ردینگ آبزی مرکز میزبانی اردوهای تابستانی برای کودکان شروع در ماه ژوئن

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:30 صبح به وقت شرق آمریکا 22 مه سال 2020به عنوان برخی از دیگر برنامه های

توسط ABTINNEWS در 2 خرداد 1399

به عنوان برخی از دیگر برنامه های تابستانی در حال لغو شد پس از coronavirus همه گیر اردوهای تابستانی برای کودکان در گروه های کوچک درس های شنا و تاریخ و نجات غریق آموزش در حال برنامه ریزی برای شروع در ردینگ مرکز آبزی در ماه ژوئن.

"متاسفانه در بسیاری از مراقبت روز و روز کمپ برنامه هایی که در حال اجرا توسط مدارس و مکان های دیگر که فقط انتخاب به عمل" گفت: جنیفر مور, تفریح و سرگرمی سرپرست مسئول مرکز آبزی است که در واقع در کلدول پارک در نزدیکی رودخانه ساکرامنتو. او گفت: "وجود دارد این است که تقاضای زیادی در حال حاضر برای مراقبت از کودک, به خصوص به عنوان کسب و کار شروع به باز کردن" و پدر و مادر و بازگشت به کار پس از کار از خانه.

وجود خواهد داشت سه اردوگاه های برگزار شده در مرکز و دو اردوگاه های دیگر که برگزار می شود در پارک, او گفت:. اصلاح درس شنا و تاریخ و نجات دهنده برنامه نیز بر روی آن ضربه بزنید.

همه شامل استخر.

"ما باید ساختمان های کوچک ما رو به نگه داشتن بچه ها در خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است. آن را برای رفتن به 115 درجه است. نگه داشتن آنها سرد است برای رفتن به واقعا مهم است" گفت: مور.

جلسه دولت سوريه حکم بدان معنی است که آنها باید کمتر اسلات برای گردشگران در این فصل است.

علاوه بر آن مور گفت: این مرکز نخواهد بود باز برای هر مکان عمومی, شنا جلسات دامان شنا یا دیگر رویدادهای خاص برای عموم مردم تا زمانی که آنها دریافت مجوز از شهرستان مقامات بهداشتی. "که بستگی به توصیه هایی از ایالت کالیفرنیا و بسیاری از عوامل دیگر که از ما فوری کنترل," او گفت:.

کودکان را دریافت نمایش های بهداشتی پس از بررسی در به مطمئن شوید که آنها لازم نیست که یک تب. این برنامه دارای جوانان قرار داده شده در یک "غلاف" از یک مربی برای هر 10 دانش آموزان با جوانان دوار از طریق فعالیت در این مجموعه در طول روز, اما تنها با گروه خود را.

به روز رسانی: Costco پروژه می شود OK از ردینگ شورای اسلامی پس از سالها به تاخیر می اندازد. اینجا چرا مخالفان مبارزه نیست بیش

"این بچه ها در تعامل با یکدیگر به تنهایی و نه با دیگر کودکان و نوجوانان" مور گفت.

شنا مدرسان که باید ماسک را یاد می دهد از استخر عرشه. یک دانشجو در هر شنا خط مجاز است به جای معمول پنج دانش آموز در هر شنا ، ناظران مجاز نیست در عرشه اما یکی از والدین یا مراقب می تواند کمک به کودک خود را در استخر.

اگر مقامات بهداشت اجازه بیشتر از بازگشایی در Shasta County, در هفته های آینده مور گفت که او امیدوار است که برخی از این مرکز برنامه نویسی عادی ممکن است ترمیم "در اواخر تابستان. این همه تا به Shasta County و آنچه آنها را انتخاب کنید برای تایید کند."

برای کسب اطلاعات در مورد برنامه های تابستانی در مرکز تلفن 530-225-4095.

بیشتر: شنا در طول همه گیر: چه CDC می خواهد شما را به دانستن قبل از اینکه شما آمار استخر

بیشتر: گرفتن تست شده برای coronavirus می تواند کمک به شهرستان خود را به جلو حرکت می کند. در اینجا به همین دلیل است.

بیشتر: Whiskeytown فراهم می کند, هوای آزاد, امداد برای cooped تا ساکنان

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن