پورت سنت لوسی میدارد Sansone گروه برای توسعه 300 هکتار در جنوب گرو

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:52 PM EDT آوریل 4 سال 2020پورت سنت. لوسی — Sansone از سنت لوئی

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — Sansone از سنت لوئیس را توسعه 300 هکتار از زمین های متعلق به شهرستان در جنوب Grove منطقه به 3.2 میلیون فوت مربع تولید و توزیع پیچیده است.

شورای شهر در نقش خود را به عنوان به طور کلی سرمایه گذاری پارسیان انتخاب شده Sansone پیشنهاد آوریل 2 و کارگردانی کارکنان برای شروع مذاکره و توافق.

Sansone پیشنهاد شامل $420,000 برای زمین و هزینه 13.6 میلیون دلار برای نصب زیرساخت ها است. پیشنهاد توسعه را در مراحل بیش از دو تا سه سال یک شهرستان خبر انتشار متحده است.

هر گونه توافق را باید شورای شهر تصویب.

بیشتر: سنت زمین شرکت. می خواهد به تخلیه زمین در بندر سنت لوسی, جست و خیز کردن بر 5 میلیون دلار در مالیات ارزیابی

بیشتر: بیایید یک معامله: چقدر خواهد پورت سنت لوسی اتهام زمین در سنت مشاغل راهرو ؟

این پروژه می تواند تا 2600 شغل با توجه به توسعه اقتصادی شورای سنت لوسی شهرستان است.

شهرستان انتخاب شده Sansone پیشنهاد بیش از یک Leonardi گروه سرمایه & رنسانس ملک همکاران که ارائه شده $15.4 میلیون دلار برای پرداخت ویژه ارزیابی بدهکار در اموال.

توسعه جنوب Grove منطقه است و بخشی از شهرستان را برنامه ریزی برای ایجاد یک با کیفیت بالا و شغل راهرو. راهرو بخشی از 1,160 هکتار در این شهرستان در زمان بیش از در سال 2019 که سنت زمین شرکت. گفت: این امر برای جلوگیری از پرداخت ارزیابی.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن