COVID-19 در فلوریدا: Martin County, شکایت بیش از, ماسک صورت دستور گذشت جولای 7

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:02 PM EDT Jul 13, 2020استوارت – یک استوارت صاحب کسب و کار

توسط ABTINNEWS در 24 تیر 1399

استوارت – یک استوارت صاحب کسب و کار است که تحت پیگرد Martin شهرستان بیش از یک ماسک دستور گذشت در هفته گذشته است که نیاز به پوشیدن صورت پوشش در فضاهای اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست هر دو در داخل خانه و خارج از منزل.

جولای 7 دستور شامل شرکت های خصوصی اگر چه صاحبان کسب و کار تلقی نمی مسئول اجرای حکم است که تا به اجرای قانون محلی است.

کلانتر خواهد اسنایدر و سخنگوی پلیس گروهبان. برایان Bossio هر دو گفت: این سازمان در حال آموزش به ساکنان در مورد ماسک فرمان.

اسنایدر گفت: آژانس نمی تواند رفتن به کسب و کار خصوصی برای اجرای حکم.

بیشتر: اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد مارتین شهرستان ماسک دستور

این طرح دعوی در دادگاه واصل یکشنبه در شهرستان مارتین مدار دادگاه توسط وکیل و دولت تشکر. آنتونی ساباتینی R-Howey-in-the-تپه چالش فرمان از طرف James P. کراکر صاحب گراز Technologies, یک شرکت چند ملیتی که مقر آن در استوارت.

"شاکی معقول انتظار حریم خصوصی حمله شده است و نقض توسط مارتین کانتی" کت و شلوار اظهار داشت: "که مجبور است (کراکر) و دیگر مارتین ساکنان شهرستان به پوشیدن ماسک برای اکثریت از روز است."

در صحبت به TCPalm جمعه کراکر گفت که او تا به حال COVID-19 مارس و بیمار بود برای 10 روز. او گفت: او را نه در برابر ماسک, اما او قاطعانه مخالف دولت گفتن شما به پوشیدن یک.

گیل هوشمند: دعاوی تظاهرات توطئه: چرا تا این حد خصومت به مارتین ماسک قوانین ؟

طرح دعوی در دادگاه به دنبال موقت اضطراری دستور می پرسد و یک قاضی برای رد این شهرستان را فرمان نقض فلوریدا اساسی است.

مگر اینکه اضطراری موقت حکم صادر شده است کت و شلوار اظهار داشت: کراکر "رنج می برند آسیب های جبران ناپذیر چون حقوق اساسی هستند که نقض شده است."

"شهروندان شهرستان مارتین بر دوش دارد با بیش از رسیدن به خود را از دولت های محلی بی سابقه ای در فلوریدا تاریخ" کت و شلوار ادعا کرد. "عمومی قوی علاقه به حفاظت از حقوق خود و توانایی خود را برای کنترل بدن خود و سلامت است."

Martin County سخنگوی مارتا ان Kneiss روز دوشنبه گفت: این شهرستان نمی دیدگاهها فعال دادخواهی.

معلوم نیست زمانی که مارتین شهرستان مدار قاضی استیو لوین که اختصاص به این مورد ممکن است برنامه یک جلسه به حکومت در اورژانس درخواست دستور.

این نهمین دعوی ساباتینی ثبت شده است در فلوریدا بیش ماسک حکم او گفت:.

مکان های دیگر عبارتند از:

  • میامی-Dade County
  • Seminole County
  • اورنج کانتی
  • سنت آگوستین
  • Leon County
  • شهر دلند
  • Hillsborough County
  • شهرستان جکسون

ساباتینی در تاریخ 10 ژوئیه اشاره کرد در Facebook که Leon County قاضی رد حرکت خود را به صورت موقت دستور اما طرح دعوی در دادگاه نبود رد کرد.

بیشتر: نمایندگان و پلیس در شهرستان مارتین هدف به آموزش مردم در مورد ماسک دستور

طرح دعوی در دادگاه است که در مورد ماسک, اما این دستور اصرار Sabatini, دریاچه, شهرستان, نماینده دولت در پایان اولین دوره دو ساله است.

"این خلاف قانون اساسی است. آن را مانند یک نفس بیش از حد از دولت," او گفت:. "اگر آنها توصیه می کنیم (ماسک) بسیاری از مردم در حال رفتن به پیروی. دولت نیازی به درگیر شود."

کراکر کت و شلوار اشاره کرد که یک مارس 29 فرمان اجرایی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis "را شامل نمی شود نیاز است که floridians تماس با پوشیدن ماسک صورت در هر محیط."

به جای گزینه باقی مانده بود تا به خود فرد تشخیص به پوشیدن ماسک صورت."

Martin County دستور نیاز به کسب و کار با قرار دادن یک علامت بر روی درب یا پنجره است که ماسک مورد نیاز است. مجازات شامل مدنی جریمه نقدی از 50 دلار در اولین جرم $100 در جرم دوم و 250 دلار در سوم و پس از آن جرائم.

کراکر شکایت ادعا شهرستان فرمان در بخشی از نقض حریم خصوصی بند و برابر حفاظت موجود در فلوریدا اساسی است.

بیشتر: COVID-19 بازمانده اهدا پلاسما به صرفه جویی در زندگی در حال حاضر تسهیل تست آنتی بادی

"شاکی حق کنترل اموال خود بدن و صورت اساسی است" این کت و شلوار را اعلام کرد.

علاوه بر کت و شلوار ادعا کرد این حکم شامل مبهم و مبهم زبان است که "ایجاد فوری سردرگمی برای فرد عادی هوش است."

مارتین شهرستان ماسک دستور دارای یک لیست طولانی از معافیت برای کسانی که به پوشیدن یک ماسک از جمله برای افرادی که با پوشیدن یک ماسک به شمار چالش بهداشت; کودکان زیر 6 سال و سازمان های مذهبی در خانه های خود ،

شهرستان کمیسیون برنامه ای برای دوباره دستور on Aug. 7 قبل از آن منقضی می شود روز بعد. کمیسیون گفت: آنها می خواهم برای دیدن اگر ماسک دستور کمک به کاهش گسترش COVID-19 در شهرستان است.

مرتبط با: بیش از 100 نفر جمع آوری استوارت در اعتراض به حکم ماسک

با استناد به تعداد فزاینده ای از موارد از coronavirus سنت لوسی شهرستان مدیر Howard Tipton روز دوشنبه دستور داد که به پوشیدن صورت پوشش در عمومی به سرعت گسترش ویروس.

Indian River County کمیسیون در همین حال انتظار می رود به بحث در مورد پیشنهاد, ماسک, ماموریت سه شنبه. اگر آن را تایید ساباتینی گفت که او می تواند "تقریبا تضمین" طرح دعوی در دادگاه واصل می شود در برابر آن.

کارکنان نویسندگان جاشوا جزایر و کالین Wixon کمک به این گزارش.

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCpalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن