال "مراقبت های پزشکی بلافاصله" برای مشکل تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه به رنگ آبی مایل لب یا صورت یا سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار.

روزانه سنبله در موارد جدید کند بود در هفته های اخیر, اما, مارس 24 دیدم جدید روزانه بالا برای ایالات متحده آمریکا با 36,200 مورد جدید گزارش شده است.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

تست مشکلات

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات 5.6 میلیون نفر از حدود 328 میلیون نفر در این کشور آزمایش شده است برای ویروس. هنوز تست نشده است به عنوان به طور گسترده ای در دسترس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید و بسیاری از فرمانداران می گویند آنها در حال اجرا پایین در تست تجهیزات.

عدم تست "است که احتمالا مشکل شماره 1 در امریکا شده است و از ابتدای این بحران گفت:" مریلند کالیفرنیا ، لری هوگان رئیس انجمن فرمانداران ملی.

تعداد موارد خواهد بود قابل ملاحظه ای بالاتر اگر تست شد و بیشتر به راحتی در دسترس و ثابت را افزایش می دهد که انتظار می رود به عنوان تست گسترش بیشتر است.

ما همیشه باید دقیق تعداد موارد ؟

دکتر تام Ingelsby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: اعداد نشان داده شده بر روی هاپکینز داشبورد نیست با دقت به تصویر بکشد کل میزان مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

"ما می دانیم که در این نقطه است که شده است وجود دارد بسیار مهم undercounting از کل موارد," او گفت:.

او گفت: عدم وجود تست های خفیف و متوسط موارد اصلی است که راننده این اطلاعات نادرست به عنوان تنها بیمارستان آزمون بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه است. Ingelsby نیز نمی شکی نیست که وجود یک undercounting از مرگ و میر نیز اگر چه احتمالا کمتر.

فاز اول تست شده است در مورد تعیین که COVID-19. بعدی خواهد شد در مورد کسی که تا به حال آن را. به جای دنبال کردن ویروس خود را به مرحله دوم خواهد شد و به دنبال نشانه در خون ما است که ما توسعه آنتی بادی برای مبارزه با ویروس.

اما آنتی بادی برای کروناویروس که باعث COVID-19 نگاه بسیار شبیه به دیگر coronavirus آنتی بادی است که باعث بیماری مانند سرماخوردگی.

آزمون می تواند به اشتباه شناسایی آنتی بادی به عنوان برای کروناویروس که باعث COVID-19 تولید مثبت کاذب دکتر گفت: Raed Dweik رئیس تنفسی موسسه در کلینیک کلیولند. به عنوان آنتی بادی آزمایش توسعه بیشتر دقت باید بهبود بخشد.

اجرای گسترده آنتی بادی آزمایش را به صورت چالش های مشابه به عنوان تست برای ویروس و Dweik گفت: آن را به زمان بیشتری برای توسعه یک آزمون است که می تواند با دقت تشخیص حق آنتی بادی است.

ما coronavirus نقشه: آهنگ شیوع بیماری در دولت خود را

تماس با ردیابی: اپل و گوگل پیوستن به نیروهای در برنامه است که می تواند به شما هشدار می دهند از قرار گرفتن در معرض coronavirus

در همین حال کشورهای بزرگ و کوچک در حال ارزیابی زمانی که آنها می توانند راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از هفته در مستند لازم توسط coronavirus و آنها در حال گرفتن روش های مختلف.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: او را اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی پنج شنبه به عنوان دولت آغاز می شود مرحله به مرحله بازگشایی خواهد شد که مجوز مراکز و رستوران و سینما به کار شروع جمعه با اشغال محدودیت.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد که بخشی از بازگشایی شروع جمعه با برخی از دهانه ها به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است 12. مطب های دندانپزشکی و دامپزشکی کلینیک های مجاز به باز جمعه است. کل دفاتر مراکز توزیع کنندگان و شرکت های ساخت و ساز می تواند باز ممکن است 4. فروشگاه های خرده فروشی مصرف کننده و کسب و کار خدمات باید صبر کنید تا زمانی که ممکن است 12.

ماسک مورد نیاز خواهد بود برای کارگران و خریداران.

"بدون ماسک هیچ کار هیچ سرویس بدون استثنا" DeWine گفت.

اما نیوجرسی آماده است تا به کسانی که stepsGov. فیل مورفی روز دوشنبه گفت:. دولت رتبه دوم به نیویورک برای اکثر coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور و مورفی پیشنهاد یک مرحله به مرحله بازگشایی ممکن است محل را تا آخر هفته روز یادبود. او مرتکب نشده به یک جدول زمانی.

کمک: Jorge Ortiz, رایان میلر, Joel شانون, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن