Newsom سازد ویروس پول از 2 مبارز شهرستانها

DON THOMPSON, آسوشیتد پرس منتشر شده 11:38 AM EDT Jul 29, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — رژیم صهیونیستی. گاوی

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است که با استفاده از قدرت های جدید برای خودداری از دو شهرستانها در کالیفرنیا دره مرکزی که در حال هجوم خود دستورات بهداشتی را با اجازه دادن به همه کسب و کار برای باز کردن در طول بیماری همه گیر.

Newsom مسدود نزدیک به $65,000 از آتواتر در شهرستان مرسد شهرستان و بیش از $35,000 از بندر عباس در Fresno County, اولین اقساط $2.5 میلیارد دلار در بودجه فدرال است که شهرها و شهرستانهای سراسر کشور در معرض خطر از دست دادن اگر آنها نمی, پا خط در coronavirus پادمان.

دولت از خدمات اورژانس در نامه های ارسالی به شهرستانها در هفته گذشته به اطلاع مقامات که آنها در معرض خطر از دست دادن پول بیشتر اگر آنها نمی برداشت قطعنامه هجوم دولت سفارشات. از شوراهای شهر در هر دو شهرستانها ملاقات دوشنبه و گیر خود را با قطعنامه.

"ما را در انتخاب مسیر ما و ما برای آن آماده." آتواتر شهردار پل کریقتن گفت.

کریقتن گفت: فرماندار است ترک شهر کوچک حتی به عنوان او اختصاص منابع بیشتر و پول فدرال برای مبارزه با یک ویروس خروش در دره مرکزی. کریقتن گفت: احساسات خود را در شهر 29,000 به نظر می رسد در حال اجرا در مورد 80-20 در سرپیچی از فرماندار.

Newsom قدرت اعطا شد برای جلوگیری از این پول در بودجه دولت جدید است که در زمان اثر در اوایل این ماه. شهرستانها از دست داده اول یک ششم از پول خود را اما می توانید بقیه اگر آنها خود را لغو قطعنامه های دفتر خدمات اورژانس سخنگوی برایان فرگوسن گفت.

آتواتر است واجد شرایط برای $389,000 و کولینگا برای $216,000 در کمک از طریق دولت Coronavirus صندوق امداد.

روز دوشنبه Newsom اعلام کرد او را به صرف $52 میلیون در دره مرکزی برای بهبود ویروس تست و ارائه کمک به ساکنان این منطقه کشاورزی است که دارای جمعیت بالا از اسپانیایی ها یک گروه نامتناسب آسیب توسط ویروس. دولت همچنین در حال ارسال اعتصاب تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی برای کمک به بیمارستان و رسیدگی به موارد اضافی.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly روز سه شنبه گفت: میزان بستری شدن در بیمارستان ایالت رو به کاهش است و در برخی نقاط حتی تراز وسط قرار دارد.

"ما نمی بینیم که در دره مرکزی," او گفت:.

مرسد شهرستان در روز دوشنبه گزارش داد که بالاترین تعداد ویروس بستری شدن در بیمارستان در حالی که Fresno County است که درست در زیر بالاترین سطح. مقامات بهداشتی در این دو شهرستان نیست پاسخ دادن به تلفن و ایمیل درخواست برای اظهار نظر در این شهرها بشود.

ویروس موارد در کالیفرنیا آغاز شده کنگره در اوایل ماه ژوئن و اوایل جولای Newsom reimposed خاموش کردن سفارشات در بسیاری از کسب و کار در حالی که همچنین جلوگیری داخلی خدمات مذهبی و در مدرسه آموزش برای دانش آموزان در بسیاری از دولت است.

آتواتر را به شورای شهر اعلام کرد و خود را یک "پناهگاه شهر" برای کسب و کار و روشن ساخته است که آن را نمی خواهد اجرای دولت در بهداشت عمومی به منظور. کولینگا را در شورای شهر به تصویب یک قطعنامه خواستار همه کسب و کار "ضروری" و در نتیجه قادر به باز باقی می ماند با وجود این دولت را خاموش سفارشات.

"این فقط سیاست است که ما از کلمه 'پناهگاه' برای کسب و کار و مبتنی بر ایمان (سازمان ها)," کریتون, گفت:, و اضافه کرد که "ما به حمایت از 'باز و امن' — ماسک های اجتماعی فاصله."

پول از صندوق دولت رفته اند برای کمک به کسب و کارهای محلی ضربه سخت در گیر به خرید تجهیزات حفاظت شخصی و برای بیشتر آموزش و پرورش و توسعه, او گفت:.

"همه چیز ما نیاز داریم که پول به انجام این کار, ما در حال رفتن به قادر به انجام در حال حاضر" کریقتن گفت.

مسئولان شهرستان می خواهم به شکایت دولت, او گفت:, اما نمی توانیم به مبارزه با آن نبرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن